PDA

Zobacz pełną wersję : Doradzi ktos ??pliska :))))



koliber
09-07-09, 23:26
Mam pytanko :)
Czwicze juz ponad 3 miesiące i zaczynam dopiero podjadac ostrowie REGULARNIE !!!!!(oczywiscie) i tak mysle czy nie kupic sobie do tego jeszcze
ANIMAL PUMP + ANIMAL PAK
co o tym sądzicie ??


WAGA 87kg
WZROST 189
WIEK 23 prawie
JADE NA MASE !!!!!
DIETA JEST !!!!od początku treningu !!!!


DORADZE tym co myslą odrazu o odrzywkach !!!!

LUDZIKI nie warto odrazu brac na początku dieta i jest SUPERRRRRR EFEKT NAPRAWDE o ile regularnie cwiczysz ja powinienem jeszcze na diecie pociągnąc ale juz nie widze efektu bo co miało wejsc to wlazło teraz zaczynam z ostrowią na początek i pytanie tkwi co z ANIMALEM :)

Czekam na od

Pozdrawiam i thx za info !:)

Symu
09-07-09, 23:29
wybierz co innego np. mono, badz inna krete.

koliber
09-07-09, 23:36
a czemu co jest nie tak ??

czytam na forum opinie o OSTROWI i sam juz nie wiem co wybrac :(:( a nie chce zeby kupic wydac kase i zero efektów ;/skoro ostrowia tak słabo wypadła w testach to moze cos innego ??

CZEMU NIE ANIMAL ??

A MOZE ??
ACTIVLAB BCAA XTRA??????

Symu
10-07-09, 09:18
ostrowia nie wypadła słąbo w testach, tylko slabo sie rozpuszcza, smakuje i dziala na jelita. Jezeli Ci to nie przeszkadza to pij ja.

Czego czekujesz po zestawie witaminy + dopalacz przedtreningowy??

koliber
10-07-09, 20:13
oczekuje przyrostu masy oraz powiększenia klatki piersiowej oraz większej reki :):)

niewula
11-07-09, 09:32
to juz zalezy od treningu jak urosniesz

koliber
11-07-09, 12:20
czwiczyłem 3 miesiące na samej diecie i widac fajne efekty super kontury porobione ale juz wiecej nie wyjdzie nic i dlatego szukam teraz czegoc co mi jeszcze mogło by pomóc jakies suplementy a co do siłowni to cwicze 4-5 dni w tyg

Korzon
12-07-09, 00:40
Bzdury piszesz kolego, nie wierzę że po 3 miesiącach wykorzystałeś w pełni swój potencjał naturalny i już wiesz że nic nie wejdzie. Nie wchodzi? Sprawdź dietę, oraz trening zmień ćwiczenia, zakres powtórzeń itd. Zrób sobie przerwę z tydzień może dwa często to pomaga. Mam wielu kolegów którzy jeszcze z dwa lata temu mówili tak jak Ty że bez supli to już nic nie wejdzie itd, a teraz ćwiczą na sucho i mają dobre wyniki. No ale to chyba każdy musi się na sobie o tym przekonać, ja też kiedyś tak myślałem że suple załatwią sprawę ale tak nie jest ;]