PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie



skipper22
14-07-09, 23:19
Witam !!!!!!!!!
Mam pytanie czy mogę wziąśc razem ( kreatynę + Ostrowia WPC 80 + methandienone) czy lepiej nie brac tego albo powiecie co brac z meta z tego co napisałem razem będę bardzo wdzięczny.

I mam jeszcze jedno pytanie co sadzicie o moim planie na siłownie
oczywiście takie ciężary był na y początu moich zmagań wiem nie był wysokie ale niestety taka budowa

http://www.hot.jpg.pl/94492

będę bardzo wdzięczny za odpowiedz

hans1237
14-07-09, 23:58
białko ok,ale kreatyna nie ma sensu

blais1994
15-07-09, 00:01
buhehe idź spać sezonowcu ...Za metę się nawet nie bierz bo się rozczarujesz,takim planem ? W którym robisz tylko klate i biceps(do tego biceps przetrenowujac) hehe powodzenia...

Micek185
15-07-09, 00:16
blais1994 gówno wiesz a krzyczysz jak niemowlak lepiej pomóż

ale fakt plan jest do bani wejdz w dział trening i tam masz podwieszone tematy,ja promuję przykładowe splity na mase ARUSA(mam nadzieje że sie nie gniewasz)bo jest tam naprawde pare fajnych splitów i nie musze nikomu nic układac wybierz cos tam i lecisz ze złomem!

po piśmie sądze że masz z 15-16 lat wiec za metę sie nie łap bo sobie zwalisz zdrowie i tyle,poczekaj z tym.

białko jak najbardziej kreta też bo działa jako anabolik z metą bym sie zastanowił
pozdro

Tomi!
15-07-09, 00:41
fajnie jakbyś podał staż/wagę/obwody..

i tak jak micek powiedział co do mety - całkowicie się z nim zgadzam


pozdro

johnni
15-07-09, 06:10
produkcja mety jest zakazana i to co wszyscy sezonowcy wpierdalają to resztki albo meta produkowana w psich warunkach

skipper22
15-07-09, 10:45
Mam 21 lat
staż około roku
wzrost 187
waga 95kg
biceps 38
klata 115 (powiem szczerze ze najsłabiej mi idzie)
wczesniej miałem inny plan jak byłem w wojsku potem zobaczyłem plan od kolegi i powiem że jakos mu przyszło na tym planie ale wole sie upewnic zanim zaczne trenowac znowu bo miałem miesiac przerwy do tej pory jechałem na sucho

skipper22
15-07-09, 12:22
MICEK ocen ten plan powstał on w parciu o plan ARUSA i jeszcze inny powiedz co sądzisz. NIE ma ciężarów bo zobaczę i dobiorę je na siłowni, jak bedzie to nie wiem po przerwie siła troszkę spadła i nie wiem czy pójdą takie same jak wcześniej

http://www.imghost.pl/?id=afda173340

http://www.imghost.pl/?id=fb0eceeb80

Teraz mój rozkład to

Poniedziałek :
Klata + biceps
Wtorek :
Plecy + triceps
Środa :
Barki
Czwartek :
Wolne
I następne dni od nowa trening

ud i łydek nie ćwiczę bo starczy dla mnie mam już wystarczające jak narazie

Micek185
15-07-09, 23:22
po pierwsze nie cwicz dzien po dniu musisz miec czas na regenerację.możesz leciec tr. woln.tr.wol. albo
tr.tr.wolne.tr.tr.wol. a w nastepnym tyg na odwrót
co do planu
nie masz w nim brzucha wiec dodaj go 3razy w tyg po 3 cwiczenia najlepeij spięcia płasko,skłony z hantlą wzdłuż kolana.unoszenie nóg leżąc lub na poręczach jak masz wszystko do pieczenia mięśni
niestety nogi musisz cwiczyc podczas treningu nóg wydziela się testosteron i hormon wzrostu co skutkuje wzrostem masy całego ciała.
nie masz także przedramion dodaj chociaż zwijanie sznurka na rurkę albo unooszenie sztangi nachwytem /podchwytem

zamiast podciągania hantli zrób martwy ciąg normalny,nie mów ze nie możesz tylko rób to podstwa i od razu mówie nie zaszkodzi ci jak zrobisz go prawidłowo zobacz w atlasie cwiczen dział trening

zamiast sciągania drążka daj podciąganie na drążku nachwytem

ramiona do kosza!
rób tak:
wyciskanie sztangi z klatki stojąc 3s po 12-15powt.
unoszenie hantli w opadzie tułowia 3s,12-15
szrugsy 3s 12-18powt.

wszystkie cwiczenia sprawdz w atlasie cwiczen oczywiscie trzymaj diete bo bez tego nic nie zdziałasz

jesli cos przeoczyłem niech ktos mnie poprawi

Ps.
ty będziesz lekarzem bo dziergasz jak kura pazurem,nawet gorzej niz ja:)
pozdro