PDA

Zobacz pełną wersję : Brak siły! To normalne??



Bandi
03-07-09, 15:36
Witam.
Moje pytanie jest odnośnie spadku siły, ponieważ od ponad 2 miesięcy nie zauważam przyrostu siły. Cały czas podnoszę tyle samo a czasami nawet lekko mniej. Nie wiem od czym to jest spowodowane i co z tym zrobić.
Ćwiczę regularnie co 2 dzień. Mam 190cm wzrostu warze 93kg. Metabolizm mam chyba taki sobie bo ciężko mi zrzucić tą wagę i ciężko ją przybrać wacha cię cały czas w tych granicach.

hans87
03-07-09, 16:16
stosujesz progresje ciezaru podczas cwiczen?
odzywianie tez jest wazne.

napisz swoj plan treningowy, mozliwe ze jest z nim cos nie tak.

KowalX
03-07-09, 16:22
Witam.
Moje pytanie jest odnośnie spadku siły, ponieważ od ponad 2 miesięcy nie zauważam przyrostu siły. Cały czas podnoszę tyle samo a czasami nawet lekko mniej. Nie wiem od czym to jest spowodowane i co z tym zrobić.
Ćwiczę regularnie co 2 dzień. Mam 190cm wzrostu warze 93kg. Metabolizm mam chyba taki sobie bo ciężko mi zrzucić tą wagę i ciężko ją przybrać wacha cię cały czas w tych granicach.

może to być związane ze złym odżywianiem ,treningiem,przetrenowaniem ,regeneracją lub ...

więcej danych :)

Mr Jeckyll-Hyde
03-07-09, 20:17
1) złe odżywianie
2) zły trening
3) brak odpowiedniej regeneracji
4) przetrenowanie- zrób sobie 2 tygodnie przerwy

Bandi
03-07-09, 21:47
Trenuje w domu, 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek). Problem głównie dotyczy mięśni klatki piersiowej ponieważ robiąc 4 serie (10x45kg 10x50kg 8x55 6x61) przy dwóch ostatnich seriach jest ciężko i tak od 2 miesięcy. Biceps tez 4 serie na modlitewniku (10x15kg 10x25kg 10x30kg 8x38kg) Rozpętki robie 3 serie po 10kg, triceps sztangą 3 serie po 6kg. Barki 4 serie, 10x20kg 10x26kg 8x30kg 5x40kg. Do tego brzuszki i przysiady ze sztangą na plecach.
Nie mam diety, ponieważ ogólnie mało jem wystarcza mi tylko obiad bo chce się pozbyć brzuszka, wiem ze to nie za dobry pomysł ale jakoś się tak przyzwyczaiłem i tak nie daje efektów. Przetrenowanie myślę że to nie jest.

fallenursus
03-07-09, 22:16
Nie mam diety, ponieważ ogólnie mało jem wystarcza mi tylko obiad bo chce się pozbyć brzuszka, wiem ze to nie za dobry pomysł ale jakoś się tak przyzwyczaiłem i tak nie daje efektów. Przetrenowanie myślę że to nie jest.


prosimy o lepsze zapoznanie sie z dzialem DIETA

ErWeider
03-07-09, 22:52
DIETA to PODSTAWA sukcesu!! niemasz diety nie masz rezultatów proste... na drugim miejscu dobry trening regneracja itd... dieta bedzie to i rezultaty beda ;)

Bandi
04-07-09, 02:38
Dieta ok. ale weźmy to ze dobra dieta trochę kosztuje. I jak na razie nie stać mnie na dietę, ponieważ dieta jest indywidualna, nie pracuje od ponad 6 miesięcy i dlatego nie mam żadnej diety, zdaje sobie sprawę ze nic nie zastąpi ale zamiast tego jadłem. (pump Express Olimpu, gainer mct Olimpu + aminokwasy i l-karnityna. I też to nic nie dało 

puma007
04-07-09, 16:44
Dieta ok. ale weźmy to ze dobra dieta trochę kosztuje. I jak na razie nie stać mnie na dietę, ponieważ dieta jest indywidualna, nie pracuje od ponad 6 miesięcy i dlatego nie mam żadnej diety, zdaje sobie sprawę ze nic nie zastąpi ale zamiast tego jadłem. (pump Express Olimpu, gainer mct Olimpu + aminokwasy i l-karnityna. I też to nic nie dało 

czlowieku,niby nie masz kasy na zarlo a kupowales prochy heheheh
dieta taniej ci by wyszla niz te odzywki itp
Nic nie dalo ci ze to brales bo nie wystarczy samego tego brac,bo to tylko uzupelnienie diety,wez sie za diete

Bandi
04-07-09, 18:36
czlowieku,niby nie masz kasy na zarlo a kupowales prochy no tak ale prochy kupiłem jak pracowałem. a dieta troche kosztuje

hans1237
05-07-09, 00:47
no to czekaj na lepsze czasy,bez diety nie ruszy ale przerwa dobrze ci zrobi.

KowalX
05-07-09, 12:50
no tak ale prochy kupiłem jak pracowałem. a dieta troche kosztuje

kosztuje tyle co normalne jedzenie

Cobra's Eyes
05-07-09, 13:25
Sprobuj tak.. Odejmij sobie troche cięzaru, koncz ostatnią serię na 50kg w pierwszym tygodniu. W nastepnym na 55kg. I w 3 na 60kg <- tak jak robisz teraz. Potem kolejny 65kg powinno ruszyć na tyle zebys podniosl te 65kg x razy

hans87
05-07-09, 13:51
Witam.
Moje pytanie jest odnośnie spadku siły, ponieważ od ponad 2 miesięcy nie zauważam przyrostu siły. Cały czas podnoszę tyle samo a czasami nawet lekko mniej. Nie wiem od czym to jest spowodowane i co z tym zrobić.
Ćwiczę regularnie co 2 dzień. Mam 190cm wzrostu warze 93kg. Metabolizm mam chyba taki sobie bo ciężko mi zrzucić tą wagę i ciężko ją przybrać wacha cię cały czas w tych granicach.


napisz jeszcze jaki masz łączny staz juz na silce?

Siena8
05-07-09, 15:22
To Ty jesz 1posiłek dziennie i się dziwisz że nie masz siły?
po drugie, jedząc jeden posiłek dziennie brzuszka nie zrzucisz
po trzecie jeżeli jesz jeden posiłek dziennie, odpuść siłownie
pozdrawiam :)

Bandi
06-07-09, 21:09
napisz jeszcze jaki masz łączny staz juz na silce?

Nie mam długiego stażu, ćwiczyłem ok. roku poczym miałem jakieś 6-7miesięcy przerwy i teraz ćwiczę od jakichś 4 miesięcy.

Bandi
06-07-09, 21:10
To Ty jesz 1posiłek dziennie i się dziwisz że nie masz siły?
po drugie, jedząc jeden posiłek dziennie brzuszka nie zrzucisz
po trzecie jeżeli jesz jeden posiłek dziennie, odpuść siłownie
pozdrawiam :)
Nie mam zamiaru odpuścić, wiem ze musze zacząć jeść i zaczne.

Bandi
06-07-09, 21:16
A co do diety, to dieta powinna chyba powinna być indywidualna a osobiście mało o tym wiem i nie potrafię sobie ułożyć dobrej diety. Przeglądając dział „DIETA” jest tam dużo różnych sposobów, skąd wiedzieć który jest dobry??

xxmłodyxx
06-07-09, 21:27
Trenuje w domu, 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek). Problem głównie dotyczy mięśni klatki piersiowej ponieważ robiąc 4 serie (10x45kg 10x50kg 8x55 6x61) przy dwóch ostatnich seriach jest ciężko i tak od 2 miesięcy. Biceps tez 4 serie na modlitewniku (10x15kg 10x25kg 10x30kg 8x38kg) Rozpętki robie 3 serie po 10kg, triceps sztangą 3 serie po 6kg. Barki 4 serie, 10x20kg 10x26kg 8x30kg 5x40kg. Do tego brzuszki i przysiady ze sztangą na plecach.
Nie mam diety, ponieważ ogólnie mało jem wystarcza mi tylko obiad bo chce się pozbyć brzuszka, wiem ze to nie za dobry pomysł ale jakoś się tak przyzwyczaiłem i tak nie daje efektów. Przetrenowanie myślę że to nie jest.

wszystkie te cwiczenia robisz w kazdy dzien treningowy????

Bandi
07-07-09, 00:04
wszystkie te cwiczenia robisz w kazdy dzien treningowy????

Tak, ale mam zamiar niedługo rozłożyć trening na poszczególne partie mięśni

xxmłodyxx
07-07-09, 00:27
to nic dziwnego ze cie bolało i ci sił spada....mogłes sie przemęczyc i ci zczeły sie miesnie spalac