PDA

Zobacz pełną wersję : jedzenie a bieganie



darek87
13-07-09, 16:44
chce zaczac biegać. Będe biegał w godzinach wieczornych tzn ok 21-22. 3 razy w tygodniu. Co i kiedy powinnem jesc? Obecnie ok. 21-22 jem 250g twarogu chudego. wiec teraz ten twaróg przenieść na po biegu, tak ? i czy przed jesc jakies wegle ??? dodam ze celem biegania jest zrzucenie tłuszczu z brzucha, boczków. W tym celu bede brzuch owijał dodatkowo folią stretch :D

bullet
13-07-09, 19:33
1. NIE dla folii stretch- kup sobie pas neoprenowy za 10 zł w kazdym markecie.
2. jak długo/ jakie dystanse planujesz biegac??
3. godzina 22 to za pozno na bieganie.
jest ciemno i jesc vcos po biegu to tez za pozno.
ale jesli juz o jedzeniu to weglowodany zjedz przed biegiem- godzine przed, wypij tez kawe przed biegiem.
no i jesli chcesz chudnac to poczytaj troche o dietach redukcyjnych. Ja stosowalem CKD (ktore wraz z Kolega Nargiem opisalismy na forum) efakt naprawde bardzo fajny i szybki.
napis zile masz lat i jakie doswiadczenia ze spalaczami tluszczu.
jaka waga twoja jest??

darek87
13-07-09, 19:59
planuje biegac ok 30 minut, min. 3 razy w tyg. mam ok 178 cm wzrostu i 78 kg wagi. tłusz chce spalic tylko z brzucha, nigdzie indziej praktycznie go nie mam.
nie brałem zadnych spalaczy tłuszczu. obecnie biore tylko odrzywke bialkowa. zastanawiam sie jedynie na aqua slim. słyszałem ze to dobre jest :) ?

bullet
13-07-09, 22:17
co to jest aqua slim????
wage nie masz wcale zła. faktycznie dorbne cwicznie i spoo dietka dadza dobry rezultat.
ogranicz weglowodany i zastap je mozliwie bialkiem i olejami lnianym lub z oliwek.

darek87
14-07-09, 16:34
obecnie jem ok 4g wegli na 1kg masy ciala, ten twaróg jesc po biegu ?

bullet
14-07-09, 16:35
obniz wegle do co najwiecj 2 na kg
co to jest ten caly aqua slim??
twaróg nie tyle po bieganiu co przed snem (w twoim przypadku wychodzi na to samo)

Kreta
14-07-09, 21:02
Bullet mozesz mi podac link do CKD bo wyzej napsiales ze ja na forum opsiales a znalesc nie moge

bullet
14-07-09, 22:50
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=19543