PDA

Zobacz pełną wersję : meta indyjska



lenin8912
26-12-06, 23:44
witam,mam 18 lat 181cm wzrostu i 63 kg wagi.mam kilka pytan: mam zamiar wziasc 50 tabsow metki indyjskiej.jaka jest najlepsza oslona watroby do tej metki, kiedy ja brac?? i jakie skutki uboczne moga wystopic po takiej ilosci. cwicze na silowni od 6 misiecy.
z gory dzieki za porady pozdro
Ps. mam nadzieje ze mi pomozecie :smile:

Bugiel
26-12-06, 23:59
człowieku! 6 miechow i za sterydy sie bierzesz? zacznij od odzywek! nie zaczynaj od dupy strony! ponad to trzeba miec spory staz na silce ( tak ok. 2 lat ) zeby sie za doping brac.

grzehu
26-12-06, 23:59
po pierwsze jeśli Indie to napewno LL a to słaba firma są lepsze mety,po 2-gie masz za mały staż na siłce żeby siegać po doping,i tak wezmiesz ale za rok,dwa(jak wytrzymasz w tym sporcie) zrozumiesz jaki głupi byłes bo nie poczułeś jeszcze cudownej mocy supli i diety,po 3-cie za mało ważysz,po4-rte 50tab to nic,jak już przyjdzie czas zeby jesć mete,wezmiesz 100

pomoga Ci chłopaki w odżywianiu i suplementacji :-)

lenin8912
27-12-06, 00:12
a do czego moze doprowadzic to ze nie cwicze 2 lata i zaczne brac metke??

grzehu
27-12-06, 09:48
możesz osiągnąc jeszcze wiele bez dopingu

Bugiel
27-12-06, 12:15
a do czego moze doprowadzic to ze nie cwicze 2 lata i zaczne brac metke??

nie bedziesz wiedział co mozesz osiagnac bez dopingu.poza tym takie srodki mozna zazywac dopiero jak ma sie ustabilizowana gospodarke hormonalna organizmu. a jeslichcesz brac to moze skontaktuj sie z lekarzem

lenin8912
27-12-06, 13:39
No dobra to powiedzcie jak diete stoswac ,ale ja bede miał ciezko z regularna dieta bo jem duzo i raczej nie regularnie:/,a pozatym kupilem tez do tej mety 300 tabsów kretki mega caps a wiec ?? i wczesniej tez cwiczylem ale nie regularnie po pare miechow i przerwa , awiec czekam a odp POZDRO

tomek.
27-12-06, 14:56
wcinaj krete jak narazie

za rok wróć i metke jak najbardziej bedziesz mógł atakować

vold
27-12-06, 15:43
grzechu, hades w pełni się z wami zgadzam :wink:

lenin8912
27-12-06, 17:29
no kretke juz jadlem wczesniej kre-alkalny i gainery ale duzo mi nie dało cyba ze po treningu miesnie sie pompuja troche , ale poslucham was dzieki za rade i POZDRO a i macie moze jakis przepis co jesc przed treningiem i po i czy mozna jakis gainer domow zrobic tanio ? wiemz eto nie ten dzial ale pomozcie ?? POZDRO

P4l4d7n
27-12-06, 17:34
Po treningu pelnowartosciowy posilek. Np piers z kurczaka + ryz. Przed cos energetyzujacego. Moze byc powerade...

A meta indyjska tez ma stezenie 5mg metandienonu na tabsa? W takim razie ktora to ma 10??

lenin8912
27-12-06, 17:39
wielkie dzieki chlopaki niedlugo sie odezwe pozdro

tomek.
27-12-06, 22:52
Włochy La Pharma, Unichem Chiny

P4l4d7n
27-12-06, 22:56
Thx

Saddamus
28-12-06, 00:10
Może powieje kontrowersją, ale uważam, że wasze rady są godne pożałowania.
Kiedy zaczynałem przygodę z ciężarami ważyłem 73 kg i na łąwce cisnąłem 45 kg.
Po 3 latach treningu ważyłem 103 kg, ciskając piersiami 150 kg.
Bez koksu.
Teraz ćwiczę regularnie od 2 miesięcy po 3 letniej przerwie.
Na pierwszym treningu, po przerwie, ważyłem 83 kg i wyciskałem 75 kg
Dzisiaj ważę 95 i wyciskam 130 kg
Bez koksu
Gdybym wcześniej koksował, nie miałbym szans na taki szybki powrót do formy.
Jeżeli ktoś nie ma tyle samozaparcia, żeby regularnie ćwiczyć i stosować porządną dietę, niech się nie bierze za kulturystykę, bo jedyny efekt, który może osiągnąć, to WIELKA KRZYWDA!. To ma być przyjemność, a nie jakiś pieprzony wyścig szczurów o końskich twarzach.
Widziałem ludzi, którzy odwiedzają 3 razy w tygodniu stację dializ. Widziałem ludzi, którzy w wieku trzydziestu kilku lat zaieniają wizyty w klubie na wizyty w szpitalu.
O wiele lepiej się żyje, nie martwiąc się o swoją wątrobę, nerki serce i prostatę.

tomek.
28-12-06, 00:30
forum i ten dział nie tylko służy do tego żeby rozpisywac cykle ale także pomaga uchronić sie przed skutkami ubocznymi

tacy co po kilku latach koksowania odwiedzają stacje dializ to nie ma co żałować
sami sobie to zrobili nikt im igły nie pchał w dupe na siłe

a za doping powinny sie brac osoby z końskim zdrowiem

co do kolegi wyżej:
skad wiesz ze tak szybko bys nie wrócił do formy jakbyś koksował?
koksowałeś i wiesz?
w 3 lata dajmy na to byś doszedł do 200 na klate i myslisz że nawet po 3 letniej przerwie w 2 miesiace nie wróciłbyś do 130 ?

vold
28-12-06, 19:49
Wszystko zależy od człowieka , jeden potrzebuje dopingu drugi nie , zależy jakie kto ma potrzeby , dział doping jest po to aby komuś pomóc jeśli już się zdecydował na sterydy a nie posiada odpowiedniej wiedzy może dowiedzieć się jak zmniejszyć skutki uboczne a zwiększyć efektywność.


Jeśli chodzi o szpitale i zły stan zdrowia to zazwyczaj jest to przez niepoprawne stosowanie sterydów znam ludzi którzy brali wszelakie środki przez wiele lat i są w pełni zdrowi a efekty mają zdumiewające, chodz znam też chłopaka 24 letniego który na sterydach zdziałał cuda i poszedł do szpitala z bulem brzycha o własnych siłach i za 3 dni zmarł.

Bysiek
28-12-06, 19:54
za sterydy sie nie biez a na pewno nie tak wczesnie za mały staz
ale osobiscie odmawiam steryd lepiej stosowac połączenia odrzywek moze mniej daje ale za to na pewno nie skodzi tak jak sterydy :d
pozdro

lenin8912
28-12-06, 21:42
voldemort wielkie dziki za slowa otuchy ale co o tym cyklu sadzisz jak na pierwszy raz ?? tej mety i jaki moga byc skutki uboczne po takiej dawce ??ile bym mogl zyskac na masie i jak proponujesz dawkowac ?? to moze sie zdecyduje :) wielki dzieki za odp POZDRO

PowerBen
29-12-06, 00:21
Przede wszystkim uwazam ze za wczesniej u ciebie na koksy. Zgadza sie z twierdzeniem ze osoba która nie trzyma diety i nie ma samozaparcia ani dyscypliny nie powinna stoswac dopingu. Druga sprawa ze gośc który zadaje pytanie nie ma za duzo kasy na odzywki wiec wogóle uwazam ze powinien na razie darac sobie temat saa.

Druga sparwa dotyczy szpitala i dializ . Wiadomow kazdej wypowiedzi jesttroche prawdy i sensu . Jednak uważam że w tym przypadku jest to troche przesadzone. Znam wielu ludzi którzy koksuja i jesli robia to z głową nie narzekaja na zdrowie w tak drastyczny sposób. te ciezkie przyapdki o których raczyl wspomniec nasz kolega dotyczą raczej niewłasicwego stosowania środków dopingujacych.

Ten dział jest jednak po to żeby ludziom pomagac a nie dyskutowac tym czy warto brac czy nie . Ja uwazam ze warto byle z glową i w odpowiednim czasie . Mimoto wolę sie skupic na pomocy tym którzy tego jeszcze nie wiedza niz na dyskusjach na ten temat.

tomek.
29-12-06, 01:10
witamy wreszcie powerbena na naszym forum :razz: