PDA

Zobacz pełną wersję : Worek Bokserski



Yosho
08-07-09, 14:17
Siemaneczko:P

Mam takie pyt: kupiłem worek bokserski, i boksuje:P Rękawice mam odpowiednie, ale worek trochę za lekki... jak nawalam to lata na różne strony:( Nie jest znowu aż tak źle, tylko nie kiedy jak uderzę to nagle tak na 5 sek zaboli mnie nadgarstek...;/ Nie często ( boksuje ok. 2 0 min na dzień, to tak może z 2 razy czuje taki ból) po prostu pechowo uderzyłem... później ból ustaje i jest OK... i tu moje pytanie:

1. Czy zaszkodzi mi to na nadgarstek??

Anaboliczny Koks
08-07-09, 16:09
To ,że worek lata to normalne poproś kogoś aby Ci trzymał albo się tym nie przejmuj ,nie jesteś zawodowcem ,że masz mieć worek twardy jak ...

Codo nadgarstków kup bandaże bokserskie i owijaj ręce.

magic_key
08-07-09, 20:32
worek workowi nierowny, niektore lataja inne nie :) kazdy ma swoje dobre strny. przynajmniej jak lata to możesz na niego nacierac, lewy - prawy, lewy z doskokiem-prawy sierp. ogolnie obchodz caly czas worek i nie zatrzymywaj go rekami tylko nawalaj :) aha i ciosów nie phaj, tylko uderzaj i urywaj cios to wtedy troche mniej lata :)

i uwazaj na uderzenia(szczegolnie sierpy), nadgarstki proste, piesc mocno zacisnieta ! a nadgarstkowi radze dac spokoj i smarowac mascia rozgrzewajaca, ja sobie zawsze daje spokoj bo nadgarstek potem wysiada

yaro09
09-07-09, 14:15
wiadomo ze mozesz uszkodzic nadgarstek... trzeba konkretnie rozgrzac i uwazac podczas boksowania (lepiej np słabiej uderzac niz miec problemy z nadgarstkami pozniej). co do worka to nie mozesz go jakos przyczepić linką do ziemi? (musisz miec tylko jakis haczyk czy otwór w ziemi, zeby do niego przyczepic worek) pozdro