PDA

Zobacz pełną wersję : odżywka przy pływaniu...



jarzo
06-07-09, 16:53
siema ... jaką odżywkę mogłbym zastosować ?? duuzo pływam ... nie wiem , moze cos na kondycje i oczywiście żeby wyniki tego pływania były lepsze :P hmm najbardziej zależy mi na rozwoju mięśnie pleców ... bo to one chyba przy pływaniu najbardziej pracują ... hmm a tak poza tym to jestem na cyklu mono :P:P bo oczywiscie ciwcze na siłce :P

niewula
06-07-09, 17:22
mozesz bcaa wziasc do plywania sie przyda jesli nie jestes wytrzymaly

Symu
06-07-09, 17:42
plywasz sportowo czy rekreacyjnie?? Rozpisz swoje treningi w tyg i powiedz cos o sobie. Wiek, waga, wzrost , doswiadczenie w sporcie, wczesniejsza suplementacja,

jarzo
06-07-09, 17:50
hmm ale bez smiechu prosze :P
no wiec na siłowni ćwicze troche ponad rok ... to jest mój pierwszy cykl na mono , wczesniej byly jakies gainery , mam 182 wzrostu i 61 kg wagi , wiem ze to jest przerazające ale to moja wina , bo przez rok ćwiczen b mało jadłem ... ale wziąłem sie za siebie :) hmm pływam 3 razy w tygodniu ... ale raczej nie sportowo ... tylko tak dla siebie , ale naprawde daje z siebie wszystko na pływalni :)

jarzo
06-07-09, 17:55
aha i jeszcze może warto dodać ze gram w noge , siatke , kosza , jezdze na rowerze , duzo biegam i ogolnie prowadze aktywny tryb życia :)

Symu
06-07-09, 18:08
aha i jeszcze może warto dodać ze gram w noge , siatke , kosza , jezdze na rowerze , duzo biegam i ogolnie prowadze aktywny tryb życia :)


Hmm no i tego rezultatem jest waga :D

Ogolnie po prostu w wypadku gdyby byłoby to wyczynowe cwiczenie warto wieksze naklady finansowe wrzucic w to. Jezeli robisz to dla przyjemnosci to niekoniecznie :)

Podstawa bedzie dieta, musisz wyliczyc kalorie bo bez tego ani rusz. Tu oczywiscie mzoesz wspierac sie gainerami bo przy twojej wadze i aktywnosci fizycznej raczej nie powinny cie zatluscic.

Do tego mozesz wrzucic l-carnityne z godzine przed kazdym treningiem co zapewni dodatkowa energie. No i beta alanina ale na nia trzeba troche poczekac, chco msyle ze na dniach activlab wypusci.

No ale podstawa bedzie dieta z b.duza ilsocia kalorii!!!!!!!!

jarzo
06-07-09, 20:18
hmm a l karnityna nie jest na spalanie tłuszczu ??

Symu
07-07-09, 11:03
tez ;) ale nie zwieksza wydatku kalorycznego tylko powoduje wieksze wykozystanie tluszczu co pozwala uzyskac wiecej energii podczas wysilku.