PDA

Zobacz pełną wersję : geinery



jacek697
18-07-09, 15:20
Witam was Panowie mam pytanie odnośnie czy was tez tak sypie po geinerach np ja zjadlem 2 kg magnuma i zaczelo sypac nie jadlem przez tydzien przestalo twarz wrocila do dobrego stanu kupilem mass xxl 1kg na prob zjadlem nie sypalo kupilem drugi kilogam koncze paczke i zacznac sypac czy wy tez tam macie co to poradzic przeciez bez tego masy nie zbuduje. macie jakas podpowiedz nie wiem zmiana firmy czy cos tam koles w sklepie mi mowil ze niktorzy zmienaja firmy i nie sypie ich ale cos wierzyc mi sie nie chce wegle to wegle wkoncu

yaro09
18-07-09, 15:26
wątpie zeby zmiana firmy cos pomogła. moze zle to dawkujesz, za duzo bierzesz naraz, moze ogolnie zła dieta... mnie nigdy po niczym nie wysypuje

Sosna91
18-07-09, 15:46
jedni lepiej inni gorzej znoszą żarcie w proszku. akurat tak masz i nic z tym na razie nie zrobisz póki dojrzewasz. zmiana firmy hmm moze pomóc nic nie masz do staracenia.

jacek697
18-07-09, 15:51
no teraz bede mial 21 lat to mowisz ze takie reagowanie organizmu przechodzi z wiekiem?

MolderDist
19-07-09, 12:59
Być może alergia na jakiś składnik?

Za dużo białka i organizm nie wydala dobrze toksyn i właśnie przez to gruczoły łojowe nie pracują tak jak powinny?

Mieszasz z mlekiem? Może masz na to uczulenie, albo nie trawisz laktozy itp.

nie da się tak stwierdzić po paru zdaniach, najlepiej idź do kumatego lekarza i się zapytaj

yaro09
19-07-09, 16:03
no własnie albo zrób sobie testy i zobaczysz czy jestes moze na cos uczulony