PDA

Zobacz pełną wersję : FST-7 Pytania



arturroboss
21-07-09, 16:35
Czesc! Przymierzam sie do treningu fst-7. Moj staz to ok 2 lata. Cel: nabranie czystej masy miesniowej. Mam kilka pytan co do tego treningu. Czy mozna go zamknac w jakis sposob w 4 dniach pon wtr czw pia czy lepiej leciec tak jak jest w podwieszonych w dziale trening? Boje sie zeby sie nie przetrenowac. Drugie pytanie kiedy robic brzuch i jak czesto przy tym treningu? Michy nie wyliczam ale jem 5-6 dobrych jakosciowo posilkow. Z odzywek to mam cell pump przed treningiem, mono po treningu, bialko treca i lowickie do uzupelnienia michy, cynk i witaminy. Czy 6tyg tego treningu bedzie dobrze? Prosze o wypowidzi znawcow tematu :smile: Moze @Russel sie wypowie widzialem jego relacje i ze jest zadowolony. Pozdrawiam!!

Jolly
21-07-09, 18:28
Możesz pod warunkiem że zachowasz właściwą kolejność partii, jednak ćwicząc według planu efektywność będzie większa. Generalnie cały plan nie bardzo mi się podoba. Dużo wyciągów, izolowanych etc. Po prostu splicik.

arturroboss
21-07-09, 19:42
Dzieki za zainteresowanie. Faktycznie duzo tam linek i maszyn a tego zabardzo nie lubie. Troche zmienie ten trening pod swoje upodobania, ale ogolna zasada zostanie ta sama czyli 7 serii na dobicie. Teraz pytanie co z brzuchem? Czy robic po ciezkim treningu brzuch czy lepiej leciec odrazu do szatni wypic krete z bialkiem zeby szybciej weszlo do krwiobiegu i cwiczonych mesni :evil: :smile: