PDA

Zobacz pełną wersję : Święta



Bugiel
22-12-06, 13:58
To jak u Was ze świetami wygląda? lubicie je? ja osobiscie nie, bo ludzie robia sie tacy slodcy i milusi ze az mdli... a potem wracaja po siwetach dwa razy gorsi... a jakie jest Wasze zdanie?

perła
22-12-06, 16:18
ja lubie święta. można sie zmasować :D no i prezenty :P :P :P no i dania podawane na stół nie są daniami ktore podaje się codziennnie no i ta choinka. a wierzycie w Mikołaja ?? :D

nefretette
22-12-06, 17:01
bo ludzie robia sie tacy slodcy i milusi ze az mdli... a potem wracaja po siwetach dwa razy gorsi...
nic dodać, nic ująć..

Dla mnie święta, jak święta... kolacja, prezenty i tv :) żadnych specjałów i tak jak niektórzy mówią, że czują ta magiczną moc świąt itd.. nie dla mnie to :roll:
Chociaż pewnie jak założe swoją rodzinę to będę chciałaby tak było... narazie nic specjalnego :wink:

Dagome
22-12-06, 19:28
nie lubie... Blee...

sławo
22-12-06, 19:40
ludzie w ogóle zapomnieli o istocie świąt

teraz najważniejsze w świętach jest aby jak najwięcej wydać w sklepach
wszędzie kolejki ,normalnie cofamy się w rozwoju

nefretette
22-12-06, 20:21
na prezenty to zawsze był szał w okresie świątecznym :P

sławo
23-12-06, 09:16
a w ogóle ludzie kupują rzeczy nie potrzebne wywożą całymi koszami

kolejki przy kasach normalnie jak w prl-u

karol
23-12-06, 10:13
ja lubie tylko nastrój świąteczny, i lubie jak w radiu lecą piosenki świąteczne :D ale tak to same święta mi są obojętne :P

gangster
23-12-06, 11:45
Lubie swiateczne jedzenie :mrgreen:

daniels51
23-12-06, 12:07
świeta są spoko, przynajmniej mozna odpocząc od szkoły, zgadzam sie z wami ze ludzie robia sie nagle tacy dobrzy chca sie pokazac z najlepszej strony, to nie sa juz prawdziwe swieta ludzie zaczynaja brac przyklady z innych krajow, tam juz nie ktorzy ludzie zapomnieli o co chodzi, liczy sie dlanich jak najdrozszy prezent, WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim :mrgreen: :lol: