PDA

Zobacz pełną wersję : Możliwa salmonella w SNI pro whey - produkt dostepny w Polsce



Symu
15-07-09, 17:52
Another protein powder recall! This time it’s Nutrition Global LLC of Milford, Connecticut and they’re recalling certain batches of SNI Pro Whey, SNI Pro Mass and Sci Labs Mass Fuzion Dietary Supplement because they may be contaminated with Salmonella. Their products contained instant non-fact dry milk manufactured by the Plainview Milk Products Cooperative - a company that recently initiated a voluntary recall of its instant non-fact dry milk that has the potential to be contaminated with Salmonella. Nutrition Global’s products are packaged in dark blue bottles with silver caps and those affected are distributed to Spain, Poland, Columbia and the state of Florida. Consumers with questions may contact Nutrition Global LLC at 1-888-663-1113. For pictures of the affected products, please visit www.nutritionglobal.net.


http://www.supplementgenius.com/2009/07/15/sni-pro-whey-recall/

Russel
15-07-09, 19:08
ładnie ładnie...

fallenursus
15-07-09, 19:21
ee..u nas niedawno zatruli najwiekszego producenta wedlin w kanadzie. dopiero byly jaja...cale szczescie ze ja nie kupuje ich produktow bo mi poprostu nie smakuja:) firma Maple Leaf. o ile sie nie myle to pare osob walnelo w kalendarz.

ciaastek91
15-07-09, 19:32
ej a powiedzcie mi skad w suplach sie bierze salmonella, czy produkty, z ktorych bialko jest robione nie maja atestow jakis badan?
bo nie rozumiem, jak mozna dopuscic takie cos do sprzedazy

zCzymDoLudzi
15-07-09, 19:34
Może z szukania oszczędności ?

dzbanekzwd
15-07-09, 20:03
może przeoczenie albo błąd w badaniach ... bo napewno firma nie chce stracić reputacji.

zCzymDoLudzi
15-07-09, 20:10
Jeżeli już się takie coś wydało, to ciężko im będzie odzyskać zaufanie klientów, chyba aż takiego przywiązania nie ma by ryzykować zdrowie.

fallenursus
15-07-09, 20:17
dokladnie, takie cos to bardzo duzy cios dla firmy.

YoDa
15-07-09, 21:57
a jeszcze większy dla kogoś kto się zatruje...
a jeszcze jak ktoś pracuje w gastronomi albo służbie zdrowia to ma przesrane

pewnie kilka osób nie przyłożyło się do roboty

zCzymDoLudzi
15-07-09, 22:33
Skoro temat jest w dziale "Odżywki i suplementy" to pewnie jest legalny produkt, więc ta firma powinna ponosić odpowiedzialność za swoje produkty.

Symu
15-07-09, 23:46
Problem tkwi w dostawcy surowca, ale to oznacza że on oszczedza na kontroli i to samo producenci supli. O ile SNI nigdy nie ufalem to w przypadku NOW jest to dla mnie duze zaskoczenie.

Jest u nas tylko jeden dystrybutor produktow SNI i jestem ciekaw czy wycofa produkty ;)

mały huba
16-07-09, 09:26
Wątpie żeby wycofał :D
Nie ma co płakać. Jam sam nigdy nie zamówiłem nic z tej firmy(SNI),ani nie znam osobiście gościa co by zamawiał.
Za to Z NOW sporo rzeczy już kupiłem, i jestem wielce zdziwiony żeby taka firma dała taką plamę .

Russel
16-07-09, 11:14
dobrze ze w ogóle o tym mówią myślę ze większość małych firm nie puscła by nawet pary ...

Symu
16-07-09, 11:34
jakby ktos zachorowal to dopiero by mieli przesrane ;)