PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka głupich pytań laika



moskil
20-07-09, 00:20
Czym rozni sie zwykły stack kreatynowy od NO boostera? co wlasciwie znaczy to NO BOOST? Tak sobie patrze i dymatize XPand skladowo niewiele sie rozni od animal pump, jeden jest jako stack, a drugi jako no booster.


Pol roku temu zaczolem cwiczyc brzuch, nie wiedzialem na jak dlugo starczy mi zapalu wiec postanowilem zmaksymalizowac efekty stosując od razu dosyc mocne suple. Zrobilem trzy cykle, miedzy cyklami 1 miesiac przerwy. Zaczolem od cell pump, potem xpand na koncu animal pump. Przez pol roku nabralem 7kg, nie stosujac żadnej diety i cwiczac tylko brzuch, dodam ze mam 26lat, 181cm jak zaczynalem wazylem 70kg. Przyznam ze efekty mnie zachęciły i postanowilem, ze zaczne cwiczyc tez pozostale grupy mięsniowe.

Najlepsze efekty mialem na animal pump wiec chce zostac przy tym suplu, co jeszcze moge dodac zeby zmaksymalizowac efekty cwiczen? Nie wiem czy motywacji wystarczy mi na 3 miesiace, na rok, czy na dwa, dlatego chce osiagnac jak najwiecej w tym czasie, ale stosujac tylko to co mozna kupic w klepie. Mam nadzieje, ze ktos przeczyta ten przydługi post i mi doradzi.

Wiechu
20-07-09, 00:38
Chlopie to powiem ci ze zrabales po co odrazu bierzesz mocne suple?skoro i tak samo walna cie o wiele slabsze?Zacznij lepiej cykl na mono i bialeczko jakies a nie animal pumpa.Po drugie przerwa jeden miesiac to za malo powinnienes przynajmniej 3 miesiace i po co bierzesz kreatyne i stacki jak cwiczysz brzuch tylko?Chcesz na krecie na brzuchu przybrac 10 kg masy?

fallenursus
20-07-09, 01:12
tia...ale chyba wiesz ze jesli ci sie odechce cwiczyc po tych dajmy nato dwuch latach to i tak ci wszystko opadnie?
masz jakis konkretny plan tren.? jakac konkretna diete?
jesli ie to proponuje te dwa dzialy poczytac podwieszone. bo jesli bez diety przytyles te 7kg to na diecie x3 tyle wyciagniesz. suple suplami.

stack kreatynowy- mieszanka kilku rodzaji kreatyn-ja np. teraz lykam Green Magnitute
no booster- dotleniacz azotu, podobno daja wieksza pompe, niewiem, nie uzywam tych bubli :) pompe mozna miec na weglu lepsza.

niewula
20-07-09, 05:31
dla mnie booster i kreta = ROZPIERDOLENIE

moskil
20-07-09, 10:33
-Tak jak pisalem zaczolem od mocnych supli zeby zmaksymalizowac efekty bo nie wiem na jak dlugo starczy mi zapału. Mysle ze masa tak latwo mi nie spadnie jak skoncze cwiczyc, po pierwsze nie mam juz 17 lat, po drugie zarowno moj ojciec jak i dziadek od strony matki sa mocno zbudowani, szerokie bary, biceps, klata, przedramiona, ale nabrali oni masy dopiero w okolicach 40 lat, mam nadzieje ze odziedziczone geny pomoga mi utrzymac mase.

-xpand zaliczony jest do stacków, ale na pudelku pisze ze ma nitric oxide ractor, czyli cos z azotem, a nie jest w no boosterach tylko w stackach dlatego zapytalem o roznice no booster - stack


-robilem krótkie przerwy miesięczne bo moje cykle tez były krótkie trwajace jeden miesiac. Nie wiem czy to dobrze czy zle, wtedy wydawalo mi sie ze dobrze wiec tak robilem. Tak jak pisalem nabralem 7kg, tylko czesc tego na brzuchu reszta musiala sie rozlozyc na calym ciele.

-co to jest ten węgiel?

-czyli dobre bedzie animal pump + kreatyna mono? co jeszcze do tego?

MolderDist
20-07-09, 11:37
Weź zmień dział.

fallenursus
20-07-09, 14:40
Weź zmień dział -dla zielonych

bo se pomysli ze go wysylasz na doping :)

moskil
20-07-09, 20:39
Podpowie mi ktos? Co jeszcze do animal pump i kreatyny mono?

fallenursus
20-07-09, 21:12
stary...po pierwsze animal pump ma juz w sobie krede...
po drugie piszesz ze trenujesz tylko brzuch...

Kreta
20-07-09, 22:20
Przeciez pisal ze zamierza zaczac cwiczyc reszte partie miesni po tym jak zobaczyl efekty po pumpie. Czyta sie do konca ;p

moskil
21-07-09, 17:55
Zaczolem juz cwiczyc brzuch+klata+barki+biceps+triceps+przedramiona na wiecej nie mam sprzetu.

mono jako uzupełnienie w dni nietreningowe, to ze wzgledu na cene pumpa.
Co jeszcze do animal pump i mono?

D3
21-07-09, 18:30
Wszystko w jeden dzien?

moskil
21-07-09, 20:45
brzuch codziennie, dzien przerwy raz w tygodniu
klata+triceps raz w tygodniu
barki+przedramiona+biceps raz w tygodniu

Nie mam czasu chodzic na silownie, a moj sprzet to tylko ławka do klaty + gryf prosty, mam jeszcze gryf giety, wiec niewiele partii miesniowych moge cwiczyc.
Nie wiem czy to dobrze zestawilem, razem z klatą idzie triceps wiec cwicze je w ten sam dzien, podobnie przedramiona z bicepsem.

Kreta
21-07-09, 21:05
motyle tez przeciez mozesz robic!

D3
21-07-09, 21:18
A słyszeliście o dzieleniu treningów? Np. Klatka + biceps w jeden dzień itd.

moskil
21-07-09, 22:07
Ile razy w tygodniu powinno sie cwiczyc dany mięsień lub grupe mięsni?
Skoro zrobie klate w jeden dzien, a w kolejny zrobie triceps to tak jak bym triceps cwiczyl dwa razy.

Wiechu
21-07-09, 23:34
Plecy to gdzie?Kup drazek i rob plecy tez bo nie wiem jak ty chcesz cwiczyc i nie robic plecow.

fallenursus
22-07-09, 03:56
A słyszeliście o dzieleniu treningów? Np. Klatka + biceps w jeden dzień itd.
noja nie wiem, nigdy tak nie robilem to zabardzo zaawansowane :twisted: