PDA

Zobacz pełną wersję : kontuzja a ssa



alabruda77
10-07-09, 13:42
Witam mam powazny problem coś mi się stało w rękę przypuszczam że nadciągnąłem sobie ścięgno. Ból pojawia sie podczas treningu juz na samym poczatku jest bardzo mocny co eliminuje mnie z ćwiczeń po upływie godziny ustaje. Gdy nie ćwiczę od czasu do czasu pobolewa. jest to ból od barku az do przedramienia a największy w wewnętrznej części łokcia. drugim problemem jest to że zacząłem cykl na ssa i jestem na 3 strzale omki w niedziele 4 ale od poniedziałku nie ćwiczę nie wiem co zrobić czy przestać brać? Do tego biore także mete. co mi poradzicie z ta kontuzja smarowałem maścią ale to nic nie daje uważacie że mam się udać do lekarza?

alabruda77
10-07-09, 14:14
eee niestety nawet małe ciężary odpadają a ćwiczyć mogę jedynie nogi ale ile razy można je ćwiczyć w tygodniu???

Kłos
10-07-09, 14:50
No to lepiej od razu śmigaj do lekarza, na pewno cie nie pogryzie a jeżeli to coś poważnego to im szybciej tym lepiej

S!d!
10-07-09, 15:07
Słuchaj idz do lekarza , naprawde bo znałem taki kozakow co byli twardzi i cwiczyli na kontuzji . Niestety ich zajawka szybko sie skonczyła bo teraz nic robic ;))
Takze idz do lekarza , napewno pomoze , odpusc cykl .

alabruda77
14-07-09, 15:39
uuubyłem u lekarza dał mi dwa opakowania tabletek(mydocalm Fortei febrofen) kazał się wstawic za dwa tygodnie ale skierowania na prześwietlenie nie chciał dac. Wiec dwa tygodnie bez cwiczeń:( a może tydzień zobaczymy

lg team
14-07-09, 17:03
przy takich kontuzjach krotko mowiac pierdolcie chlopaki lekarzy bo wam huja pomoga,
przy takich kontuzjach tylko i wylacznie do fizjoterapeuty / terapeuty manualnego - najlepiej za kase,
jak traficie na dobrego goscia to tak wam zrobi ze i cykl pociagniecie do konca i bedziecie mogli dalej trenowac,

urlich28
14-07-09, 17:19
Idz sobie zrob na własna reke przeswietlenie bo nigdy nie wiadomo co tam sie stało. Trafiłes na jakiegos konowała prawdopodobnie.

vold
15-07-09, 22:35
Czy to kontuzja, nie wiem jeśli tak to nie pomogę,

miałem takie objawy!, ale w moim przypadku nie była to kontuzja i nic sobie nie nadciągłem ale tak to wyglądało,

jeśli to podobny przypadek , to zapodaj magnez z witaminą B6 , potrujną dawkę jaka jest zalecana na opak, przez kilka dni,

ja z tym byłem u wielu lekarzy i każdy wymyślał n iestworzone historie , a głupi magnez załatwił sprawe za 3 dni.

fallenursus
15-07-09, 23:30
, a głupi magnez załatwił sprawe za 3 dni.

a potem nie mogles sie odkleic od dzwi lodowki?:twisted:

ale LG ma racje, u mnie na silowni sa specjalisci od urazow zwiazanych ze sportem. a jak lekarz to tez tylko sportowy. nie wiem jak tam jest ale tu jest pare specjalistycznych klinik od takich spraw.
powiem jedno, ze jak muj ojciec zachorowal na raka nerek, to te wszystkie konowaly mysleli ze on ma spazmy miesni i dyski porozrywane, bo facet nie mogl nawet siedziec. wkoncu pojechali do takiej wlasnie kliniki i odrazu lekarze kazali robic MRI i wykrylo...tylko ze o miesiac za puzno.

fallenursus
16-07-09, 00:03
puki pamietam, jest duzo cwiczen hanklami na kontuzje barek. smiesznie to wyglada, ale pomaga.http://www.youtube.com/results?search_query=shoulder+injury+exercises&search_type=&aq=0&oq=shoulder+injury

to co facet robi na lezaco hanklem jest dobre.