PDA

Zobacz pełną wersję : Co wybrać i dlaczego to ?? :)



Geryon
26-12-06, 12:29
Witam wszystkich mam 18 lat 178cm 68KG trenuje juz od hmmm 3 miesiecy na mase stosuje diete która opiera sie najwiecej na jedzeniu białka sery mięsa kurczaki ryby mleko ryż... Mam problem z przytyciem i zdecydowałem sie na jakaś kuracje odżywek co proponujecie cośwmiare taniego i skutecznego. Myślałem moze o jakiejs kuracji kreatynki plus carbo i jakiegoś gainera? No ale poprosze o wasze opinie na ten temat. Jak byście mogli to podawajcie sposób na przytycie :P pełne nazwy odżywek i jakiej firmy najlepiej.

Pozdro

Świstak
26-12-06, 12:36
Z kreatyna bym jeszcze poczekał. Gainerka mozesz wziąść. Z tych Tańszych polecam np. Gain Bolica albo Gainer 1 vitalmaxu. żeby przytyć ważne jest zebyś jeść tak co 3 godziny, około 6 posilków dzienie.

damiano
26-12-06, 12:54
a jak trenujesz co 2 dni czy codziennie???z drozszych to mega mass,tansze to np top mass.a z kreztyna poczekaj jeszcze bo bedziesz mial lepsze efekty jesli najpierw bedziesz cwiczyl na sucho :lol: moze masz zly plan treningowy.zaloz nowego posta w trening i tam ci zawsze ktos pomoze.mozesz takze brac aminokwasy.daj dobre rezultaty

Geryon
26-12-06, 12:56
Trenuje w poniedziałek wtorek czwartek piątek.

Aminokwasy ale jakies konkretnej firmy? Bo jezeli chodzi o firmy to jestem zieloniutki w tym i nie orientuje sie kto robi najlepsze.

damiano
26-12-06, 12:59
jesli chcesz przybrac na masie powinienes cwiczyc 3 razy w tygodniu.ja biore teraz 'amino fuel' firma biotech

bartek145
26-12-06, 13:02
Narazie pyknij se jakiegos gainera MASS XXl jest fajny bo bralem ale widze ze ludzie chwala tego z vitalmaxa. Z kreta poczekaj. A i najwazniejsze jest dobra dieta i czeste posilki.
Staraj sie jesc duzo weglowodonanow a z bialkiem tak nie przesadzaj.
Pozdro

Geryon
26-12-06, 13:13
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?p=27521#27521 tutaj podaje link do mojej diety looknijcie na to i dobierzemy wspólnie jakiegoś gainerka i aminokwasy. :wink:

[ Dodano: 26-12-2006, 20:53 ]
Jeszcze jedno pytanko... Jak dużo kupić tego gainera? Ile powinienem to brać bo jak czytałem to np. gain bolic bierze sie 1-3 razy po 100g czyli 300g dziennie chcac miec cały miesiac tą odżywke musze kupić 9kg troche duzo moze ja źle rozumuje moze wystarczy mi na początek 4 kg gainera zrobie ze 2 tyg przerwy potem kreatynke czy coś takiego

bejnar
27-12-06, 09:50
to juz wiesz zalezy od brakow w diecie taki gain bolic zawiera 79,9g węgli jak pisze na opakowaniu a ze jak widze posiadasz diete tio czy sens brac 3 porcje (3x79,9=239,7g) myśle że aż tyle Tobie nie potrzeba. Co do brania kreatyny to zaczekaj jak bedziesz mial staż ok. 6 miesięcy, narazie wszystko samo ładnie rosnie :D

Geryon
27-12-06, 19:47
aha, ok czyli jak bym kupił 4KG to by mi wystarczyło na troche... brałbym 2x dziennie.