PDA

Zobacz pełną wersję : Mój początek



bracik
26-12-06, 15:39
W Wigilię dowiedziałem się, że juz nie mam kobiety z ktora bylem przez caly rok. Prosto w twarz powiedziala mi, ze jest teraz z facetem, ktory jest dobrze zbudowany bo zawsze chciala miec takiego faceta.

W takich chwilach mozna albo sie upic albo wziac sie za siebie i postanowilem to drugie. Wszedlem na wasze forum i przeczytalem troche tematow ale to wszystko to czarna magia dla mnie. Te treningi, przyrosty masy, odzywki... Nic nie rozumiem jeszcze.

Powiedzcie mi wprost czy jesli bede regularnie cwiczyl na silowni od stycznia to do lata bede mial fajną klate/przynajmniej niewielkie miesnie? Jak dlugo czeka sie na pierwsze widoczne efekty? Nie zamierzam stosowac zadnych wymyslnych diet, ale moge zaczac zwracac uwage na to co jem.
Nie chce miec wielkich miesni. Chce miec normalne, dobrze zbudowane cialo po ktorym widac, ze nie nalezy do faceta siedzacego cale zycie za biurkiem.

Mam 24 lata, 176 cm wzrostu i waze 82 kilogramy. Nie wygladam grubo bo jestem dosyc szeroki, ale moj brzuch jest miekki jak gąbka, bo nigdy nie uprawialem zadnego sportu.
Jak dlugo bede czekal na efekty, czy musze sie czyms wspomagac? Po prostu pojsc na pierwsza lepsza silownie i poprosic wlasciciela aby mnie trenowal?

Dzieki za wszelkie porady!

jonasz7
26-12-06, 17:24
Na pierwsze w miare widoczne efekty będziesz czekał jakieś pół roku. O lie będziesz się trzymać diety, regularnie trenował i dużo spał. To są trzy główne zasady których musisz przestrzegać.

Odwiedź jeden z podwieszonych postów "Trening dla początkującego". Poczytaj i wybież sobie jakiś. Potem dalej pytaj czego nie rozumiesz.
Masz jakiś sprzęcik w domu czy wykupujesz sobie karnet?

A dziewczyną się nie przejmuj. Nie pierwsza i nie ostatnia :mrgreen:
Najlepsze lekarstwo na utraconą kobietą-----nowa kobieta.
Trzymaj się!!
pzdr.

bracik
26-12-06, 17:48
Na pierwsze w miare widoczne efekty będziesz czekał jakieś pół roku. O lie będziesz się trzymać diety, regularnie trenował i dużo spał. To są trzy główne zasady których musisz przestrzegać.
pzdr.

Chce wykupic karnet. nie wiem nawet jakie są koszta, ale dam chocby o 200 zl miesiecznie. Jako poczatkujacy mam obawy przed silowniami pelnymi przypakowanych ludzi i poszukam jakiejs "spokojnej". Najchetniej to bym chcial byc sam na sali, bo z moja figura wywolam tylko smiech.

Zamierzam trenowac codziennie. Zgodnie z sugestia zabieram sie za czytanie wskazanego przez ciebie watku.

Sadownik
26-12-06, 18:01
Jako poczatkujacy mam obawy przed silowniami pelnymi przypakowanych ludzi i poszukam jakiejs "spokojnej". Najchetniej to bym chcial byc sam na sali, bo z moja figura wywolam tylko smiech.

raz przeczytałem fajny tekst na ten temat
że nie ma sie co przejmować na siłowni że jest się mniej zbudowanym od innego bo ci co tam ćwiczom i tak nie zwracają uwagi bo są zajęci budowaniem swoich mięśni:P
a w Twoim przypadku nawet lepiej by było gdybyś ćwiczył w siłowni w której jest choc troche ludzi ktoś zawsze by Ci rady, wskazówki udzielił


Zamierzam trenowac codziennie.
nie możesz trenować codziennie bo mięśnie muszą mieć czas na regeneracje możesz ćwiczyc np dwa dni i dzień przerwy tak chyba bedzie lepiej

No i powodzenia w dążeniu do celu!!!
__________________________________________________ ___________________


pomogłem???
daj SOG'a

jonasz7
26-12-06, 18:15
Zamierzam trenowac codziennie.

Nie rób tego bo się przetrenujesz i wszystko trafi szlak. Pamiętaj najważniejsze są pierwsze dwa trzy mies. Polecam ci abyś sobie poszukał po bibliotekach lub księgarniach książki Joe Weidera. Biblia dla kulturystów. Z niej sobie wszystko wyczytasz!!

A tak do siłowni to nie wiem ile karnet by ciebie wyniósł??
Ale własna siłownia na początek to wydatek ok. 1000zł. ale jak chcesz tylko pare miesięcy poćwiczyć to nie ma sensu.

Sadownik, ma zupełną rację co do siłowni ogulnodostpnej. Tam ludzie nie przychodzą po to żeby się śmiać a ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć.
pzdr.

bocion
26-12-06, 19:11
W Wigilię dowiedziałem się, że juz nie mam kobiety z ktora bylem przez caly rok. Prosto w twarz powiedziala mi, ze jest teraz z facetem, ktory jest dobrze zbudowany bo zawsze chciala miec takiego faceta.

...mhm...robi nam sie z forum kacik zwierzen.

A co do twojego problemu to zeby jako tako wygladac trzeba wlozyc w to tylko odrobine silnej woli, szczypte zamozaparcia...i...troche kasy, wlasciwie to sporo kasy.

jonasz7
26-12-06, 20:47
jako tako wygladac trzeba wlozyc w to tylko odrobine silnej woli, szczypte zamozaparcia...i...troche kasy, wlasciwie to sporo kasy.

Ale czego się nie robi dla naszych ulubionych i pięknych kobiet :mrgreen: :mrgreen: .
pzdr.

P4l4d7n
26-12-06, 20:56
Jak chcesz dobrze wygladac to zarzuc hemo no, vasabolan, tribulus, zma i xpanda w jednym cyklu hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Swiateczny zart :razz:

jonasz7
26-12-06, 21:21
No ale fajny zestawik :twisted: :twisted: :twisted:
pzdr.

grzesiek k
26-12-06, 21:27
Ja bym ci radził tak 5 miesięcy na sucho bez żadnych diet i ćwiczył tak jak ci koledzy radzą.Jak by ci się wszystkie mięśnie dobrze rozwinęły to byś sobie mógł dopiero wziąźć jaki doping to znaczy jakieś Białko Serwatkowe lub coś podobnego.Wtedy byś miał zajebisty Efekt.A babą się nie przejmuj jest ich wiele na tym świecie. :grin:

P4l4d7n
26-12-06, 21:27
No ja wlasnie koncze 2 tydzien cykl meta+bialko i jak zostanie ostatni tydzien zazucam hemo no a po tym tygodniu chyba dorzuce mega capsy krety z olimpu i glutamine z tauryna z treca... zobacyzmy jakie beda efekty... xpanda obowiazkowo przed wakacjami hehe ;)

jonasz7
26-12-06, 21:41
meta+bialko
O kurcze to widze że grubo!!

P4l4d7n
26-12-06, 21:45
A stówka to znowu nie takie wielkie rzeczy :razz:

jonasz7
26-12-06, 21:52
stówka????????
nie łapie :oops:

P4l4d7n
26-12-06, 21:56
Cykl ze 100 tabsow mety ;). Dokladniej 98 hehe.

jonasz7
26-12-06, 22:04
hehe to chyba taki standart.
Mój kumpel szykuje do cyklu 300tabs. mety i 10 strzałów Omy (ja to laik w tym kierunku). ale ma chyba za malo metki hehe.

Sadownik
27-12-06, 15:11
Ja bym ci radził tak 5 miesięcy na sucho bez żadnych diet

gdzie nie przeczytasz to piszą że dieta to podstawa
jak chce wyglądać dobrze w krótkim czasie to powienien stosować diete i do tego jakaś ginera jak najbardziej

jonasz7
27-12-06, 15:15
jakaś ginera jak najbardziej

Czemu nie, tylko że dieta to podst. gainer i białko to tylko uzupwłnienie diety. Natomiast po pieciu miechah juz można kretke albo cuś innego.
pzdr.