PDA

Zobacz pełną wersję : Mono + Carbo



marcines
02-07-09, 01:47
Mono vitalmaxa w proszku 500g
Carbo vitalmaxa saszetki(40g) 2kg

W dni treningowe kreatyna rano na czczo 5g, po treningu 5g
+ carbo po treningu 40g

W dni NT kreatyna rano na czczo 5g
A co z carbo w DNT? tez 40g? Wcisnac miedzy posilki? Czy tylko brac w DT?

A tak ogolem to producent sugeruje 2x dziennie PRZED i PO treningu szaszetke?

Doradzcie.

fallenursus
02-07-09, 01:52
wystarczy Ci tego carbo jak wezmiesz sobie po treningu,
bynajmniej najnowsze wiadomosci sa takie ze po treningu wsumie tylko bialko potrzebne na dobra regeneracje MIESNIA:twisted:
nomalka ze po dawce cukru bedziesz sie lepiej czuc,szczegulnie jak masz low carb diete:smile:

p_narozny
02-07-09, 16:00
Swoja droga carbo to troche strata kasy, przeciez dziecinnie latwo uzupelnic to, bierz banana po silowni i problem z glowy - to tak na nastepny raz:P

niewula
02-07-09, 20:30
no ale cuz ktos na allegro napisze WYJEBANE ROSNIESZ W OCZASZ no to ludzie kupuja
za grosze...

wojtas3
03-07-09, 09:17
dla mnie carbo to nie strata kasy chyba że banany u was rosną na drzewach albo je rozdają za darmo to tak bo nie chce mi się chodzić po te banany i też nie zawsze są :twisted:

marcines
03-07-09, 13:04
JESLI CHODZI O DT

45zl=50szaszetek carbo, jesli TYLKO po treningu carbo to wychodzi 50 treningow
45zl = 50 treningow

przeliczajac to na banany, haha, jak to brzmi....WYCHODZI ze
po kazdym treningu musialbym zjesc banany o wartosci 90gr, akurat ceny nie pamietam za kilogram, ale wydaje mi sie ze wiecej wegli dostarcze z CARBO, niz z banana/bananow za 90gr....

No ale na 100% nie jestem pewien, to WY jestescie starszymi kolegami z 'branzy' (jesli chodzi o staz) :)

Pozdrawiam

MolderDist
03-07-09, 22:53
Carbo po treningu nie jest wcale stratą kasy!

Carbo doskonale podniesie poziom Insuliny - bardzo anabolicznego hormonu, który sam zmusza geny do odbudowywania mięśni, "zwalcza" antykataboliczny hormon - kortyzol, transportuje składniki odżywcze do mięśni!

Jak widać insulina jest niezbędna.

Banan nie spowoduje takiego szybkiego wyrzutu insuliny.

Dlatego weź te 40 g carbo razem z kreatyną, a nawet lepszym wyjściem byłoby wypić samo carbo z 10 minut przed kretą.