PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy po Ostrovi



Demonek6
21-07-09, 07:27
Przejechałem owoce leśne, truskawkę, teraz jadę na bananie. Od ok. 2 tygodni czuję się nieciekawie po tym białku. Mdli mnie, czasem bóle brzucha, generalnie nieciekawie. Mieliście takie jazdy? Czas na odstawienie białka i dać odpocząć organizmowi czy zmienić na inne (jakie?)? Dodam, że większość białka staram się wciągać w pożywieniu a Ostrovią uzupełniam. Dziennie zjadam ok. 60g Ostrovi przy wadze 80 kg.

Anaboliczny Koks
21-07-09, 08:06
też by mnie mdliło jak to takie nie dobre jest :P

Demonek6
21-07-09, 08:46
Swoją drogą nazywanie tego białka smakowym to jakaś wielka pomyłka :/

Anaboliczny Koks
21-07-09, 09:08
no właśnie i może już Ci tak nie smakuje ,że Cie brzuch boli wątpię ,abyś za dużo białka miał ,ale czekaj na speców :)

j0zek
21-07-09, 09:11
Jesli chodzi o ostrovie to najlepszy jest smak waniliowy.
2 sprawa to przez jaki okres brales to bialko?
Jesli dlugo i w duzych dawkach to przeczytaj co jest w opisie- teraz nie pamietam dokladnie ale chodzilo o to ze przy stosowaniu ponad 4 tygodnie chyba nalezy skonsultowac sie z lekarzem wiec chyba masz odpowiedz;]

Demonek6
21-07-09, 09:16
Jesli chodzi o ostrovie to najlepszy jest smak waniliowy.
2 sprawa to przez jaki okres brales to bialko?
Jesli dlugo i w duzych dawkach to przeczytaj co jest w opisie- teraz nie pamietam dokladnie ale chodzilo o to ze przy stosowaniu ponad 4 tygodnie chyba nalezy skonsultowac sie z lekarzem wiec chyba masz odpowiedz;]

Na pewno dłużej niż te 4 tygodnie, ale dawki jakby nie patrzeć małe.

mateohzp
21-07-09, 09:31
to normalne z tymi bólami brzucha i mdleniem- taki smak po prostu. Ja mam tak po prawie kazdym gainerze :P

Aponax
21-07-09, 09:53
Po ostrowi i gainbolicu mam podobnie - lecz zawsze zapije to mlekiem czy cola i jest dobrze:]. Najlepiej wypic 1 duszkiem. I pytanie jakie porcje tej ostrowi bierzesz? jezeli 60g na jeden raz to mamy problem z glowy :]. Ja pilem smak : truskawkowy - katastrofa , waniliowy- to samo owoce lesne-masakra i chyba czekoladowy (moglem siepomylic) - i troszke lepszy od pozostałych:].

Demonek6
21-07-09, 10:26
Po ostrowi i gainbolicu mam podobnie - lecz zawsze zapije to mlekiem czy cola i jest dobrze:]. Najlepiej wypic 1 duszkiem. I pytanie jakie porcje tej ostrowi bierzesz? jezeli 60g na jeden raz to mamy problem z glowy :]. Ja pilem smak : truskawkowy - katastrofa , waniliowy- to samo owoce lesne-masakra i chyba czekoladowy (moglem siepomylic) - i troszke lepszy od pozostałych:].

Dupnąłem się z tą 60'tką. 40g na noc, i 10 rano jak tylko wstanę, tak na rozruch, żeby organizm miał papu do śniadanka.

Lukaszr0
21-07-09, 10:47
A tam przesadzacie truskawkowe z mlekiem jest znośne, zresztą ja nie wcinam tego dla smaku :lol:

Demonek6
21-07-09, 11:08
A tam przesadzacie truskawkowe z mlekiem jest znośne, zresztą ja nie wcinam tego dla smaku :lol:

No ale po jakiego penisa piszą, że o SMAKU takim a takim? Dymanie klienta w pupkę i to bez gumki.

Lukaszr0
21-07-09, 12:00
Piszą bo białko ma lekki posmak i zapach i smakuje zupełnie inaczej niż białko o smaku naturalnym.

Demonek6
21-07-09, 12:27
Piszą bo białko ma lekki posmak i zapach i smakuje zupełnie inaczej niż białko o smaku naturalnym.

Zapach to ma całiem intensywny, ale posmaku zero.

bullet
21-07-09, 16:54
polecam lowickie (kruche ciastko) rewelacja, smak, rozpuszczalnosc super

ciaastek91
21-07-09, 17:12
ostrowia to niskiej jakosci bialko, wiec co sie dziwic, ze brzuch boli i smak nieciekawy.. co byscie chcieli za taka cene ;p
kiedys tez ladowalem ostrowie i nie majac porownania do inncyh bialek, jakos to przez gardlo przechodzilo, ale dzisiaj za nic bym nie wrocil do ostrowii, majac do dyspozycji bialka z wyzszej polki.

bullet
21-07-09, 17:19
a ja sie przerzucilem na ostrowie (lowickie) z ON gold standard.
i moje zdanie jest takie.
smakowo- nie jest to az taka roznica aby placic 3x wiecej a w mojej opini to lowickie jest nawet smaczniejsze nic ON GS.
co do tego jak dziala to nikt nie jest w stanie tego okreslic bo kazdy z nas kupuje bialko aby mu miesnie ladnie rosly, ale nie rosna one z dnia na dzien wiec nie jestesmy w stanie powiedziec, ze to jest dobre a to zle patrzac na wzrosty.
dodatkowo nawet jesli ktos urosnie a ktos nie to jest szereg innych czynnikow mojacych wplyw na orsniecie takich jak genetyka, trening, dieta, odpoczynek.
jak dla mnie NIE MOZNA stwierdzic co jest lepsze a co gorsze dlatego wybieram TANSZE.

pamietajmy, ze kupujac srodki uznanych zachodnich marek placimy bardzo duzo za transport tego towaru, ktory objetosciowo zajmuje zdecydowanie wiecej miejsca niz np: karta pamieci a transport kosztuje tyle samo.
takie jest MOJE PRYWATNE zdanie

Demonek6
22-07-09, 07:11
Bullet, wszystko ok, ale jak się źle czuję po tym białku to i tak muszę zmienić bo przecież tak się nie da żyć :/

Anaboliczny Koks
22-07-09, 08:10
Łowickie kup tiramisu :evil:

Demonek6
22-07-09, 08:32
Łowickie kup tiramisu :evil:

To ma jakiś smak, czy tylko zapach jak Ostrovia?

Anaboliczny Koks
22-07-09, 10:22
smak i to bdb ,właśnie mi kurier przyniosl :)

ciaastek91
22-07-09, 10:32
bullet, nie tyle chodzi o dzialanie bialka, co o jego jakosc, z czego jest wykonywane.
jak wiemy ostrowia to przetwornia mleczarska, wiec nietrudno sie domyslic, ze ich serwatka, to odpad produkcyjny.

nie wydaje mi sie, zeby firma optimum produkowala serki do kanapek ;)

bullet
22-07-09, 12:10
kurcze, ale przeciez to naturalne ze bialko tworzy sie z serwatki czyli odpadu mleczarskiego. Z niczego innego sie tego nie da zrobic. tak wiec Optimum robi swoej bialka z takieog samego odpadu mleczarskiego jak ostrowia.
SERWATKA TO ODPAD i w PL i w juesej

strzelec352
22-07-09, 13:04
odradzam ostrovie mój znajomy doświadczony kulturysta wziął ostrowie po raz pierwszy i dostał wysypki i teraz nie może jeść jogurtów ta wysypka była podobna do gronkowca odradzam ostrovie to polski szajs

Bull2
22-07-09, 13:36
a masz rozowe "krosty" na ciele :) ?

bullet
22-07-09, 14:01
co ma doswiadczony kulturysta do ostrovii???
a jak serek wiejski taki doswiadczony kulturysta zje to pewnie tez inaczej przyswoi???
gronkowiec po bialku???
cos mi tu nie pasuje

Bull2
22-07-09, 15:04
jak masz rozowe plamki to masz skaze bialkową :))) :D

fallenursus
22-07-09, 16:24
ja dostaje rozowych plamek i krost ,patrzac na to jak wy tutaj marudzicie:)
Bullet ma racje.

Demonek6
23-07-09, 07:16
Bullet na pewno ma trochę racji. Ale, jeśli opo tanim białku X czuję się paskudnie a po nieco droższym Y nie, to przecież nie ma sensu sie pałować.

bullet
23-07-09, 10:24
oczywiscie, ze tak.
ale to nie jest kwestia drgie- tanie , lepsze- gorsze.
to indywidualna kwestia organizmu. rownie dobrze moze byc uczulony i zle reagowac na najdrozsze bialko na swiecie.
mi po prostu lowickie smakuje.

Ikar
23-07-09, 13:32
ja tez szamam lowickie, smak tiramisu jak najbardziej polecam :)