PDA

Zobacz pełną wersję : odżywianie



sarsik87
25-12-06, 13:18
Ćwicze od okolo 4 miesiecy po 4 razy w tygodniu jednak nie posiadam diety. Mój plan posilkow wyglada mniej wiecej tak:

-snaidanie - zazwyczaj jakas buleczka z drzemem lub cos podobnego (na sniadanie jem bardzo malo)
-drugie sniadanie - kanapeczki z serem lub wendlinka
-obiadek - zupa + mieso (drob lub wieprzowinka), ziemniaczki, surówka (na obiad jem dosc sporo)
-kolacja - tu juz pelna dowolnosc (jem to na co mam ochote i to w bardzo duzycz ilosciach:))

Zwracam sie do was z pytaniem co moglybym zmienic w moich posilkach aby zwiekszyc przyrost masy (dodam ze waze 64kg przy 173 cm wzrostu i nie moge nic przytyc). Chodzi mi o to co zmienic , jaki produkt dozucic do posilkow, czego jesc wiecej/mniej aby byly lepsze efekty. Biore pod uwage jeszcze uzupelnienie diety jakas odzywka (jak mozecie cos polecic to bede wdzieczny).

Pozdrawiam i licze na rzeczowe odpowiedzi :)

Świstak
25-12-06, 13:39
To błąd ze jesz mało na śniadanie. Musisz jesc około 6 posilków dziennie. Dania węglowodanowe typu ryż,kasza, makaron i białkowe ryby, pierś z kurczaka, tuńczyk. Najlepiej jednak bedzie jak sobie ułożysz diete od podstaw http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=448

jonasz7
25-12-06, 21:22
nie moge nic przytyc

Dlatego że dostarczasz swojemu organizmowi tyle enrgii ile zdołasz spalić i wykorzystać, a tych powinno być więcej jeżeli chcesz przybierać na wadze.
Na śniadanie jedz dużo (węgla+ok. 20gr. białka) później jakieś dwa posiłki do obiadu (kanapki, płatki) na obiad pomiń zupki (takie moje zdanie) które raczej nie są za bardzo wartościowe (prucz fasolówki). Potem jakiś posiłek przed treningiem (1,5h przed) więcej węgla, mniej białka (10gr. styka). Na kolacje jedz DUUU&#379O ale BIAŁKA, aby uzupełnić straty po treningowe.

Musisz się zamknąć w 100 gr. białka i 350gr. węgli w ciągu dnia(jak będzie więcej to też dobrz), a waga ci napewno podskoczy :mrgreen:


Biore pod uwage jeszcze uzupelnienie diety jakas odzywka

Po pierwsze dieta, jak nadal po jakiś dwuch miesiącach będzie taka sama waga to może jakiś gainer
pzdr.