PDA

Zobacz pełną wersję : [Protein] Hi Tec



gruby77
24-03-06, 16:01
Hi Tec Protein Professionell jest najbardziej wartościowym źródłem białka dla intensywnie trenujących sportowców. Preparat zawiera aż 12!!! najlepiej dobranych komponentów białkowych, które zapewniają mu wysoką - 90% zawartość białka w suchej masie, najwyższą znaną wartość biologiczna BV 136 oraz najlepszy, wśród innych produktów wysokobiałkowych, profil aminokwasów egzo- i endogennych, pozwalający na efektywny i bardzo szybki wzrost mięśni. W skład preparatu wchodzą zarówno białka pochodzenia zwierzęcego o wysokim stopniu czystości i biodostępności m.in.: izolat białka serwatkowego, koncentrat białka serwatkowego, ovoalbuminy, kazeiny, hydrolizaty białka serwatkowego, hydrolizaty białka jaja, a także białka pochodzenia roślinnego takie jak: izolat białka sojowego, białko pszeniczne, białko ziemniaka, hydrolizaty białka ziemniaka. Stosowanie mieszaniny białek zwierzęcych i roślinnych jest bardzo korzystne, ponieważ białka te uzupełniają się wzajemnie tworząc mieszaninę o wyższym BV oraz zapewniają organizmowi stałe i długotrwałe dostarczenie protein w ciągu doby. Atutem białka sojowego jest obecność izoflawonów, które wzmacniają obronę antyoksydacyjną organizmu oraz hamują gromadzenie tkanki tłuszczowej. Hi Tec Protein Professionell charakteryzuje się wysoką zawartością bioaktywnych mikropeptydów, aminokwasów rozgałęzionych BCAA, L-glutaminy i argininy, dzięki czemu wykazuje on silne działanie anaboliczne, antykataboliczne, oraz immunostymulujące. Dzięki niskiej zawartości tłuszczu i laktozy Hi Tec Protein Professionell jest lekkostrawne, czego efektem jest całkowite wykorzystanie komponentów białkowych do wzrostu i odbudowy tkanki mięśniowej.
CZY RZECZYWISCIE JEST TO DOBRA ODZYWKA?? PROSZE O PORADE

David
24-03-06, 16:05
zależy co chcesz osiągnąć :mrgreen:

gruby77
24-03-06, 16:52
chcem osiagnac przyrost masy w jak najszybszym tempie!! Przy okazji dobrze by bylo gdyby sila tez troche podskoczyla

David
24-03-06, 17:37
a jak dłógo Cwiczysz i cvzy wogóle masz jakieś rególarne treningi :mrgreen: jak ćwiczysz już dłógawo to możesz wziąć kreatynę z karbem będziesz miał przyrost siły i wytrzymałości a jakiś gainer dobra dieta dadzą Ci przyrost masy mięśnoiowej :twisted:

fishe
24-03-06, 21:03
ja teraz biore protein 80 z hi tec + dekstroze olimp + creatine powder hi tec i HMB hi tec plyn
ale jak ty chcesz same bialko jesc to nie wiem czy cos ci to da ;/ jak juz kupiles bialko to dokup cos jeszcze nie radze samego bialka jesc

vanadi
24-03-06, 21:41
a ja radze białko cały czas jesc;) ale kogo na to stac;]
ja zjadlem 1.5 lg ostroi i jestem zadowolony;)
p.s od masowania są gainery;)

fishe
24-03-06, 21:47
tak ale jezeli on chce w jak najszybszym czasie to same bialko nie pomoze :wink:

Krzysio1087
25-03-06, 21:14
Gruby77 napisz coś o sobie wiek, staż, cel, typ budowy, a napewno coś poradzimy :wink:

gruby77
25-03-06, 21:16
chodze na silownie juz ponad rok.
mam 171cm wzrostu waga 73kg no i pragne wiecej masy!! napiszcie jakie odzywki najlepiej byloby w moim przypadku brac i z czym je laczyc

Krzysio1087
25-03-06, 21:19
Jeżeli ćwiczysz już ponad rok to możesz wziąść kreatyne napewno pomoże do kreatyny możesz kupić carbo aby szybciej sie wchłaniała i oczywiście dieta potem dopiero białko lub gainer

sławo
25-03-06, 21:25
zamiast carbo kup dexstroze lub taurynę

gruby77
25-03-06, 21:29
kreatyne juz bralem (z hi-tec) ale nie za bardzo jestem zadowolony i wlasnie teraz zastanawiam sie nad jakims bialkiem i chodzi mi o odzywke bialkowa!! najlepiej poradzcie jakis maly zestaw tak do 150zl

vanadi
25-03-06, 21:30
carbo lepsze bo bzardziej uniwersalne. dextroza to zwykła glukoza jaka mozesz kupic wsklepei za 2 zł;) poza tym dextroza to tylko po treningu;)

sławo
25-03-06, 23:03
vanadi, podałem dextro do kreatyny
po co carbo jak można wziąść gajnera

vanadi
26-03-06, 01:48
własnie nie wiem po co carbo ale tak wszedzie tu radza:p
zreszta na logike carbo ma blizej do dextrozy niz gainera;)
carbo tez mozna dawac do krety w koncu tam tez troszke jest glukozy;)

Krzysio1087
26-03-06, 13:55
Po pierwsze carbo jest tańsze od dextro a efekt jest taki sam, po drugie po treningu raczej do krety nie nadaje sie gajner bo ma białko i tłuszcze co zwalnia wchłanianie kreatyny, a po trzecie uzupełniamy zapasy glikogenu po treningu

sławo
26-03-06, 14:33
jeśli chodzi o koszta to tak jak napisał vanadi gluloza spożywcza i jest jeszcze taniej

fishe
26-03-06, 14:48
On sie pytal o bialkowa a wy mu o dexstrozie :roll:

gruby77
26-03-06, 18:03
moderatorze fishe pilnuj porzadku na forum. dobra im uwage zwrociles. ja chcem zebyscie mi podali jakies zestawy odzywek d0 150zl bialkowe wykluczjac (jak da rade) kreatyne. co za tym idzie dekstroza i typ podobne odpadaja wiec nie piszcie o tym!!

fishe
26-03-06, 18:45
Amino Anabol BCAA puszka 200cap firmy HI-TEC NUTRITION + Super Mass Profesional folia 3kg firmy HI-TEC NUTRITION

45 minut przed treningiem BCAA
pod koniec treningu BCAA
pol godziny po treningu Bialko

koszt wszystkiego to ok 160 zl

gruby77
26-03-06, 20:43
dzieki!! wlasnie o to chodzilo