PDA

Zobacz pełną wersję : silownia itp



A_Straz
03-07-09, 02:41
witam wszystkich jestem tu nowy itp... ale nie jestem tu po to by sie witac itp...

sluchajcie mam tak owe pytanie czy znacie moze jakas silownie w centrum W-wy w nie droga z trenerem osobistym itp ??

no i jesli juz odpowiecie mi na to pytanie to prosilbym o jeszcze jedna rzecz, mianowicie przyszedl okres wakacyjny, mam kilka tyg. wolnego ( 0 szkoly / 0 pracy ) wiec postanowilem sobie nieco popracowac nad soba bo czasem czlowiek musi...

ale przejdzmy do rzeczy moglibyscie mi prosze doradzic jaki trening domowy(itp) stosowac by np. ciagu 1.5 miesiaca zgubic brzuch i rozbudowac nieco klatke, bicpsy, tricepsy, ramiona, plecy ... tak ogolnie to od pasa w gore, chodzi mi glownie o ksztaltowanie sylwetki, w sensie takim by mi sie nieco bardziej poprawila rzezba...

no i ewentualnie jakie wybrac preparaty na szybsze spalanie tkanki tluszczowej... ?
i moze jeszcze jakas dieta ?

jesli chodzi o mnie to:
. mam 21lat brzuch jak u 30 letniego piwosza i kondycje 40 latka
. 188 cm
. ok 90kg

dziekuje i pozdrawiam ...

Anaboliczny Koks
03-07-09, 07:33
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp

Ale ja proponuję Ci zapisać się na siłownie i do tego zacznij biegać gorąco jest to szybciej spalisz.

A_Straz
03-07-09, 13:58
biegac nie lubie (forma) za to rower tak ... a powiecie cos na temat jakiejs silowni godnej polecenia ?

hans87
03-07-09, 14:31
jesli chcesz poprawic forme i schudnąc to musisz biegac 2-3 razy na tydzien. Jak nie lubisz zwyczajnych biegów to graj chociaz w noge. Do tego zdrowe odzywianie. Co do siłowni w Wawie to zadnej ci nie polece bo mieszkam daleko od tego miasta ;) pzdr

KowalX
03-07-09, 16:24
nie musisz biegać by schudnąć lecz musisz mieć dietę z ujemnym bilansem kalorycznym

A_Straz
03-07-09, 20:15
nie musisz biegać by schudnąć lecz musisz mieć dietę z ujemnym bilansem kalorycznym

a moglibyscie mi jeszcze przedstawic tak ową diete, + rower wader, basen i cos tam jeszcze doradzic