PDA

Zobacz pełną wersję : Przejście między MONO a Matrix 7 Dominator



mistix
17-07-09, 02:15
Witam,

Jak powinno wyglądac przejscie między zwykłym monohydracie kreatyny (TREC proszek) na Olimp Dominator Creatine Strong Matrix 7 ( http://www.olimp-supplements.com/images/produkty/creatine_dominator.jpg ) ?

1) W pewnym momencie połączyc np. na parę dni te kreatyny, tzn. np. rano mono, po treningu matrix

2) Dokonczyc mono, odrazu zacząć matrix

3) Przerwa po mono, odczekac odpowiedni okres czasu i dopiero matrix

Mono mam jeszcze ma pare dni na samym dnie puchy, ale cos ostatnio mnie łapie po niej... obstrukcja :D W sklepie odzywkowym pan stwierdzil, ze przerwy miedzy mono a matrixem robic NIE MUSZE (inne rodzaje kreatyn).

Dodatkowe info: dieta jest, pije duzo wody, dodatkowo obecnie biore vitaminy z olimpu, hmb, bcaa xtra (ta z l-glutamina).

dzbanekzwd
17-07-09, 06:42
to pan ze sklepu Ci wała dał. przerwa musi być tyle ile trwał cykl +1,2tyg (im dłużasza przerwa tym lepiej klepnie). ile czasu jadłeś te mono ?

mistix
17-07-09, 10:44
Dokladnie nie pamietam kiedy zacząłem, ale lekko ponad 3 tyg. Mam jeszcze na jakis tydzien tego.

niewula
17-07-09, 14:24
minium tyle ile trwal cykl teraz nie ma co tego laczyc trzeba bylo wczesniej o tym pomyslec

wojtas3
17-07-09, 14:37
mistix na twoim miejscu dokupił bym jeszcze tego mono i pociągnął z 2-3 tygodnie

Symu
17-07-09, 14:40
jakakolwiek krete mozesz ladowac jeszcze 3-5 tyg

mistix
17-07-09, 17:13
jakakolwiek krete mozesz ladowac jeszcze 3-5 tyg

No i wszystko, matrix z olimpa jest na 30 dni, wiec odpuszcze ostatnie dni mono (problemy żołądkowe) i jade matrixa 30 dni.

Pozdrawiam

BoloYeung
17-07-09, 17:22
jak dla mnie Mono to najlepszy rodzaj kreatyny ale trzeba sobie zrobić z niej większy cykl niz 30 dniowy i brać optymalną dawke a rośniesz z tygodnia na tydzien ze o sile nie mówie