PDA

Zobacz pełną wersję : Opinie własne



mateusz422
20-07-09, 17:47
Witam,

Proszę mi powiedzieć kiedy zaczęliście ćwiczyć na redukcję masy (rzeźba) przy jakich parametrach. :lol: I powiedzcie mi jeszcze czy jeśli się ćwiczy na rzeźbę to znaczy że mniej będzie w łapie cm ? czy nie koniecznie ? Odrazu mówię "wiem co to jest redukcja". Proszę o sensowne opinie, odpowiedzi itp.

Wiechu
20-07-09, 18:10
Z wszystkiego spada.Redukcje powinno sie robic jak jestes duzy bo jam masz 38 w bicu i robisz rzezbe to wygladasz jak pol dupy za krzaka.

johnni
20-07-09, 19:04
za ostrą rzeźbe to Ty się bierz jak będziesz 3/4 miesiące przed zawodami, a póki co to masuj.

Micek185
20-07-09, 23:22
masz tu fachowe wypowiedzi:)

nie wiem co wy macie w bani ludzie,jak ktos ma b bicu 39 to znaczy ze nie potrzebna mu redukcja?

redukcje robisz wtedy gdy cie przyleje fatem,dobrym wyznacznikiem tego jest kosteczka na brzuchu jesli masz zaryst kaloryfera nie jest zle masuj,ale jesli masz jojo to redukcja jak najbardziej,na rzeźbe cwiczysz po to aby ukazac definicje miesni(prążki na mieśniach) potrzebne jest to na zawodach aby ocenic wartosc masy i ogólne walory sylwetki ale nie tylko na zawody.najpierw robi sie trening masowy a póżniej rzeźbę,tylko pamietaj że rzeźby nie zrobisz z tłuszczu tylko z miesni,wiec napewno pare miesiecy masowania a potem rzeźba,przeważnie masujesz do lata a na sezon robisz rzeźbę:)
pozdro

j0zek
21-07-09, 09:15
Witam,

Proszę mi powiedzieć kiedy zaczęliście ćwiczyć na redukcję masy (rzeźba) przy jakich parametrach. :lol: I powiedzcie mi jeszcze czy jeśli się ćwiczy na rzeźbę to znaczy że mniej będzie w łapie cm ? czy nie koniecznie ? Odrazu mówię "wiem co to jest redukcja". Proszę o sensowne opinie, odpowiedzi itp.

Chlopie jakbys wiedzial co to redukcja to bys wiedzial czy CI spadnie jak zrobisz rzezbe:D
Tam gdzie masz najwiecej tluszczu to bedzie widac najlepsze efekty.

Mysle ze tak najbardziej lajtowa opcja to jest miec wyrzezbione 40cm w lapie

Ile masz wzrostu ?

mateusz422
21-07-09, 09:17
184 cm.