PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to zrobic ???



lucko89
22-12-06, 15:04
Mam problem robilem A6W i 2 dni temu przestalem poddalem sie na 10 dniu :oops: po prostu mi sie nie chcialo cwicze juz od 6 tygodni i nic nie ma zadnych efektow moze bicepsy ciut sie zrobily twardsze ale tego prawie nie widac :sad: A czy jest to mozliwe zebym schudl i wyrobil sobie troche bicepsy do 31 stycznia??? 6 Weidera to dla mnie ciut za trudna wiec co mozecie polecic bo mam tluszcz na brzuchu taki "flak" i nie wiem co robic a chce go spalic oraz te bicepsy wyrobic oraz zmienic diete ale nie wiem na jaka prosze was o pomoc.

ps. chodzi mi tu o sposoby domowe mam 1 ciezarek(7kg)

P4l4d7n
22-12-06, 15:12
31 stycznia = moje urodzinki :mrgreen:

Jak nie a6w to abs. Jak nie abs to to pojedyncze cwiczenia jak brzuszki, czy skosna lawka...
Jak chcesz spalic tluszcz to odpowienia dieta > dzial dieta i spalacz jak Fat Burnert, Fat Transporter > dzial odzywki. Na jednym 7 kilowym ciezarku porzadnego bicepsu sobie nie wyrobisz ... Zainwestuj w karnet na silownie.

Pamietaj ze kulturystyka to sport dla cierpliwych.

lucko89
23-12-06, 08:45
Thermo Speed Extreme to nie uzależnia nie ma jakichś skutków ubocznych czy naprawde działa i ile trzeba zarzywac zeby spalic tłuszcz i czy to naprawde polecacie??

P.s prosze piszcie prawde bo nie chce sie pózniej zawiesc :wink:

popo69
23-12-06, 16:35
chyba brak ci motywacji...................ładnego ciała nie zrobisz sobie w miesiąc lub 2 musisz ciężko trenować przynajmniej z pól roku aby były jakieś zauważalne efekty

lucko89
24-12-06, 09:31
Ale mi szczególmie chodzi o to by spalic tłuszcz na brzuchu i czy to pomorze i ile trzeba czasu żeby spalic tłuszcz i czy to nie ma zadnych skutkow ubocznych,chciałbym schudnac tak 3kg.

Czaja
25-12-06, 19:53
Ćwicz brzuch 2-3 razy w tygodniu i zacznij ćwiczenia aerobowe a na pewno spalisz tłuszczyk. Możesz ewewntualnie zaaplikować jakiegoś fat burnera.