PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na rzeźbę mięsni



siwy123
22-12-06, 14:55
Sima mam problem ćwiczę już rok i prawie nie widać tego efektów jeśli chodzi o rzeżbę mięśni. Bo tak co z tego że mam dużo siły jak tego nie widać. Co o tym myślicie jaki trening byście polecali.
Ważę 73KG 180cm wzrostu. 15lat
PS.Chodzenie na siłownię daje mi efekty w postaci dużego przyrostu ale siły a nie mięśni.

Proszę o poradę

jonasz7
22-12-06, 15:04
To normalne, w twoim wieku.
Musisz ćwiczyć na mase, jak już masz taki staż to nie musze ci tlumaczyć o co chodzi, a jeśli coś jednak będziesz chciał wiedzieć to pytaj!!
A do twoich przyrostów to dieta i ewentualnie jakis gainerek!!


Ważę 73KG 180cm wzrostu

MAŁO, MAŁO, MAŁO, :idea:

ułuż sobie dobrą dietę i masuj i masuj!!
Masz jeszcze szybki metabolizm więc musisz dość sporo szamać.
pzdr.

siwy123
22-12-06, 15:11
Masz jeszcze szybki metabolizm więc musisz dość sporo szamać.
I tak już bardzo dużo jem. Ale dla przykładu mam kumpla który ćwiczy razem ze mną i on jak wyglada jak pudzian w młodości jest bardzo ładnie urzeźbiony i młodszy ode mnie o rok. Wiesz ten mój staż to tylko jest takie coś że ja chodze podygam te cięzary i wszystko dopiero w tym roku zacząłem się tym bardziej interesować.A znasz jakąś dietę. A co to jest
gainerek!! :oops: . E mi właśnie mówił taki jeden koleś że właśnie jak bym schódł to mięśnie były by bardziej widoczne...

P4l4d7n
22-12-06, 15:19
Gainer to odzywka.... witaminy + bialko + weglowodany + mineraly + ... > zastepuje pelnowartosciowy posilek i jest bardzo dobry jako uzupelnienie brakow w diecie.

www.musclepower.pl w menu odzywek jest link Gainery.

Jesz duzo ale jedz jeszcze wiecej - 5 do 6 porzadnych posilkow z jak najwieksza iloscia weglowodanow. Ty nie masz chudnac tylko zdobywac mase. Jak przytyjesz te pare kg i bedzie mial odpowienia wage to dopiero wtedy rzezba moze byc priorytetem.

Pamietaj rowniez ze jestes bardzo mlody. Wiele osob w tym stadium zycia maja ektomorficzne sklonnosci i niewiarygodnie szybki metabolizm.

Uwierz w siebie, zacznij porzadnie trenowac i pamietaj ze kulturystyka to sport dla wytrwalych. Nic nie przychodzi z dnia na dzien.

Poprzeglodaj podwieszone posty w dzialach trening, dieta, suplementy, zdrowie.

jonasz7
22-12-06, 15:30
No to masz już wszystko co chcialeś.
P4l4d7n, spisał się na pięć!!!
pzdr.