PDA

Zobacz pełną wersję : opcja "wyszukaj"



westham
16-07-09, 16:25
Cześć

Jestem tu nowy na forum:) Nie wiem czy jestem ślepy czy co, ale nie widzę opcji "wyszukaj". Jest gdzieś takowa?

Pozdrawiam

Micek185
16-07-09, 16:57
dokładnie admin mógłby w końcu znależć chwilkę i naprawic to albo zlecić to jakiemus moderatorowi.naprawde ciężkojest komus pomóc nie mając tak prostej opcji jak "szukaj"a jest tu pełno przydatnych tematów które można ponownie wykorzystać.

Ezachiel
17-07-09, 12:28
a Wy w koncu moglibyście doczytać ze administracja ma problemy z internetem, czy z połączeniem, i rozne opcje musiały zostać wyłaczone
(przynajmniej tak pisał marcin)

przeciez nie robią nam tego na złość
trzeba sobie radzić bez tego

zCzymDoLudzi
18-07-09, 02:05
Jaka administracja ma problemy z netem ? Czy to że 2 czy 3 osoby mają problemy z łączem wyłącza z forum innych moderatorów ?

Ezachiel
18-07-09, 15:22
a co w tej kwesti mają do siebie administratorzy i moderatorzy?

zCzymDoLudzi
18-07-09, 17:37
Użyłeś pojęcia "administracja" więc się zapytałem JAKA administracja.

wojtas3
18-07-09, 18:29
bez sensu odkąd nie ma sogów itp forum zdziadziało mało odwiedzających nie wiem możne to przez to że są wakacje ciekaw jestem co to za awaria że tyle trwa? najgorsze jest to że się nie dowiem :twisted:

zCzymDoLudzi
18-07-09, 18:33
bez sensu odkąd nie ma sogów itp forum zdziadziało mało odwiedzających nie wiem możne to przez to że są wakacje ciekaw jestem co to za awaria że tyle trwa? najgorsze jest to że się nie dowiem :twisted:


Odnoszę podobne wrażenie, że część osób udzielała się tylko dla sogów ( why ? ), a gdyby ich nie było to by tylko czytali to, czego potrzebują.