PDA

Zobacz pełną wersję : gg IP - jest tu jakis informatyk? ;)



yaro09
09-07-09, 19:29
witam!
nie wiem czy to legalne, ale mysle ze moje pytanie jest zgodne z regulaminem.
musze sprawdzic kto mnie robi w ch*** na gadu...
przykładowo: ktos pisze do mnie na gg z jednego numeru (nie wiem kto)
i zakłada sobie drugi numer i z tego drugiego numeru tez do mnie pisze.

jesli teraz wyciągne IP z od jednego i drugiego numeru, to powinny one byc takie same nie?

niewula
09-07-09, 19:43
tylko jesli ma stale ip jak ma zmienne to ni huja

magic_key
09-07-09, 19:56
jesli jest w sieci LAN (osiedlowa) to bedzie mial takie samo ip, jak caly blok =D
no ale jesli w tym samym momencie oba beda takie same, to albo to ta sama osoba, albo 2 osoby podlaczone do tej samej cieci

yaro09
09-07-09, 22:52
no ale jeśli ta osoba bedzie na jednym kompie i ciągle bedzie miała neta połączonego, to jak bedzie pisac z jednego numeru a za chwile z drugiego (po prostu wejdzie na drugie konto gg) to chyba IP powinno byc takie same nie?

nnorbi
10-07-09, 00:17
Tak, będzie miała takie samo IP.
Gorzej jak ta osoba będzie miała np. Neo gdzie masz zmienne IP, ale wtedy adres charakteryzuje się tym, że ma początki takie same i adresy zaczynają się od niskich liczb, więc i to można poznać :)

luo
10-07-09, 11:02
zawsze możesz spróbować;)

yaro09
10-07-09, 12:03
hehe ok dzieki za odp, zobacze co sie da zrobic i zdam relacje ;pp

yaro09
10-07-09, 17:47
witam, sprawa wygląda tak:
zainstalowałem program "konnekt" i dodałem te 2 numery na liste i pisałem z nimi, ale nie wiem czemu nie wyswietlają mi sie ich numery IP (byc moze ze mają włączoną opcję p2p)

czy zna ktos jeszcze jakis sposób zeby sprrawidzc IP tych numerów (pomimo ze mają włączoną opcje p2p).
jest jeszcze taka mozliwosc zeby zrobic strone internetową (osoby te weszłyby na tę stronę i miałbym ich IP nie?)

czy macie jeszcze moze inne pomysły jak zdobyc te numery IP? moze jakos przez jakis komunikator lub strone?
z gory dzieki za pomoc, pozdro

yaro09
11-07-09, 14:32
chłopcy...

luo
11-07-09, 17:04
można jeszcze wyświetlić ip przez wiersz poleceń, kiedyś sam tak robiłem tylko niepamiętam komendy;/ musisz poszukać w google

MhL
11-07-09, 17:20
witam, sprawa wygląda tak:
zainstalowałem program "konnekt" i dodałem te 2 numery na liste i pisałem z nimi, ale nie wiem czemu nie wyswietlają mi sie ich numery IP (byc moze ze mają włączoną opcję p2p)

czy zna ktos jeszcze jakis sposób zeby sprrawidzc IP tych numerów (pomimo ze mają włączoną opcje p2p).
jest jeszcze taka mozliwosc zeby zrobic strone internetową (osoby te weszłyby na tę stronę i miałbym ich IP nie?)

czy macie jeszcze moze inne pomysły jak zdobyc te numery IP? moze jakos przez jakis komunikator lub strone?
z gory dzieki za pomoc, pozdro

1. Numery sie nie wyswietlaja bo maja dynamiczen ip lub maja dobrego admina.

2. Przez stronke mozna i jest to banalne, ale musisz zaplacic za projekt, lub pogooglewac. No istnieje jeszcze problem punktu 1.

IP sa przchowywane w tablicy protokolu arp

yaro09
11-07-09, 17:27
hmm to nie wiem co w tym przypadku zrobic... jaka opcja byłaby najlepsza? moze zrobic tą stronke, wrzucic na serwa i podesłac link tej osobie na gg