PDA

Zobacz pełną wersję : jak to działa



popo69
23-12-06, 20:12
witam.tak jak w temacie czy ktoś mógłby poświęcić te kilka minut i wytłumaczyć mi która odżywka do czego służy i co daje......................i czy przy moich warunkach (15Lat 186CM wzrostu 75KG ) jest sens cokolwiek brać.............nie mam tu namyśli jakiś spalaczy tłuszczu czy jakiś sterydów (bo chyba mi to nie potrzebne) 10000000000 razy wolę mieć wyrzeźbione mięśnie brzucha i biceps niż mieć dużo siły i ważyć 100KG i wyglądać jak napakowany grubas........... czytałem że na rzeźbę dobre efekty daje HMB.co to w ogóle jest i które najlepsze (chyba ze jest tylko jedno)

Proszę o pomoc

marcinczwa
23-12-06, 20:19
popo69, z twojej wypowiedzi wynika ze dopiero zaczynasz przygodę z siłownią
na początek nie potrzebne Ci są suplementy i odżywki
ułóż sobie dobrą dietę i trening
jesteś jeszcze młody wiec masz czas na suple
poczytaj sobie troszkę forum to się dowiesz więcej - naprawdę warto

popo69
23-12-06, 20:31
co do diety to napisałem ziziemu na pw czy by mi mógł pomóc a do treningu to hantle pompki i 6 weidera oraz drążek i trening na nogi

jonasz7
23-12-06, 21:19
Kurcze, ludzie jak chcecie naprade ćwiczyć to najpierw skompletujcie sprzęt, czytajcie dużo o tym co chcecie robić, ułużcie sobie diete, trening i zaczynajcie ćwiczyć i ćwiczcie a nie walcie w h***ja. Albo ćwiczycie na maxa wszystko albo leżycie bykiem przed telewizorem.
Chodzi mi o to jeżeli ktoś chce sobie pomachać jakimiś ciężarkami to niech sobie macha SAM, a jeżeli chcecie naprwde ćwiczyć, to wtedy zadajcie pożądne pytania.


hantle pompki i 6 weidera oraz drążek i trening na nogi

I pytasz już o suple?? :evil: :idea:
popo69, jesteś w żłobku a pytasz o podręczniki do liceum :mrgreen:

tomek.
23-12-06, 22:17
wypowiedz jonasza jest kwintesencją tego co chciałem tutaj napisać

pozatym przy twoim wzroście i 100 kilogramach wagi nie wygląda sie jak napakowany grubas :wink:

P4l4d7n
23-12-06, 23:23
Weź sobie kup pierwsze karnet na siłownie :P

damiano
23-12-06, 23:36
karnet jak karnet.pochodz troche i zobaczysz czy ci sie bedzie wogole chcialo.a potem mozoesz sobie zberac kase i w domku sobie zrobic silke(oczywiscie jak masz do tego warunki).narazie to dieta ewentualnie gainer.z takim sprzetem co masz podajze w domu malo zdzialasz.lepiej kup sobie sprzet lub karnet a nie odzywki .pozatym

popo69
24-12-06, 08:54
thx za rady......no to po świętach zaczynam chodzić na siłkę

jonasz7
24-12-06, 12:08
No........chociaż jedna duszyczka uratowana hehe :mrgreen:
&#379ycze ci powodzenia w treningach i wesołych i zdrowych świąt (obyś złapał pare kilko :mrgreen: :mrgreen: ).
pzdr.

Czaja
24-12-06, 12:12
Chciałby tylko powiedzieć że ważę ponad 100 kg i bynajmniej nie wyglądam jak napakowany grubas.

jonasz7
24-12-06, 13:11
ważę ponad 100 kg i bynajmniej nie wyglądam jak napakowany grubas

WOW......też tak chce, napewno będę, ale jeszcze troszke muszę poćwiczyć :mrgreen:
pzdr.

tomek.
24-12-06, 13:50
ja 99 ale myśle jakbym przybrał 2 kilo to bym sie w prosiaka nie zamienił :razz:

marcinczwa
24-12-06, 13:54
arnold tez wazył ponad 100kg i co był świnią?

jonasz7
24-12-06, 14:35
Nie można być grubym i ćwiczyć kulturystyke. Jedno wyklucza drugie :mrgreen: .
W tym sporcie czym wyższa waga tym lepiej, ale to musi być masa mięśnowa.
pzdr.