PDA

Zobacz pełną wersję : ZMA i Tribulus dla ciężarowca



pogromca22
01-07-09, 21:32
Witam!
Od jakiegoś czasu zaczołem uprawiać podnoszenie ciężarów i jak narazie testuje na sobie większość odżywek, akurat mam okres przygotowawczy do obozu kadry dlatego trener mi kazał kupić jakieś suplementy, na koszt klubu oczywiście xD Kolega starszy starzem doradził mi żebym zamówił sobie to co on czyli ZMA firmy Eas i Tribulus firmy Weider. Czy da mi to dużego "kopa", gdyż nigdy takich specyfików nie brałem? Jak to wpłynie na mój organizm dodam ze mam lat 16. Moze mógł by ktoś pare słów o tych odżywkach powiedzieć? A może ktoś wie jak można lepiej poleprzyć osiągi bez dużego wzrostu masy. Oczywiście nie ma mowy o żadnym koksie. Pozdrawiam

niewula
01-07-09, 21:42
yyy twoj trener przepraszam ci to doradzil ?a zreszta ja sie nie wypowiadam na ten temat moze arus bedzie mial cierpliwosc :P haha

pogromca22
01-07-09, 21:47
"Kolega starszy starzem doradził mi ". Tak w takiej dyscyplinie jak podnoszenie ciężarów jest ktoś taki jak trener, poto aby np. nauczył techniki. To coś innego niż tylko ładowanie pół tony na gryf i pakowanie aby mięśnie jak najbardziej spuchły...

maly25
01-07-09, 23:53
kolego to jest dobra mieszanka ale nie dla ciebie jestes za mlody jak bedziesz mial z jakies 25 wiosenek to wtedy sobie to kup.pozdro

luo
02-07-09, 00:26
kolego to jest dobra mieszanka ale nie dla ciebie jestes za mlody jak bedziesz mial z jakies 25 wiosenek to wtedy sobie to kup.pozdro

ZMA od 25 lat:yawn: co jeszcze powiesz???
Tribulus jest to dobry supelek, stymuluje przysadkę mózgową do większej produkcji hormonalnej, działa też na jądra pobudzając je do syntezy testosteronu więc niewiem czy na to niejest jeszcze za wcześnie

niewula
02-07-09, 14:54
no bedziesz nocym wojownikiem
a nie ty masz 16 lat to po prostu bedziesz mial bardziej dojebana prawa reke <lol2>

pablo91prg
02-07-09, 17:33
niewula, chciałem Ci dać soga, ale nie moge :(

pablo91prg
02-07-09, 21:00
To jest klub sportowy, tu sie stawia na sukces. Dzisiaj trener karze mu zakupić suple, a za dwa lata młodego będą nakłaniać do dopingu, takie są niestety realia sportu i to praktycznie w każdej dyscyplinie.