PDA

Zobacz pełną wersję : depresja/nerwica?



lili
21-07-09, 16:24
witam mam pytanie jakies znacie leki na uspokojenie depresje? ale nie typu meliska i deprim bo to mi nic nie daje a w zyciu jest jak jest czlowiek sobie nie radzi z gory dzieki za odp

lovelas69
21-07-09, 17:31
jak sobie nie radzisz to zgłoś się do specjalisty...
a co Ci da to, że ktoś Ci wymieni leki na depresję... jak i tak ich nie kupisz bo musi je wypisać lekarz psychiatra...
Zrozumcie to w końcu i przestańcie zakładać głupie tematy.

fallenursus
21-07-09, 17:43
... jak i tak ich nie kupisz bo musi je wypisać lekarz psychiatra...
.
bzdura, UG robia nie tylko Saa :)

Jolly
21-07-09, 18:48
witam mam pytanie jakies znacie leki na uspokojenie depresje? ale nie typu meliska i deprim bo to mi nic nie daje a w zyciu jest jak jest czlowiek sobie nie radzi z gory dzieki za odp

Dokładnie. Depresja to poważna choroba. Marsz do specjalisty.

fallenursus
21-07-09, 19:57
Dokładnie. Depresja to poważna choroba. Marsz do specjalisty.

tak, i radzilbym nie wbijac nic dopuki sie nie polepszy

Bull2
21-07-09, 23:22
skoncz kibicować to Ci pomoze

lili
22-07-09, 11:54
ok ide do lekarza, uwazajcie na te baby bo przez nie takie problemy

sts
22-07-09, 12:11
ok ide do lekarza, uwazajcie na te baby bo przez nie takie problemy

masz rację to przez nie :) też tak mam czasem.

hans87
22-07-09, 14:22
lili: pewnie dostales kosza od panny i masz doła:) Jesli naprawde sobie z tym nie radzisz to idz do psychiatry lub psychologa. Ja od siebie radze ci zając sie czyms co sprawia ci przyjemnosc, odstresowywac sie chodząc na masaze i pływalnie. Grac w noge, spotykac sie ze znajomymi i starac sie unikac "stresorów". pozdro

lili
22-07-09, 17:02
kosza mi nie dala tylko zostawila mnie po 7 latach co za szmacisko walic to jakos sobie ogarne to wszystko

fallenursus
22-07-09, 17:37
mnie jedna po 5ciu latach zostawila.....nalog starcraft'a mialem :) potem sie rozpilem dosc niezle. takze mysle ze wiem co czujesz. nie pekaj bedize lepiej. tak jak dino kaze rob, i wal co popadnie i na dzrzewo nie spierdala.

johnni
22-07-09, 17:48
w kłopotach z psychiką ostro pomogła mi siłownia.. iron is my real and only friend

lili
23-07-09, 00:07
mi nic nie pomaga musze brac jakies tabsy ktore mnie zamula albo zaczne chlac bo naprawde nie moge przestac o niej myslec i tylko rozkminiam mimo,ze nie chce tego robic co za syf

fallenursus
23-07-09, 01:46
albo zacznij wbijac tescia, przynajmniej nie bedziesz sie czol jak baba.... moze lepiej nie :) nie daj sie brachu bedzie lepiej

wojtas3
23-07-09, 13:44
fallenursus nałóg starcrafta ? też byłem o krok od uzależnienia :yawn:

fallenursus
23-07-09, 19:48
fallenursus nałóg starcrafta ? też byłem o krok od uzależnienia :yawn:

to bylo dawno i nieprawda :)
old school playa 1998-2005:twisted:

hans87
23-07-09, 21:20
kosza mi nie dala tylko zostawila mnie po 7 latach co za szmacisko walic to jakos sobie ogarne to wszystko

no to faktycznie chuj****o. ale tak jak piszesz poradzisz sobie i wyjdziesz z tego. Duzo sportu, znajomi i zabawa :)

bumbum86
23-07-09, 22:17
lili nie przejmuj sie wszytko będzie dobrze z czasem ! Nie ta to inna ! Na świecie jest mnóstwo cudownych kobiet ! 3m sie ! Pozdrowionka

lovelas69
23-07-09, 22:50
tego kwiatu to pół światu

yaro09
23-07-09, 22:50
LILI musisz po prostu szybko znalezc inną pannę zeby zapomniec o tamtej :) szukaj takiej ktora bedzie miała taki sam charakter jak Ty... szukaj do skutku, jak poznasz jakąs, zobaczysz ze ci nie odpowiada, to nie patrz na nic i bierz sie za nastepna, nastepna, i tak do skutku, zobaczysz ze pomoze bo sam tak robilem jak bylem w podobnej sytuacji ;) pzdro

lili
23-07-09, 22:55
dzieki chlopaki za slowa otuchy ,ale i tak jestem teraz wrakiem sora,ze wam wogole te sery gadam. Bylem z nia 7 lat a mam dopiero 22 i widzicie poswiecic sie dla baby to Cie osra;/ nic chleje wlasnie sobie vode i zaraz w kimono bombe przerwalem i wogole chyba zrezygnuje juz z tego sportu i wszystkiego...

lovelas69
23-07-09, 23:03
co Cie nie zabije to Cie wzmocni ! weź sobie te słowa do serca i skończ już się nad sobą użalać... masz 22 lata, młody chłopak, jeszcze dużo ciekawych rzeczy w życiu Cie spotka. Potraktuj, ten związek jako lekcję na przyszłość.

Tomi!
23-07-09, 23:06
lili, przyznam ci ze dlugo z nia byles i moga ci korby odpierdalac, ale spojrz na to z innej strony..


rzucila cie - wtedy pomysl: proste, zwykla suka ktora nie byla ciebie warta. po co sie masz nia przejmowac? jak powiedzial lovelas - tego kwiatu jest pol swiatu i tak wlasnie do tego podchodz :)

nie rezygnuj z niczego, co robiles za 'kadencji' tej panny u twojego boku, nie powiesz mi chyba ze kobieta byla twoim swiatem i wszystko robiłeś dla niej.. przedstawił bym ci moje myslenie na ten temat - ale to nie czas i miejsce na to.


szybkiego powrotu do psychicznej formy zycze!!


edit;
co do jakiejkolwiek chemii na psyche - tylko pod nadzorem lekarza, niektore srodki tak rozpierdalaja myslenie ze zgroza - znam z autopsji.

moniczkap
02-04-17, 08:26
Leczenie się na własną rękę lekami to chyba nie jest najlepszy pomysł. Warto wybrać się do specjalisty, który przede wszystkim określi, czy to depresja, nerwica czy jeszcze inne zaburzenia - i wtedy podjąć odpowiednie leczenie. Na przykład dr Piotr Ślifirczyk (https://warszawaneurolog.pl/) przyjmujący w Gabinecie Neurologicznym w Warszawie zajmuje się różnego typu zaburzeniami nerwowymi takimi własnie jak nerwice, stany lekowe, depresje itp. Sama nie korzystałam z jego usług, ale na portalu Znany Lekarz ma bardzo dobre opinie wśród swoich pacjentów. Więc myślę, że warto się wybrać, niż leczyć się na własną rękę i mieć zerowy efekt :)

marcin001
02-04-17, 09:35
po 8 latach prawie to gość może już się ogarnął.. ;p

Wesoły_Grabarz
03-04-17, 04:50
hahaha , nie nie kolega się dostał na wizytę na NFZ

marcin001
03-04-17, 16:58
hehe czasem myślę że dobrze było by się zapisać na zapas w razie ,,W''

szycha
03-04-17, 22:51
Widząc co stało się z forum to ciekawe ile właściciel zarabia na tych gniotach...