PDA

Zobacz pełną wersję : foto-gallery .



Aponax
11-07-09, 13:19
Witam , mam pare uwag do dzialu "foto gallery" !!!!!
Moim zdaniem caly dzial powinnien byc ostro przesegregowany z zdjec 15 latkow ktorzy maja po30 w bicepsie - to jest skandal i osmieszanie nas , nie szanuja naszej pracy i wkladaja takie zdjecia. Zmiany jakie powinny nastapic:
-wstawiajac zdjecie podaj chociazby jakies dane o sobie !!np.
wiek:(ponizej 16 roku zycia delete wszystkie tematy rozpoczete chyba ze koles ma mase lub jest dobrze wyciety taki warunek).
staz:
waga:
wzrost:
dieta(kto chce)
suplementacja(j/w)
-Na zdjeciach na ktorych nie widac jakichkolwiek poz kulturystycznych - delete
-Wszystkie tematu w ktorych zdjecia nie przypominaja chociazby "amatora" kulturysty - czyt. taki ktory nie widzial nigdy sztangi i jest z oswiecimia -delete
-Zmiana moderatora to jest konieczne sorry slim shady ale dzial jest bardzo ale to bardzo zaniedbany przez dzieci ktorzy wystawiaja zbedne posty - chyba ze wezmiesz sie w garsc i poprawisz to ok - jako uzytkownika nic do ciebie nie mam ,wrecz pare razy mi pomogles i za to dziekuje , ale jako moderator masz za miekkie serce dla dzieci, tematy zbedne delete i koniec.
-Do dzialu foto gallery powinno dojsc 1-2 modow-pomocnikow ktorzy by poprostu pomogli slimowi bo jest za ciezko ogarniac wszystko.
-tematu o nazwie " koks" , "15latek " "2tygodnie na silce" delete
-rozumeim ze jest to forum kulturystyczne i kazdy ma prawo wstawiac zdjecia- ale jezeli tak bedzie dalej to moim zdaniem zmienmy nazwe dzialu na - fotogallery oświecim-kosciaki

Mozecie dodac swoje propozycje moja jest taka - pisana na szybko wiec moga sie wkrasc bledy ort. i tam takie za nie przepraszam z gory :D

Sosna91
11-07-09, 14:34
masz racje Aponax ale chociaż jest sie z czego posmiac ;]

slim shady
11-07-09, 14:40
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=15297

w kilku innych działach tez sa regulaminy i nie sa przestrzegane i cały czas wyciaganie informacji na siłe powoduje wymioty,

ten dział jest dla wszystkich i wszyscy moga wrzucac zdjecia, nie bede usuwał kazdego tematu ponizej 40 w bicepsie i 80 kg masy,

niestety szczerze mowiac to dział by upadł jakby tylko ludzie z dobra sylwetka wrzucali fotki, bo dobre zdjecia (wg mnie) widuje raz na poł roku a i tak nie sa w pozach kulturystycznych ...

szczerze to mi tez sie nie podobaja zdjecia tak jak wiekszosci ogarnietych uzytkownikow

co do mojej pozycji moda byc moze sie nie spisuje nie mnie to oceniac, jak administracja zdecyduje ze to nie dla mnie miejsce to poprostu nie bede zajmował sie tym działem

ale dzieki za uwagi bo zawsze sa potrzebne zeby usprawnic prace ;)

Pozdro

Ikar
11-07-09, 14:44
mi to sie zazwyczaj nawet smiac nie chce z tego, bardziej jestem zazenowany.

Punisher
11-07-09, 15:59
To nie wina moderatora, że ludzie wrzucają zdjęcia - po to jest ten dział.
Możnaby zrobić poddział tak jak w dziale DIETA.
Byłby to poddział dla początkujących - takich którym się mówi co powinni zrobić zamiast oceniać sylwetkę.

Aponax
11-07-09, 16:32
Punisher i to jest dobre rozwiazanie , 2 poddzialy , 1 poczatkujacy (od1tygodnia do 24 miesiecy) i 2 zaawansowani (czy cos w tym stylu) (od 24 miesiecy <).
Slim shady nie o to chodzi ze sie nei spisujesz , poprostu masz za miekkie serce do dzieci ktorzy maja po 30 w bic(czasmi i mniej Crazyking to do ciebie) i wstawiaja zdjecia :]. Nie musza miec te 40 , niech i maja po 35 ale neich beda w miare dobrej jakosci bo nie o to chodzi aby miec 40 napuchnietego od saa . Poprostu aby to mialo rece i nogi trzeba sie wziasc za niektore dzialy :]. Zbedne komentarze delete i tyle ;].

Micek185
11-07-09, 16:45
Punisher dobrze gada ja jestem za!

slim shady
11-07-09, 17:19
Poddziały pomysł ok

przydałoby sie jeszcze takie cos w dziale trening wersja dla zaawansowanych

Aponax
11-07-09, 18:01
oo , takze by sie przydalo ;] i cos jakby poddzial do jakiegos dzialu konkursy :D.

Anaboliczny Koks
11-07-09, 19:56
Początkujący tak jak piszecie od miesiąca do 24 i minimalnie 35 w bicu ;d

A w zaawansowanym od 35,5 ;P

ciaastek91
11-07-09, 20:04
wymiar w bicu to akurat ma male znacznie..
liczy sie jak kto wyglada, ogolne proporcje, a nie rozmiar ramienia.

wiadomo chyba, ze inaczej wyglada ktos ze wzrostem 170 i 35 w ramieniu, a inaczej 190 i 35 ramie.

a co to bedzie za roznica, ze beda poddzialy?
nie rozumiem, tak samo beda sie pojawiac oswiecimskie fotki jak do tej pory, tyle tylko, ze w poddziale.

Punisher
11-07-09, 20:43
Aponax, slim robi to co należy.

Poddział dla początkujących (do 12 m-cy stażu - i to powinna być główna wytyczna).
Reszta tematów normalnie w Gallery Foto bez poddziału.
Najwyżej niektóre tamaty zostałyby przenoszone z głównego działu FG do poddziału "Nowicjuszy".

Jaka będzie różnica? Będzie selekcja. Jeżeli ktoś lubi doradzać, że ktoś musi się skupić na wszystkim to będzie odwiedzał poddział. Jeżeli kogoś interesuje tylko jak ktoś doszedł do konkretnej sylwetki, ten nie będzie zaglądał do poddziału.

hans1237
11-07-09, 20:54
admin bd miał z netkiem git to napewno cos zaradzi w fotogallery

Anaboliczny Koks
11-07-09, 21:38
i ja proponuje warny dawać za to ,że ktoś wejdzie do tematu z nowicjuszami i zacznie ich obrażać ,że chujowo i oni lepiej wyglądali.

ciaastek91
11-07-09, 22:04
i ja proponuje warny dawać za to ,że ktoś wejdzie do tematu z nowicjuszami i zacznie ich obrażać ,że chujowo i oni lepiej wyglądali.

a ja proponuje dawac warny nowicjusza, ktorzy nie maja za grosz samokrytyki i wrzucaja swoje fotki po 2 miesiacach cwiczen. elo

Ikar
11-07-09, 22:13
a ja proponuje dawac warny nowicjusza, ktorzy nie maja za grosz samokrytyki i wrzucaja swoje fotki po 2 miesiacach cwiczen. elo

Ale w sumie jak spojrzysz na to z innej perspektywy czyli ze ktos wrzuca foty po to zeby mu doradzic a nie oceniac to sprawa sie calkowicie zmienia oczywisice nie mowie o tematach ,,13 lat, czy dobrze wygladam ? " bo to jest zenada

Anaboliczny Koks
11-07-09, 23:15
Ciastek chyba po to bedzie ten dzial dla takich delikwentow ?

lovelas69
11-07-09, 23:38
jest dział Foto Gallery i nie trzeba żadnych podziałów, a jak ktoś nie ma samokrytyki to tylko i wyłącznie jego sprawa... w ogóle to chyba wam się nudzi w wakacje...
jak się nie podobają fotki sucharów i rażą was w oczy to nie komentujcie i po problemie.
P.S Nie wprowadzajcie dyktatury na forum...

Punisher
12-07-09, 01:47
lovelas lubi nowicjuszy oceniac pod katem kulturystyki;p

ciaastek91
12-07-09, 09:36
zacznijmy od tego, ze lovelas nikogo nie lubi oceniac pod katem kulturystyki, nawet siebie.
jak sam powiedzial, nie bedzie schodzil na nizszy bf, bo nie chce robic z siebie wyrzezbionego geja.

lovelas69
12-07-09, 10:57
:twisted: powracając do tematu STOP beznadziejnym pomysłom...

Punisher
12-07-09, 12:32
lovelas69, może twoja sugestia dotycząca FG będzie wzięta pod uwagę.

Aponax
12-07-09, 19:05
Punisher - chyba nie piszesz powaznie , lovelas zawsze ma jakies "ale" nic mu nei pasuje - poza jego wspaniala sylwetka ...

hans1237
12-07-09, 20:16
zbaczamy z tematu panowie jaki lowelas jest to ma kazdy swoje zdanie,mnie osobiscie zjechał ze jak na saa to zal pl ale ok daje mi to do myslenia i motywuje wiec czasem surowa krytyka dobrze robi.

dzbanekzwd
12-07-09, 20:36
najlepiej niech najpierw ktoś kto nie jest pewny czy ma coś do ocenienia podsyła dla moda fotke i mod oceni czy mozna wstawiać.... albo poprostu "ćwicze 2 miesiące- ostry koks ze mnie" odrazu WON!!!

Anaboliczny Koks
12-07-09, 21:43
A nie łatwiej zrobić coś takiego Anaboliczny Koks wiek 16 -Początkujący

i tak każdy np dzbanekzwd wiek 19 - Zaawansowany

Wtedy mod wchodzi w takiego i patrzy jak początkujący napisał ,że jest za... to usuwa mu temat i koniec.

lovelas69
12-07-09, 22:12
lol ale dywagacje... po co w ogóle cokolwiek mieszać w dziale jak jest dobrze... to, że czujecie się więksi nie znaczy, że inni mają już nie wstawiać sobie fotek... albo mają podlegać waszym dziwnym wymysłom...

Sosna91
12-07-09, 22:30
Punisher - chyba nie piszesz powaznie , lovelas zawsze ma jakies "ale" nic mu nei pasuje - poza jego wspaniala sylwetka ...



:happy::happy::happy: sog ;]


mnie tam obojetne jak zrobicie, ale sam mam zamiar wstawic niedlugo aktualne fotki ;]

lovelas69
12-07-09, 22:46
mnie tam obojetne jak zrobicie, ale sam mam zamiar wstawic niedlugo aktualne fotki
Ty już wstawiłeś i było licho więc nie ma potrzeby dalszych dywagacji na temat Twojego wyglądu...

ciaastek91
12-07-09, 22:53
dobra lovelas nie spamuj tutaj i nie naduzywaj slowa dywagacje.

tm7
13-07-09, 00:14
Ja bym nic nie zmieniał. Ewentualnie poddział, ale ładowanie nowych modów którzy zajmowali by się usuwaniem tematów i dawaniem ostrzeżeń to bez sensu... slim dobrze się wywiązuje z tego co do niego należy, a tematy nowicjuszy są w każdym dziale, nikt nie musi ich komentować na siłę, chyba że bezczelnie spamują. Równie dobrze w innych działach można by zrobić poddziały dla zaawansowanych i tych mniej...

Anaboliczny Koks
13-07-09, 07:49
Najlepsze jest to ,że lovelas tutaj tak pierdoli ,a zawsze pierwszy komentuje takie zdjęcia i wjeżdża od razu na takie osoby ,a niestety nie wygląda jak młody bóg ^^.

Sry za off top

Micek185
13-07-09, 09:04
chłopaki może i ten staż to dobry pomysł ale z tym bicem to polecieliście:)co cm w bicu to wyznacznik tego jaki ktoś ma staż?moim zdaniem to dobry pomysł a z działem trening to troche słabo bo już jest oddzielny dział dla początkujących:)
pozdro

Sosna91
13-07-09, 17:01
Ty już wstawiłeś i było licho więc nie ma potrzeby dalszych dywagacji na temat Twojego wyglądu...

:))) ty jestes moim autorytetem :D do takiej sylwetki dążę........................... na starość ;]

lovelas69
13-07-09, 20:40
ty jestes moim autorytetem do takiej sylwetki dążę

Miło słyszeć komplementy z Twoich ust. Dzięki ale będzie Ci ciężko, może kiedyś będziesz fajnie wyglądać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich anabolicznych koksów :*

dzbanekzwd
13-07-09, 21:04
Jeśli postanowiłeś umieścić zdjęcie :
Regulamin by Slim:


1.Upewnij się że tematyka zdjęcia odpowiada tematyce forum. (to forum kulturystyczne a nie fotograficzne. wchodząc na takie forum człowiek sie spodziewa kulturystów)
4.Nie zakładaj tematu w celu zaszpanowania swoją sylwetką. (chodzi mi głównie o Loveleasa. nie jesteś taki piękny za jakiego się uważasz. może i jesteś bardziej przypakowany/wyrzeźbiony niż sporo ludzi na tym forum ale nie zapominaj że są dużo więksi od ciebie i jakoś sie tym tak nie lansują)
5.Będziesz oceniany pod kontem kulturystyki. (jesteś suchy/fatty pojadą po tobie... jesteś wielki pochwalą cię)
8.Wykaż odrobinę samokrytyki i przemyśl, czy rzeczywiście masz co zaprezentować /czym się pochwalić (tu bym sugerował ustawienie dolnej granicy stażu np 6msc)


Do oceniających :
1.Nie wyśmiewaj się z wrzuconych zdjęć (czasami się nie da wytrzymać)

jak już chcecie wprowadzić jakieś zmiany to najlepsze by było ustanowienie tej dolnej granicy stażu lub zaostrzenie rygoru (więcej ostów - wkońcu osty są dla tych co łamią regulamin) takie jest moje zdanie... PZDR

Sosna91
13-07-09, 22:04
Miło słyszeć komplementy z Twoich ust. Dzięki ale będzie Ci ciężko, może kiedyś będziesz fajnie wyglądać. Pozdrawiam serdecznie wszystkich anabolicznych koksów :*

no właśnie wiem ze bedzie cieżką, jak Ty tego dokonałeś?

ja juz pije alkohol ile wlezie, pale, nie jem nic żeby tylko tak sie wychudzić ale nie moge. moze trening masz jakis dobry na kosci? no nic musze sie zadowolic tym co mam na razie ;)



edit by marcinczwa

Początkująca
13-07-09, 22:16
btw,




a poza tym lubie słuchać dobrej muzy - preferuje klimaty dyskotekowe


:rockon:

Sosna91
13-07-09, 22:21
btw,


:rockon:



sam nick daje nam dużo do domysłu ;p troszke taki pe............................................wny siebie nick ;]

.

co galeri to mozna by zrobic dział dla poczatkujacych i jesli mod by uznal i wiekszosc ze nie ma co oceniac to tam by ladował.

lovelas69
13-07-09, 22:21
:smile: hah no rozj** łeś mnie :D
przy okazji jesteś śmieszny :smile:

Sosna91
13-07-09, 22:23
że tak wtrące w off top jeszcze to kompa za dobre też nie masz ;D "Celeron 634MHz," no wiesz ;p

Początkująca
13-07-09, 22:25
lofelas też nas rozjeba***eś jak to zgrabnie ująłeś ..;D::D:
clap

Damian st-ce
13-07-09, 22:26
majtki mi opadły xD

lovelas69
13-07-09, 22:28
fajnie, że się cieszycie :) dawno nie mogłem odnaleźć tej strony teraz mam porównanie jaki progres zrobiłem w przeciągu prawie 6 lat :)
jestem z siebie dumny :smile: i wiem że wy też dzięki i pozdrawiam :*

Sosna91
13-07-09, 22:32
wmawiaj sobie wmawiaj ;]

ciaastek91
13-07-09, 22:55
'uwielbiam pić "złocisty napój". :D'

czy to mocz?

Początkująca
13-07-09, 23:03
clap clap