PDA

Zobacz pełną wersję : Kolka =]



Anaboliczny Koks
22-07-09, 16:22
Witam no więc tak wczoraj biegałem wszystko ok i nagle mnie złapała kolka i trzyma do dzisiaj jak siedze to nie ,ale jak chodze to tak ,macie na to jakis sposob oprocz oddychania glebokiego ?

lovelas69
22-07-09, 16:43
właduj sobie strzał ze Spasmalgonu :twisted:
kolka nerkowa w tym wieku :D ciekawie

P.S Oczywiście to tylko forum i nie sugeruj się moją wypowiedzią...
Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża życiu lub zdrowiu :smile:
ale przecież wiesz, że Tobie z chęcią pomogę.

Anaboliczny Koks
22-07-09, 16:58
Kolka nerkowa co ty nie powiesz nie wiedzialem ze nerki sa tam gdzie zebra ;d :*

lovelas69
22-07-09, 17:03
Kolka nerkowa co ty nie powiesz nie wiedzialem ze nerki sa tam gdzie zebra ;d :*

i widzisz w kolejnym temacie muszę Cie naprostować bo jesteś zbyt młody by wiedzieć pewne rzeczy:
nerki są położone: zaotrzewnowo, w tylnej części jamy brzusznej, osłonięte przez żebra

P.S wydaje Ci się że jesteś mocny w napinaniu ale nie oznacza to, że masz pojęcie o innych tematach

lovelas69
22-07-09, 17:16
albo masz kamienie w woreczku żółciowym... :smile:
jedną z metod jest picie piwa, może wypłuczesz... ale trzeba mieć ukończone 18 lat żeby spożywać alkohol :twisted:

a może to OZT po błędzie dietetycznym tego nikt nie wie :D

Anaboliczny Koks
22-07-09, 18:56
lovelas raczej to na widok twojej suchej klaty bo bylem przejechac sie na rowerze i przeszlo :P

fallenursus
23-07-09, 02:05
nastepnym razem ine obzeraj sie tyle przed bieganiem to i kolek nie bedzie

lovelas69
23-07-09, 16:40
lovelas raczej to na widok twojej suchej klaty bo bylem przejechac sie na rowerze i przeszlo :P

hehe tylko pyskować umiesz nastolatku :smile: przejrzyj się w lustrze i szczerze odpowiedz sobie na pytanie czy z takim wyglądem jesteś szczęśliwy :)

bez sensu tematy zakładasz a potem sie spierasz nie mając racji...

P.S Spokojniej jazdy na rowerze, następnym razem proponuję włożyć siodełko w ramę, będzie Ci wygodniej. Przy okazji unikniemy kolejnego tematu w dziale zdrowie (chociaż ten mógłby być ciekawy :twisted:).
Pozdrawiam

Anaboliczny Koks
23-07-09, 18:14
Lovelas ,a co ty na to jakbyś się nie udzielał w moich tematach ? I nerki nie sa w okolicach serca...

p.S

Tak z takim wygladem jestem szczesliwy ,a ty jak sie z tym czujesz ?

lovelas69
23-07-09, 18:52
I nerki nie sa w okolicach serca...
a kto Ci powiedział, że nerki są w okolicach serca... ? z resztą "okolice serca" to jest pojęcie względne...
hehe zabawny jesteś, ja jestem bardzo szczęśliwy :smile:

Anaboliczny Koks
25-07-09, 08:18
ja też jak Cie widze ,że jestes online na forum :**

lovelas69
25-07-09, 08:47
unikasz odpowiedzi... śmiem twierdzić, że jesteś ciemny jak tabaka w rogu... po wakacjach zacznij słuchać na biologii... a napinkę zostaw innym

Anaboliczny Koks
25-07-09, 09:39
Kolka nerkowa co ty nie powiesz nie wiedzialem ze nerki sa tam gdzie zebra ;d :*

i widzisz w kolejnym temacie muszę Cie naprostować bo jesteś zbyt młody by wiedzieć pewne rzeczy:
nerki są położone: zaotrzewnowo, w tylnej części jamy brzusznej, osłonięte przez żebra

A mnie boli wyżej niedaleko serca więc jak to może być kolka nerkowa ? Przeczytaj od początku . A ja śmiem twierdzić ,że masz kompleksy ,ale to twoja sprawa.

lovelas69
25-07-09, 13:35
hahaha ale Ty "miszczu" sobie sam zaprzeczasz :twisted: założyłeś temat o nazwie kolka... nigdzie nie pisałeś, że ten ból utrzymuje się blisko serca :twisted: (z resztą, najpierw trzeba było zastanowić się, co napiszesz 3 razy, a pomyśleć 5, mogłeś temat nazwać: kolka sercowa buehehe) tylko na siłę chcesz "nauczyć ojca dzieci robić" wmawiając mi jakieś pierdoły związane z anatomią człowieka...

P.S Akurat muszę Cię zmartwić bo jestem człowiekiem bez kompleksów :smile: ale na każdym kroku muszę uwidaczniać Twoją niewiedzę, żeby inni czytając ten czy inne tematy nie byli wprowadzani w błąd przez takiego niedouczonego nastolatka.
Już kiedyś mówiłem powtórzę jeszcze raz: "w nogach śpisz g... wiesz"

Jolly
26-07-09, 08:30
Założyliście topik żeby się wyzywać?, hee?

Anaboliczny Koks
26-07-09, 10:36
Vys po prostu ten młodzieniec z kompleksami sie wpieprza w kazdy temat juz mu dalem ignora i pedalek moze sobie pisac co chce i tak nie widze

Jolly
26-07-09, 13:15
To było ostrzeżenie do was obu. Szkoda że nie mogę moderować całego forum bo bym zamknął z 5 tematów...

A co do kolki=Espumisan!