PDA

Zobacz pełną wersję : Jak lepiej?



Beni
08-07-09, 13:50
Witam mam zapytanko:
Lepsze efekty sa jak podziele Klate,Bica,Barki,Nogi,Trica,Kaptury,Brzuch,Plecy na 2 treningi czy podzielic je na 3?Powiedzmy ze robilbym pon:klata.bic,nogi,brzuch w srode:plecy,barki,nogi,kaptury : a w piatek to co w poniedzialek?

Czy lepiej jak podziele to na 3 dni?Kiedy beda lepsze efekty

yaro09
08-07-09, 13:55
musi byc czas na regeneracje, wystarczy raz w tygodniu cwiczyc kazdą partie. zresztą mysle ze 4 partie na treningu to dosyc męczące... dopuszczalne są kombinacje i zwiekszanie czestotliwosci cwiczen danej partii np do dwóch razy w tyg. ale mysle ze przy Twoim stazu bedzie lepiej jak podzielisz to na 3 treningi, pozdro

luo
08-07-09, 15:17
najlepiej niekombinuj tylko rób z klasycznym podziałem 3x na tydz: klatka+bic, nogi+barki, plecy+triceps. Zawsze zaczynasz ćwiczyć na treningu od większej grupy a kończysz na mniejszej

Beni
08-07-09, 22:34
dzieki

Beni
09-07-09, 11:55
Nie chce zakladac juz 2 tematuTo jak mam : klata +bic , plecy +tric, nogi+barki

to gdzie mam dorzucic kaptury i brzuch? chce to zmiescic w 3dni bo 4 odpadaja

a drugie to jak robie wyciskanie sztanga na klate to robie tez hantlami na skosnej ,czy juz nie?i z bicem tak samo jak robie sztanga to czy hankielkami tez?

3ndriu
09-07-09, 12:06
Kaptury na koniec barków. Brzuch możesz robić po każdym treningu.

Drugie pytanie nie wiem czy dobrze zrozumiałem, Jeśli robisz skos to albo sztangą albo hantlami nie ma sensu dublowania ćwiczeń.

Beni
09-07-09, 12:12
dobrze zrozumiales:] hehe dzieki