PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuję waszej pomocy!



Dominiczek17
25-12-06, 19:28
Witam!! Mam 17 lat 183 cm wzrostu i 62 kg wagi. Chciał bym coś przybrać na masie ponieważ ważę stosunkowo mało do swojego wzrostu i wieku! Od 10 miesięcy ćwiczę na siłowni( domowej: ławeczka z asortymentem) z tym że przykładałem się na początku tzn przez okres jakichś 5 miesięcy a przez następne 5 było to niesystematyczne! Gdy zaczynałem ważyłem 54 kg a więc trochę mi się udało przybrać na wadze lecz to wciąż zbyt mało! Ten przyrost był skromny ale wynikało to z mojego lenistwa i braku jakiejkolwiek diety! Teraz postanowiłem się ostro wziąć za siebie!! Kupiłem karnet na profesjonalną siłownie i zamierzam ciężko trenować na jakieś efekty lecz wiem że sam trening mi nie pomoże dlatego zwracam się do was z prośbą o doradzenie mi przy doborze codziennej diety! Zastanawiałem się nad suplementami takimi jak kreatyna ale nie wiem czy to odpowiedni czas by po nie sięgać? Dodam jeszcze że mam bardzo szybką przemianę materii! BARDZO PROSZE O POMOC! Z GORY DZIEKUJE

Bugiel
25-12-06, 19:30
jedz kilka posiłkow dziennie (tak ze 6).

jonasz7
25-12-06, 21:10
Zastanawiałem się nad suplementami takimi jak kreatyna

Na razie sobie jeszcze odpuść tą krete, zacznij od dietki ew. gainerek, jeżeli nadal będzie krucho (w co wątpie) to wtedy jakieś Mono.


jedz kilka posiłkow dziennie (tak ze 6).

No tylko żeby były wartościowe dziennie musisz zszamać tak ok. 100gr. białka i 350 węgli.
pzdr.

tomek.
25-12-06, 23:58
podał wage ponad 60 kilo
a napisałes mu żeby jadł 100 gram białka dziennie

w pierwszej czesci postu tez porażka...

podpadasz już dziś drugi raz, teraz u innej osoby, po trzecim zdejmujemy status pomocnika :wink:


co do autora tematu
musisz sam ułożyć diete, wszystkiego sie dowiesz z podwieszonych postów
jak to zrobisz to daj do sprawdzenia i ewentualnie noś skorygujemy

jonasz7
26-12-06, 09:59
podał wage ponad 60 kilo
a napisałes mu żeby jadł 100 gram białka dziennie

Napisałem ok 100gr. Organizm ludzki narażony na duży wysiłek, fizyczny potrzebuje od 1,6-2,0 gr. na każdy kilogram ciała. Myśle że 100gr. dziennie mu styka, ja tyle jem i idzie.


w pierwszej czesci postu tez porażka...

Czemu?? Niech najpierw sobie sprwdzi ile jest wstanie zdobyć bez dopalaczy, a potem jak najbardziej kreta, i git!!
pzdr.

tomek.
26-12-06, 12:17
Na razie sobie jeszcze odpuść tą krete, zacznij od dietki ew. gainerek, jeżeli nadal będzie krucho (w co wątpie) to wtedy jakieś Mono


jak bedzie nadal 'krucho' to co mu da mono? organizm z kosmosu weżnie białko/kalorie potrzebne do budowy mięsni? podpompuje go tylko zbędną wodą a napewno nie o to mu chodzi


Napisałem ok 100gr. Organizm ludzki narażony na duży wysiłek, fizyczny potrzebuje od 1,6-2,0 gr. na każdy kilogram ciała. Myśle że 100gr. dziennie mu styka, ja tyle jem i idzie.

w tym sporcie 2 gramy to absolutne minimum
i to 2 gramy białka zwierzęcego oczywiscie

jonasz7
26-12-06, 12:43
w tym sporcie 2 gramy to absolutne minimum

Są różne szkoły, ale OK :wink:
W końcu czym więcej tym lepiej, najwyżej nadmiar wydali i po sprawie.
pzdr.

Dominiczek17
26-12-06, 16:23
OK dzięki!! Oczywiście że nie chodzi mi o to by się napompować wodą! Chcę nabrać czystej masy mięśniowej! Spróbuję coś sklecić z tą dietą i od razu podeśle do oceny !