PDA

Zobacz pełną wersję : ej skurcz



.Smile
18-07-09, 19:58
ostatnio, gdy spie w okolicach 5-7 nad ranem mam mocny skurcz w prawej łydce... i dokładnie w tym samym miejscu, wydalo mi sie to dziwne, jaka moze byc tego przyczyna ?

zCzymDoLudzi
18-07-09, 20:13
Też tak miałem, i nie tylko ja na pewno. Po prostu przetrenowanie niedobór jakiś witamin {?}. Ja brałem na to magnez.

.Smile
19-07-09, 17:06
no ja wlasnie tez ostatnio magnez zaczalem brac, ale to nie pomoglo. A przetrenowanie? Watpie, bo od paru miesiecy nie mialem stycznosci z silownia, w domu tylko machanie hantelkiem, ekspander + drazek i bieganie/rower ale to wszystko, nie da sie chyba tym przetrenowac? A jezeli brak witamin, to jakich?

Cobra's Eyes
19-07-09, 17:14
myśle że konkretnie to brak magnezu - minerału, a nie witaminy. Poproś o coś w aptece, ja polecam taką mieszanke WMC z walmaksu czy jakoś tak :P (wapń, magnez, cynk) + witaminy supradyn'a.

a jak nie chcesz wydawac kasy w aptece, to proponuje pomidory, maja sporo magnezu podobno :D

.Smile
19-07-09, 17:21
no pomidory to dobre rozwiazanie, lubie je nawet :D

dobra, dzieki yo

xxmłodyxx
19-07-09, 20:17
magnes i potas jedz...pomidory tez albo soki pomidorowe

Aponax
19-07-09, 22:13
hmm , ja mimo ze biore animal paka - ma tam chyba cos magnezu i potasu wydaje mi sie ze chyba najlepszy stack witaminowy na rynku - lapia mnie skurcze w stopie - tzn palce mi sie wyginaja same (w nocy jak spie) ,i tez wlasnie nie wiem od czego to jest - pomidorow jem duzo - bo lubie dolozyc do wszystkiego ^^-moze jakis inny sposob na te skurcze?

michauxD
19-07-09, 22:17
ja na skurczeee piłem sok pomidorowy. i brałem magnez i potas ;P mi to pomogło ;P

xxmłodyxx
20-07-09, 00:37
mi lekarz kiedys kazał pic sok pomidorowy...mało sie nie zbełtałem....:lol: