PDA

Zobacz pełną wersję : urządzenie do trenowania mięśni brzucha



msb156
06-07-09, 13:34
witam, od kilku lat nie ustnnie tyje, zwłaszcza na brzuchu, próbowałem trenować przuch przez robienie brzuszków, podnoszenie na drążku a ostatnio 6 widera(to kompletnie mie wykończyło). Ledwie zaczyanam ćwiczyć po 5 minutach nie mam już siły, czy jest jakieś dobre i tanie użądzenie do trenowania mi9ęśni brzuchga. Widziałęm takie w tv markecie, ale nie znma jego nazwy, polegało to na dociskniu tego urządzenia do brzucha, nie wiem jak to poisać.

yaro09
06-07-09, 13:45
robiles tylko brzuszki i nic wiecej? trenujesz cos albo trenowales? jakis sport? silka? aeroby? masz jakas diete albo przynajmniej zdrowo sie odżywiasz? napisz cos o sobie wiek wzrost waga... aa co do urządzen z tv marketu to chodzi ci o jakies takie abgimmic czy cos podobnego na baterie? :)

msb156
06-07-09, 17:36
z brzuszków szybko zrezygnowałem, w ciągu dnia podnosze sie na drążku max. 3 razy. 3 lata temu trenowałem amatorsko na siłowni 6dni w tygodniu po 2 godz. ważyłem wtedy 60 kg, teraz waże 92kg przy 176cm wzrostu mam 24lata. Grałem też często w piłke nożną. Niemam żadnych diet, staram się jak najmnie jeść cukru no i od miesiaca nie jem po 18, mimo to przytyłem 2 kg (albo waga sie zepsuła).
TEn przyżad z tv marketu wyglądał jak zaokrąglony trójkąt na rogach, po bokach miał uchwty, w środku niego była taka jak by szyta która była zakończona szeroką częścia ktąrą się przykładałąo do brzucha i trzymajac za uchwyty przyciągało się ten trujką do siebie (do brzucha ). Oczy wiśćie dało się ustwić opór teg użdzenia.

yaro09
06-07-09, 18:23
noo moze kojarze te urządzenie. duzo tam sprzedają takich pierdół, kołyski jakies do cwiczen itp. od robienia brzuszków i podciągania nie spalisz tluszczu. ja na twoim miejscu bym zapisał sie na silke (3x w tygodniu) a w pozostale dni aeroby, duzo biegania, rower, basen, piłka nozna itp wszystkie sporty w ktorych sie zmeczysz, spocisz, spalisz kalorie.
ja bym tak zrobił... musisz pomyslec czy chcesz sie za to brac, daj odpowiedz i wtedy ułozy sie diete, trening, zweryfikuje sie co jest dobrze a co zle i tyle... pzdr;]]

msb156
09-07-09, 08:53
co to są aeroby ?

chodziłem kiedyś na siłownie taką amatorską prze 2 lata
strasznie mi sie nic nieche a wszczegolność ćwiczyć, rower mam zepsuty, na siłownie za kilka dni nie bede mial czasu, w piłke to samo pozatym nie mma z kim grac.
Może zacznijmy od tej diety czego mam nie jeść(smażonego , owoców, słodkiego chipsow?)
Mam książke Pierre Dukan - Nie potrafie schudnac i tam jest jakas dieta, dobre to jest?

Wyrzykov
09-07-09, 09:14
Jak chcesz schudnąć musisz robić aeroby(np bieganie,jazda na rowerze) / hiit ze 3 razy w tygodniu no i oczywiście dieta z ujemnym bilansem kalorycznym.
Same brzuszki ci nic nie dadzą może poza wzmocnieniem mięśni.

yaro09
09-07-09, 13:20
to jak ty chcesz schudnąc skoro nie masz czau na cwiczenia? nie masz z kim grac w piłke to przynajmniej sam biegaj, napraw rower i pojezdzij troche. poczytaj o areobach i diecie, wszystko znajdziesz na forum, pozdro