PDA

Zobacz pełną wersję : suple przeciw utracie masy



bigmike
07-07-09, 10:25
Witam
Lubie dużo jeździć na rowerze i dużo pływać ale jednocześnie ćwicze ragularnie na masę. Problem w tym że nie chce jej stracić przez aeroby. Możecie mi powiedzieć co polecacie aby organizm zajmował się czymś innym niż mięśniami ? Dodam że mam bardzo małą tkankę tłuszczową. Jedna jazda na rowerze to ok 50km ~1,5h
Dzięki z góry

Prezydent_1c
07-07-09, 10:41
W twoim przypadku to napewno pomoże białko, carbo, ew. aminokwasy.

pure
07-07-09, 10:53
a od kiedy przez aeroby tracisz mase miesniowa (?)

bigmike
07-07-09, 22:54
no jak jedziesz 50 km i robisz to w 1,5 godziny bez tkanki tłuszczowej to coś musi spalać organizm
zastanawiałem się nad glutaminą przed wyjazdem, ale chciałbym poznać inne opinie

MolderDist
07-07-09, 23:02
PRzedewszystkim musisz uwzględnić odpowiednią, dodatkową ilość kalorii! Bez tego będzie bardzo ciężko utrzymać masę mięśniową.

Do tego koniecznie bcaa - glutamina nie wychodzi już tak pozytywnie ale również się przydaje - proponuje Bcaa Xtra z Activlabu - masz bcaa i glutamine, czyli 2 w cenie 1.

do teog odpowiednie witaminy i minerały (wapń, potas, magnez - żeby skurczy nie było)

Ikar
07-07-09, 23:35
j/w
jezeli cwiczysz i masz diete to musisz okreslic jaka ilosc kcal spalasz przy tych areobach i dodajesz taka ilosc do swojej diety

bigmike
08-07-09, 00:02
ok to bcaa przed i w razie przedłużenia wyjazdu w trakcie jazdy ?
taki wyjazd rowerowy uwzględnić jako dodatkowy trening ? tzn czy posiłek przed i potreningowy ?

MolderDist
08-07-09, 19:21
Tak jak się będzie przedłóżał to może wypić również w trakcie.

Uwzględnij w całodziennej rozpiscie.

bigmike
09-07-09, 10:43
ok dzięki za pomoc