PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc



kargul922
11-07-09, 20:25
Witam !!!

Mam 17 lat.
Mierzę 195 i ważę 88 kg. Mój problem. Hmm. Brzuch. Nadmierna ilość tkanki tłuszczowej. :/ Nie czuje się za bardzo na basenie lub plaży. Chciałbym zniwelować nadmierną ilość tkanki. Jestem początkującym na tym forum i prosiłbym o radę. Jak sięgo pozbyć. Jestem aktywną osobą,. Bieganie, piłka nożna, siatkówka,. W sumie cały tydzień po szkole okolo 2 do 3 godzin życia sportowego. Pozdrawiam. :)

j0zek
11-07-09, 20:31
Skoro jestes tak aktywna osoba to skad ten brzuch?:P
A tak powaznie to mozliwe ze masz taki odstajacy ja ja, i nic praktycznie z tym ie juz nie da zrobic, 2 sprawa moze masz tendencje do odkladania tluszczu na brzuchu albo po 3 nie wiem
moze wrzuc foty i ocenimy?

kargul922
11-07-09, 20:42
Tak. Racja. Skad ten brzuch. :(( Ostatnio nawet zaniedbalem moj sportowy styl zycia. Wiesz sam, wakacje,,,, itd. Strasznie przytylem po przejsciu do nowej szkoly, mieszkam w bursie i to moze ma cos do rzeczy,. Zauwazylem takze ze coraz mniej czasu poswiecam bieganiu. Wrr

kargul922
11-07-09, 20:49
Moze to przez to ze od dzieciaka bylem straszna kulką czy misiem jak kto woli, wrr. :/ Wyrobilem sie troche tylko jak zaczalem rosnac intensywniej. tzn. gimnazjum to brzuch zostawal. ://

j0zek
11-07-09, 20:53
mozliwe tez ze masz juz rozciagniete miesnie plaskie brzucha czy jakos im tam jest, i nie da rady zeby go "wciagnac"

kargul922
11-07-09, 21:03
nie wiem juz sam,

kargul922
11-07-09, 21:05
tak wlasnie wyglada to cos

Anaboliczny Koks
11-07-09, 21:14
No i co ja tu widzę ? Śmietnik w środku brzucha ,zacznij robić aeroby ,interwaly .

Ikar
11-07-09, 21:54
mozesz do tego zaczac tobic trening na brzuch ABS 8 min.

spidersb
11-07-09, 23:05
tez mam taki brzuch. tak jakby centymetr tkanki tłuszczowej, ale tylko na brzuchu i z boku.

Starałem się kiedyś robić brzuszki 3 razy w tygodniu na ławce skośnej. Ale nie pomagało za mocno. rzeźbę cieżko było wicać przez ten tłuszcz.
Sądzę że to może mieć podłoże genetyczne. Pamiętam że nawet jak byłem mniejszy to miałem inny brzuch niż moi kuzyni w podobnym wieku.

Posłuchaj rady osoby która miała podony problem i skutecznie sobie z nim dała radę. Pozdrawiam