PDA

Zobacz pełną wersję : Co jest grane?



Adamos1
02-07-09, 22:35
Witam ci jest grany nie działa mi pare opcj z menu jak np:dzisiejsze posty
Tez macie taki problem

marcinczwa
02-07-09, 22:47
musialem tą opcję wyłaczyć na jakiś czas
kilka innych również

Rynju
02-07-09, 23:07
Rynju, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:


Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?
Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.


Ja tylko chcialem kliknac na pokaz watki rozpoczete przez tego usera ;(

marcinczwa
02-07-09, 23:09
poczekajcie kilka dni to wszystko wróci do normy
w chwili obecnej mam problem z netem, więc nie moge tego do końca zrobić tak jak należy
a musiałem kilka funkcji wyłączyć, niestety.

Fehu
02-07-09, 23:10
Rynju, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:


Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?
Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.


Ja tylko chcialem kliknac na pokaz watki rozpoczete przez tego usera ;(


Jaki nie winny a pewnie chciał się zalogować jako admin ;D
Czyżby marcin problemy dotyczyły "database error"?

Micek185
02-07-09, 23:15
fehu dokładnie miałem to samo myślałem że to ja mam problem z netem lub kompem ale widze ze jednak nie,musiałem resetować neta i dopiero potem mi sie włączała strona.ale myslałem ze przez ten czas to kompa wyrzuce przez okno:)
czekamy na naprawe,
pozdro

Adamos1
02-07-09, 23:21
tez miałem te same mysli ze to z mojej winy wiec mój komp prawie miał pokaz skoku wdal przez okno ale jak tak to troche dłuze sobie pozyje

Punisher
02-07-09, 23:45
Wszystko jest pod kontrolą, parę dni i sobie z tym poradzimy.

fallenursus
03-07-09, 04:39
Rynju, nie masz uprawnień do przeglądania tej strony. Może być kilka powód zaistniałej sytuacji:


Nie masz wystarczających uprawnień aby przeglądać tę stronę. Może próbujesz edytować nie swoją wiadomość, lub próbujesz użyć funkcji dostępnych tylko administratorowi?
Jeżeli próbujesz napisać wiadomość, administrator mógł zablokować Twoje konto, lub nie zostało ono jeszcze przez Ciebie aktywowane.


Ja tylko chcialem kliknac na pokaz watki rozpoczete przez tego usera ;(


podpadles w KC, a jak widac po odebraniu obcji ''sogi'' powraca na forum ukachana komuna kazdy bedzie rowny i bedzie lepiej!!!
:twisted::twisted::lol:

metadon
04-07-09, 15:44
cos mi sie wydaje, ze przez czas gdy nie bedzie sogow bedzie mniej postow na forum:evil:

Jolly
04-07-09, 18:00
Przestańcie w końcu zakładać te przegłupie tematy :blink:

sts
04-07-09, 19:16
Przestańcie w końcu zakładać te przegłupie tematy :blink:

zgadzam się w 100% dobija to mnie.

jaca666
04-07-09, 20:26
Pewnie że będzie mniej bo już jest i to widać gołym okiem!!!

puma007
11-07-09, 02:29
A ja juz myslalem ze to tylko mnie spotkalo
patrze kiedys,pare opcji brakuje w menu,sogow nie ma,mowie co jest
kilka dni nie bylo mnier i myslalem ze dla tego
patrze tematy zakladane sa to se mysle ze tylko ja mam problem dalem spokoj do tej chwili i sie loguje po dlugiej przerwie a tu klops nadal nie dziala
dobrze ze tu zajrzalem bo teraz wiem o co loto mniej wiecej
pozdro