PDA

Zobacz pełną wersję : Zdrowy tryb życia



Sex_Man
03-07-09, 14:40
Witam!!! Jestem nowy itp:P

Mam pytanie:

Chcę być po prostu dobrze wyglądającym chłopakiem, z dobrze rozwiniętymi mięśniami, ale bez przesady ( bic poniżej 40) itp:D
Moim zdaniem chodząc na siłkę, będę niszczył sobie stawy i nadwyrężał mięśnie.. Nie zależy mi, aby wyglądać jak Pudzian:surprised: Dużo biegam, pompki, brzuszki i podciąganie na drążku... nie mam żadnych sztang i innego sprzętu...

I tu moje pytania:
1.Czy taki trening mi coś da ( ćwiczę codziennie)
2. Czy ten trening jest zdrowszy od treningu na siłce dla organizmu;D

Aha zdrowo się odżywiam, czyli nie jem chipsów itp, słodyczy, hamburgerów itd:smile:

Dzięki za odp

hans87
03-07-09, 14:47
wiek, waga, wzrost?
to co robisz jest ok. ale nie cwicz codziennie... miesnie muszą mieć czas na regeneracje.

co do treningu domowego (domatora) a treningiem na silowni z obicazeniem na pewno jest róznica, chociazby ta ze dzieki treningowi z ciezarami wyrobisz wieksza mase i sile. Chociaz w domu pompki, brzuszki, podciaganie na drązku tez wiele daje... no i stawy nie dostaja tak po tylku jak przy treningu z obciazeniem.

Sex_Man
03-07-09, 14:50
Wiek 16, waga, 65, wzrost 178

hans87
03-07-09, 14:52
trzymaj sie tego co wyzej napisalem i dobrze sie odzywiaj.
4 razy w tygodniu cwicz to co zawsze a 2 razy w tyg. biegaj albo plywaj.

Sex_Man
03-07-09, 14:57
A nie mogę co drugi dzien biegac?????

Villain_In_Black
03-07-09, 16:04
biegi 3-4 razy w tygodniu

hans87
03-07-09, 16:13
jak bedziesz za duzo biegal to ci bedzie ciezko mase zlapac

KowalX
03-07-09, 16:23
Witam!!! Jestem nowy itp:P

Mam pytanie:

Chcę być po prostu dobrze wyglądającym chłopakiem, z dobrze rozwiniętymi mięśniami, ale bez przesady ( bic poniżej 40) itp:D
Moim zdaniem chodząc na siłkę, będę niszczył sobie stawy i nadwyrężał mięśnie.. Nie zależy mi, aby wyglądać jak Pudzian:surprised: Dużo biegam, pompki, brzuszki i podciąganie na drążku... nie mam żadnych sztang i innego sprzętu...

I tu moje pytania:
1.Czy taki trening mi coś da ( ćwiczę codziennie)
2. Czy ten trening jest zdrowszy od treningu na siłce dla organizmu;D

Aha zdrowo się odżywiam, czyli nie jem chipsów itp, słodyczy, hamburgerów itd:smile:

Dzięki za odp

możesz biegać co drugi dzień jednak zależnie jaki to będzie wysiłek .pamiętaj ,że i takim treningiem możesz przetrenować organizm i doprowadzić do spadku wydolności/formy