PDA

Zobacz pełną wersję : Sosy



szycha77
19-07-09, 14:43
Siema wszystkim. Czy mozna dodać sos np: słodko-kwaśny, do posiłków? Ewentualnie czym można je zastąpić?

zCzymDoLudzi
19-07-09, 16:01
móc można czemu nie idziesz do sklepu odkręcasz słoik ( domyślnie :D) i dodajesz. Tak serio to czy jesteś na jakiejś diecie ? Z tego co mi się wydaje to te sosy z biedronek itp. strasznie dużo węgli i tłuszczu mają, mi się aż odechciewa je jeść.

Rozwiń swój post.

fallenursus
19-07-09, 16:04
móc można czemu nie idziesz do sklepu odkręcasz słoik ( domyślnie :D) i dodajesz. Tak serio to czy jesteś na jakiejś diecie ? Z tego co mi się wydaje to te sosy z biedronek itp. strasznie dużo węgli i tłuszczu mają, mi się aż odechciewa je jeść.

Rozwiń swój post.

dokladnie, zawsze mozna samemu zrbic bardziej zdeowszy sosik.
ale czasami ide do sklepu i kupie puszke z gesta zupka grzybowa (low fat,low sodium) czyli niskotluszczowa i bez dodanej soli i poleje jakis ryz czy makaron,bo na sucho tomozna sie po kilkunastu dniach osrac :)

yaro09
19-07-09, 16:05
ja nieraz kupuje takie sosy słodko kwasne ale nie te byle jakie tylko drozsze troche. i czasami zjem z ryżem

szycha77
19-07-09, 16:14
Kupuję Łowicza, więc smakowo i jakościowo są nie złe. Zapytałem bo róznie mówią. Jedni mówią, że mozna inni że nie wskazane.

zCzymDoLudzi
19-07-09, 16:48
Zalezy na jakiej jesteś diecie, jeżeli masz zamiar schudnąć to raczej niewskazane.

Wiki
19-07-09, 17:18
Raz na jakiś czas wszystko można :)

zCzymDoLudzi
19-07-09, 18:47
Wiki to zależy, lepiej nie próbować. Są osoby które łamiąc dietę raz naginają ją potem notorycznie, są też takie którym trudno przychodzi spalenie tłuszczu, więc po co utrudniać ? :>

Ps. ale odjebały kurwa siatkarki ;/ zwłaszcza ta piłka przechodząca kurwa zjebana i ta kiwka Diaz kurrrrrr rawie jak Łomacz z Finladnią :/ Nowa wizytówka...

Ale ważny jest awans :)