PDA

Zobacz pełną wersję : 1 poważniejszy cykl , PROŚBA do Was



GregorAKAmasa
16-07-09, 21:11
Witam , na początku napisze to co trzeba by otrzymać dobre odpowiedzi a więc :

- Staż : 6 miesięcy
- Celu Cyklu :masa/siła
- Dotychczasowego kontaktu z saa : nie brałem żadnych koksów , jedynie kreatyne mono, białko i gainer.
- Przeciwwskazań : nie mam , organizm zdrowy 100 %
- wiek, waga : 18 lat - prawie 19 ; waga 85 kg
- wzrost : 186 cm .

A więc tak panowie , ćwiczę już tak jak pisze wyżej 6 miesięcy , ogólnie moj trening był do nie dawna taki ogólno rozwojowy , sami wiecie ...

Potem coraz to dokładniejsze itp. A teraz już od 2 miesięcy ćwiczę według planu ( plan mam dobry - układał mi kumpel z siłowni ) jest sprawdzony i poparty przez osoby które ćwiczą już sporo lat... a więc myslę ze z tym nie mam problemu.

Chodzi mi o to że chce teraz sobie coś przyjeba*ć , mam na myśli mete z czymś albo zrezygnować jeszcze z " koksów " i kupić odzywki inne jakies ...

Ale raczej zostane przy tym by wziąść tą mete + np nie wiem co :D ale wiem że z białkiem bym mogl brać i t p , lecz potrzebuje waszych porad

ile tej mety kupić na pierwszy raz , i co do niej , słyszałem o jakiś odblokach i na wątroba coś. Co polecacie ??

Proszę o rozpiske z tą metą jak to brać ile czasu i po ile i te rzeczy na wątrobe .

Oczywiście za kazdą rozsądna wypowiedź dziękuje i poleci SOg

pozdrawiam Grzesiek.

sl4by
16-07-09, 21:26
Moim skromnym zdaniem jeszcze duuuzo ale to duuuzo za wcześnie żebyś brał się za " koksy " Ja bym na twoim miejscu zrobić jeszcze jeden cykl na mono albo wez cos silniejszego np Nitrobolon 2, Xpand, Shock + Storm jesli chcesz cos mocniejszego... ewentualnie horse power. Na mete za wczesnie, napisz jeszcze jakie rezultaty byly po mono... Po za tym w twoim wieku mógł byś sobie zrobić krzywdę przez koksy.

fallenursus
16-07-09, 21:32
sluchaj slabego, mocno gada :)

lg team
16-07-09, 21:32
pocwicz do dwudziestki na czysto,
rozwin sie emocjonalnie i mentalnie,
dopiero cos uderz,

fallenursus
16-07-09, 21:34
rozwin sie emocjonalnie i mentalnie,


i definitywnie to ^^clap

GregorAKAmasa
16-07-09, 23:40
no to widzę że jesteście jednoznaczni ;D

no to nic , dzieki za wypowiedzi , zastanowie się jeszcze , rozpatrze wszystkie opcje , i w ostatecznosci pojade dalej na odzywkach jakiś mocniejszych .... :)

Riddick23
17-07-09, 10:23
Kup sobie Animal Pump'a to jest stack przedtreningowy do tego mono,TCM,Magnezówke,glutamine ,BCAA,Bialko ,jakies Carbo moze byc jak na mase chcesz leciec i porobi cie jak ta lala...o rozpiske tego pytaj w dziale odzywki-suplementy albo jak chcesz pisz na priv to napisze co i jak Pozdrawiam

hans87
17-07-09, 13:46
brawo panowie odciągneliscie tego młodego czlowieka od grzechu :D koledze dodam od siebie ze tak jak inni pisza wyzej pocwicz jeszcze na odzywkach 2 latka a potem sam stwierdzisz czy warto koksowac czy jest to ci do czegos potrzebne i jakie beda tego konsekwencje. Pozdro

pimols
17-07-09, 15:57
jeszcze duzo stackow do wykorzystania albo same mono pare cykli cie kopnie wiec narazie za wczesnie na kuracje

GregorAKAmasa
17-07-09, 19:13
ok spoko panowie , dzieki " Riddick23 " zrobie tak jak mowisz... , innym tez dziekowa za dobre słowa i wyrozumiałość .

postaram się tak zrobić na tych odzyywkach , teraz chodze do roboty , wiec wypłata bedzie za tydzien i napewno odwiedze sklep w miescie ;D " TAO " :D i zaKUpie to i owo ...

pzdr.