PDA

Zobacz pełn± wersję : Porada...



patryk2603
07-07-09, 20:46
Witam,
Mam 16 lat,a to moje wymiary : 182cm, 72kg, bic- 34cm klata-98cm.
Cwicze domowymi sposobami od dosc nie dawna, zjadlem juz kilogramowe opakowanie mass xxl i efekty mnie zadowolily, dostalem od kumpla kreatyne i dextroze i nie wiem co do tego teraz dokupic: gainera, bialko, nitrobolon, a moze cos innego?Aha dodam jeszcze ze od niedawna mam diete i nie bede sie rozpisywal co o ktorej jem, powiem tylko ze duzo : twarogu, jogurtow, tunczyka, warzyw, kurczaka, ryzu i innych rzeczy...
Bardzo chcialbym przybrac na masie a przy okazji zwiekszyc sile, pieniędzy mam duzo, wiec prosze o porade.
Z gory dziekuje:)

Kreta
07-07-09, 21:28
zainwestuj na karnet i idz na porzadna silownie bo nigdy nie bedziesz mial takich efektow jak po silowni a tak pozatym ile ty juz cwiczysz ze tyle zezarles i chcesz jeszcze jesc?

patryk2603
07-07-09, 21:42
Czlowieku nie pytam cie gdzie mam chodzic, tylko o to co lepiej wziasc, wiec jak masz pisac mi takie porady to lepiej w ogole nie pisz...
I co ma znaczyc TYLE ZEZARLES? 1kg gainera to duzo? Biorac zgodnie z opakowaniem ponad 100g dziennie....

MolderDist
07-07-09, 23:05
1. Gainera nie stosuje się tak jak producent pisze na etykiecie, lecz tak jak nam brakuje w diecie.

2. Masz kreatyne i dekstroze (w sumie niepotrzebna, lepsze jak już carbo) to co chcesz więcej? Jak zla dieta to bialko/gainer w celu jej uzupełnienia, można również kupić jak±¶ kofeine przed treningiem, aakg na lepszy trening

do tego podstawa czyli witaminy i minerały, omega-3 i tyle.

Ikar
07-07-09, 23:38
ta kreatyne to sobie zostaw na pozniej, teraz treningi i dieta i zobaczczego ci brakuje w tej diecie wegli czy bialka dopiero wtedy rob zakupy

patryk2603
08-07-09, 18:18
ok Dzieki