PDA

Zobacz pełną wersję : Testosterol 250 i Megabol Biosterol



Pero
08-07-09, 00:41
Witam,

Przeglądałem sobie dzisiaj oferte jednego sprzedawcy różnego rodzaju idżywek na allegro, który posiadał wiele produktów znanych marek np.Olimp, Trec itp. i natrafiłem w jego ofercie na podane w temacie specyfiki-Testosterol 250 i Megabol Biosterol w formie kapsułek.Miały one podnosić w znacznym stopniu poziom testosteronu.Cena była atrakcyjna, bo te dwa środki kosztowały razem 25zł i starczały w zależności od ilości dziennego spożycia miesiąc/dwa tygodnie.Bardzo mnie to zainteresowało, a jeszcze bardziej zaciekawił mnie opis iż jest to pełni legalny środek na szybki wzrost tkanki mięśniowej bez żadnych efektów ubocznych.I właśnie chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś na forum kto miał bliższy kontakt z tym specyfikiem :) Czy to rzeczywiście działa i szybciej można zbudować swoją muskulature niż na zwykłych odżywkach?Czy naprawde nie ma w tym efektów ubocznych?Czy biorąc udział w zawodach sportowych mając wcześniej robione badania pod kątem nielegalnych "dopalaczy" ten środek będzie i czy jest uważany za nielegalny doping?I czy jeśli bede go brał to raczej tylko to plus ewentualnie jakieś witaminy czy razem z kreatyną i innymi suplami?

Proszę o fachowe odpowiedzi i porady w tej sprawie z góry dzięki.

fallenursus
08-07-09, 02:42
to prawdopodobnie nie dziala tak jak opisali.:twisted:

DIABEŁ
08-07-09, 05:26
Miałem kiedyś doczynienia z wyżej wymienionymi specyfikami nieodczułem niczego negatywnego ani pozytywnego wogule nic nieodczułem może gdyby stosować dużo większe dawki niż zaleca producent to coś by dało według mnie szkoda na to tych 25zł

vold
08-07-09, 08:14
Po pierwsze to nie ten dział!

Nie działające środki!

lg team
08-07-09, 13:38
jedne z tych mocno reklamownaych srodkow w ktore pompuje sie spore pieniadze a nie otrzymuje sie wymiernych korzysci,

Riddick23
08-07-09, 18:45
pfff te srodki to porazka... Kiedys przed lotami podawalem golebia i szczerze moge napisac ze nawet golabki nie odczuly chyba nic... co innego jak dostaly troche kreatyny

lg team
08-07-09, 19:27
co ty ridick golebie koxujesz? :smile:

Riddick23
08-07-09, 21:36
zaraz koxujesz... wspomagalem je suplementami przed lotami ...kiedys dawno:whistle:

fallenursus
09-07-09, 01:30
http://www.npausa.com/GLGN/images/GLGN%20Champions%20Reduced/edited%20NPA%2008%20pigeon%20pics%204284.jpg

ale jakis split im dobry daj, bo trenieng na sama klate to troche ch... wyglada:twisted:

Riddick23
09-07-09, 10:29
Nie takie gołebie sie lotuje Fallen,to jest jakis na wystawe.... ja Zajmowalem sie pocztowymi...i zdziwilbys sie ile kasy szlo na ich suplementacje....ale bylo minelo KONIEC