PDA

Zobacz pełną wersję : Kuracja



IsSuE
23-12-06, 00:56
Witam.

Chciałem się dowiedzieć co najlepiej dokupić do kuracji 10 strzałów omadrenu ??
Słyszałem, że do tego kupuje się metanabol, klonomit (czy jakoś tak... chodzi o odblok) i białko. Czy to dobra kuracja?

Prosze o odpowiedź

tomek.
23-12-06, 11:29
polskie połaczenie meta +oma
dobre bo tanie :)
metanabol zaczynasz od poczatku kuracji

nie powtarzaj błedów z polskiej tradycji tylko po tym cyklu zrób porządny odblok to bedziesz zadowolony z tego co zostanie

ps. clomid (cytrynian klomifenu,nazwa handlowa clostilbegyt)

IsSuE
23-12-06, 12:24
Czyli to ma być Metanabol + Omnadren + Clomid i tylko tyle ??

tomek.
23-12-06, 12:57
jak masz kase to lepsze środki
chociażby prolo zamiast omy

pytanie podstawowe jest
co chcesz osiągnąc

vold
23-12-06, 13:35
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=228

IsSuE
23-12-06, 23:38
Chce uzyskać znaczny przyrost masy ciała, szczególnie na tym mi zależy

vold
24-12-06, 11:42
a mi zależy na tym abyś odpowiedział na mój poprzedni post.

IsSuE
24-12-06, 14:05
1) Staż na siłowni: ok. 1 rok
2) Cel cyklu: znaczny przyrost masy mięśniowej
3) Niemiałem dotychczasz rzadnego kontaktu z saa
4) Raczej niemam rzadnych przeciwskazań, ale boje sie troche ze moge przestac sie normalnie rozwijać

vold
24-12-06, 14:59
wiek?

IsSuE
25-12-06, 01:26
wiek?

18 lat.

vold
25-12-06, 01:30
Witam.

Chciałem się dowiedzieć co najlepiej dokupić do kuracji 10 strzałów omadrenu ??
Słyszałem, że do tego kupuje się metanabol, klonomit (czy jakoś tak... chodzi o odblok) i białko. Czy to dobra kuracja?

Prosze o odpowiedź


tak to w miare dobra kuracja ale czy nie warto by było zastosować jakieś suplementy narazie ?, a zwłaszcza w wieku w którym organizm jeszcze się rozwija w znacznym stopniu?

IsSuE
25-12-06, 19:52
Witam.

Chciałem się dowiedzieć co najlepiej dokupić do kuracji 10 strzałów omadrenu ??
Słyszałem, że do tego kupuje się metanabol, klonomit (czy jakoś tak... chodzi o odblok) i białko. Czy to dobra kuracja?

Prosze o odpowiedź


tak to w miare dobra kuracja ale czy nie warto by było zastosować jakieś suplementy narazie ?, a zwłaszcza w wieku w którym organizm jeszcze się rozwija w znacznym stopniu?


Znam ludzi którzy koksowali w wieku 15 lat i normalnie sie rozwijają

vold
25-12-06, 22:05
Znam ludzi którzy koksowali w wieku 15 lat i normalnie sie rozwijają

czy oni się normalnie rozwijają ty nie będziesz wiedział nigdy, bo nawet oni sami tego nie wiedzą i jestem poewny że sterydy w wieku 15 lat to totalny iodiotyzm , stosowany przez tak zwanych koksojebów którzy nie są świadomi swojego postępowania myślą że naładują kokśów i będą wielcy ale to niestety jest tylko chwilowe a skutki uboczne śą ubłagalne.

IsSuE
25-12-06, 23:42
No rozumiem, ale przecież z drugiej strony omnadren to chyba nie jest aż taki szkodliwy środek. Chyba że się myle, bo nie znam sie na tym dobrze

vold
26-12-06, 16:35
oprócz tego że jest jednym z najmocniejszych testosteronów to nie jest szkodliwy niesie troche skutków ubocznych dla dorosłego człowieka ale nie dla 15 latka, bo to już tragedia.

IsSuE
27-12-06, 23:47
Co niesie za sobą mniejsze skutki uboczne ??
Testosteron czy Omnadren ??

grzehu
28-12-06, 00:08
staż za krótki na cykl, na 1-szy cykl wystarczy 1 środek krótko estrowy-teść prolo,omka odpada-zostawisz na później

zgadam sie z voldemortem,nie gadaj że kolesie którzy zaczeli w wieku 15 lat normalnie sie rozwijają, przynajmniej jesli gospodarka hormolana wróciłą do normy to np.kości napewno są zamknięte i wzrostu już im dużo nie przybędzie :sad:

vold
28-12-06, 19:53
i wzrostu już im dużo nie przybędzie to jeden z wielu skutków ubocznych stosowania w tak młodym wieku a jest ich o wiele więcej i bardziej groźnych.

IsSuE
28-12-06, 22:09
A co z metanabolem?? Czy on też jest taki groźny ??

grzehu
28-12-06, 23:54
voldemort chciałem zwrócic koledze uwage na cos co widać gołym okiem,bo co sie dzieje z wątroba i innymi organami to mu nie wytłumaczymy

IsSuE co jest z metanabolem to możesz poczytać w kazdym opisie

PowerBen
29-12-06, 00:07
Na pierszycykl zawsze polecam metanabol nie ma co zaczynacod czegoś innego. 200 tabletek na bank cie ruszy i to porządie . Napisz coś wiecej o sobie np. jakich suplementów uzywasz i czy korzystasz z jakiejś diety ?

P4l4d7n
29-12-06, 00:12
O widze PowerBena hehe

Wedlug mnie na pierwszy cykl również nie ma co przesadzac i meta to najlepszy pomysl. Ale 100 tabsow starczy w zupelnosci. Sa i tacy ktorzy stosuja 50 w jakis dziwnych piramidkach ale to ich sprawa :razz: ...

vold
29-12-06, 15:49
PowerBen, witam.

No i jak zwykle się z tobą zgadzam.

Gonatropin
29-12-06, 22:06
Nasady kości zamykają się pod wgływem wysokiego poziomu estrogenu tak na marginesie, można z tym powalczyć stosując odpowiednie srodki :razz:

Doping jest przede wszystkim przeznaczony dla osób z kilku letnim stazem co za tym idzie znajomoscia aspektu odzywiania, technik treningowych oraz regeneracji po treningowej.

Początkowe dawki nie powinny byc przesadne, proponuje zacząc od np. winstrolu z lekka domieszka testosteronu propinate.

Przykład:

1-6: 12/16/16/20/20/16mg Winstrolu(Cetabon/Zambon tab po 2mg) dziennie w podzielonych dwakach.
+
1-6: 50x2/50x2/50x3/50x3/50x3/50mgx2 Testosteronu Propinate(czyli w pierwszych dwóch tygodniach dwie iniekcje po 50mg na tydzien np. poniedziałek i czwartek, kolejne 3 tygodnie 3 iniekcje po 50mg na tydzien
np. poniedziałek, sroda i piatek, ostani tydzien 2 iniekcje na tydzien)
Myśle ze PCT mozna spokojnie wykonac sukcesywnie z 20tab Clomidu(5x 100mg,10x 50mg)

Jest to oczywiscie podejscie schematyczne, nie nalezy sie do konca sugerowac powyzsza trescia, grunt to poznawanie reakcji organizmu na dane srodki i trzezwa ocena sytuacji.

PowerBen
29-12-06, 22:33
Genotriopine - bardzo ładna wypowiedz a ja tam zawsze bede sie upierłą przy tym swoim metanabolu . :mrgreen:

IsSuE
29-12-06, 22:44
To jak sobie zaplanuje kuracje ze 100 tbl metanabolu, to co do tego jeszcze brać żeby uzyskać znaczny przyrost na MASIE ??

tomek.
29-12-06, 22:50
gonatropin jeżeli byśmy mówili o innym winie to dawkowanie takie samo?

vold
30-12-06, 08:15
Ja też raczej jestem za metanabolem na pierwszy cykl ale już napewno nie za winem.

Gonatropin
30-12-06, 10:09
PowerBen, nie Genotropin, a Gonatropin :razz:

hades, masz na mysli pewnie undery rzędu 10mg/ED, w przypadku tego typu produktach, trzeba wziąc poprawke na zanizone stezenie, takze wyżej przedstawiony przeze mnie schemat dotyczy jedynie oryginalnego winstrolu zambon tab. i powiedzmy cetabonu z własciwą zawartością :wink: w przypadku stanozololu po 10mg, dawki od 20mg do 40mg nie są rzadkościa, a działanie porównywalne jak 16-22mg wins zambon/ceta.

voldemort, a czemu ? wszystko zalezy od celu :grin:

PowerBen
30-12-06, 23:43
No tak widzisz pomyliłem cie z kimś innym Gonatropin racja za co pzrepraszam. Zgadzam sie z Tobą ze najpewniejszymi obecnie na rynku winkami w tabsach będa ceta i wino zambonu. Jeżeli chodzi o to pierwsze to skałniał bym sie włąsnie do niego . Nie spotkałem sie jeszcze z podrabianą ceta ale bralem również oryginalnego zambona 2 razy i za każdym razem efekt byl super.

Ogólenie winka które pojawiają sie teraz na rynu a pochodzace z underowych firm majaienajgorsza jakiść i niektorych z nich sam nie powstydziłbym sie polecić.

Gonatropin
01-01-07, 10:39
Jak dla mnie najbardziej godne uwagi stanozolole zawierajace 10mg/tab w chwili obecnej to Stanol z Eurochemu oraz Stanabolin z Unichem.