PDA

Zobacz pełną wersję : rozpychanie żołądka



Ikar
01-07-09, 23:32
jak w temacie chcialem sie czegos dowiedziec. zoladek sie kurczy jak sie malo je i w ten czas po czasie nie chce sie juz tyle jesc. tak samo dziala to w druga strone ale jak to zrobic zeby chcialo sie jesc wiecej? jak rozepchac ten zoladek? Mniemam ze ogolnie trzeba to robic stopniowo czy mam racje ? a jakie konsekwencje sa po takim naglym ladowaniu w siebie ogronmych ilosci jedzenia? i jakie pokarmy najszybciej rozpychaja zoladek czyli co zajmuje duzo miejsca a mozna tego duzo zjesc bez uczucia ociezenia.

Adamos1
01-07-09, 23:37
HMN jezeli chodzi ci oto zeby rozkurczyc zołądek to musisz to robic stopniowo ale to tez zaleczy od twojego metabolizmu jedni mają kłopot zeby go skurczyc czyli ja a bez problemu go jakby to powiedziec rozszerzają a inni odwrotnie a nie rób tego gwałtownie bo ie bulimi dorobisz

zCzymDoLudzi
01-07-09, 23:43
Po co ty chcesz rozpychać żołądek człowieku... Wiem że może chcesz wyrobić masę czy coś ale ja jako osoba gruba nie rozumiem "takich jak ty". Tłuste dania ? Bo to mało takich ? Na pewno fast foody, mięsa smażone na tłusczu, ziemniaki też powinny być "skuteczne"

Micek185
01-07-09, 23:58
nie rozciągaj żołądka bo to ci nic nie da tylko bedziesz miał problemy,twój organizm przyjmie tyle pokarmu ile potrzebuje,a reszta bedzie zalegac albo sraka... zołądek jest przystosowany wielkościa do organizmu a jesli chcesz więcej jesc to przyjmuj posiłki częściej (ok5 posiłków dziennie)i w miiare równych porcjach to na pewno pomoże.a jesli chodzi ci o pełny żołądek i uczucie sytosci to ziemniaki,owsianka,ryż,wszystko co pęcznieje w zołądku.
pozdro

fallenursus
01-07-09, 23:59
HMN jezeli chodzi ci oto zeby rozkurczyc zołądek to musisz to robic stopniowo ale to tez zaleczy od twojego metabolizmu jedni mają kłopot zeby go skurczyc czyli ja a bez problemu go jakby to powiedziec rozszerzają a inni odwrotnie a nie rób tego gwałtownie bo ie bulimi dorobisz
nierozumiem tego belkotu niestety:twisted:


Po co ty chcesz rozpychać żołądek człowieku... Wiem że może chcesz wyrobić masę czy coś ale ja jako osoba gruba nie rozumiem "takich jak ty". Tłuste dania ? Bo to mało takich ? Na pewno fast foody, mięsa smażone na tłusczu, ziemniaki też powinny być "skuteczne"

bzdura :twisted:

http://e-kulturystyka.info/showpost.php?p=218149&postcount=15
, polecam sie na przyszlosc:twisted:


ps oczywiscie bez obrazy Panowie :)

Rynju
02-07-09, 00:42
czeste posilki i regularne sprawia ze twoj zaladek sam sie bedzie domagal ich jesli go nauczysz tak jesc ot cala filozofia - nie raz a duzo a czesto a mniej

Budrys
03-07-09, 13:13
No najwspanialszy Rynju w ostatniej sentencji ma racje (dostane drugie ostrz:)?
Pytałeś o konsekwencje "rozpychania" żołądka - jeśli zrobisz to gwałtownie to sraczka/wzdęcia/nadmierna ilość wydzielonej żółci/ no i najważniejsze-brak apetytu na kolejne posiłki, a jeżeli to rozpychanie będzie w porze przedtreningowej to ospałość i brak energii na treningu
Sam decydujesz

Rynju
03-07-09, 13:39
moge dac slowne jak prosisz xD Nie martw sie zadne punkty ci nie doszly :D
Poprzednie juz temat zakonczony i slusznie przyznane wiec nie wiem po co wracasz do tego :D
Dziekuje za przyznanie jakiejs racji, tez cenei sobie Twoje uwagi i posty

PS
zmienilem troszeczke Twojego posta ;)

Budrys
08-07-09, 15:08
Ożesz ty...co to za cholerna cenzura?! Że też Ciebie nie ma kto tak temperować, no ale dobra Ludzie, LUDZIE! domyślcie się co było zamiast "najwspanialszy Rynju" twisted: