PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna (jaka kolejnosc?)



typek
01-07-09, 11:24
Witam! Niedlugo bede zaczynal cykl z kreatyna i chcialbym wiedziec w jakiej kolejnosci i przez ile cyklow brac dana kreatyne?

Z tego co wiem najlepsza na pierwszy raz jest: Monohydrate. Przez ile cyklow polecacie ja brac? I co dalej

Russel
01-07-09, 11:38
chociaż 5 cykli na mono zrób

Symu
01-07-09, 11:55
bierz to na co masz kase, ochote, co jest dobre. nie sugeruj sie jakas kolejnoscia, "zaawansowaniem" danej formy czy jakkolwiek sie to zwie.

Na poczatek zobacz mono a potem sie baw w inne i tyle w temacie ;)

BoloYeung
01-07-09, 12:53
najlepiej wyprobowac kazda kreatyne po koleji a pozniej bazujesz na tej ktora na Ciebie najlepiej dziala

typek
01-07-09, 14:03
Do Symu tak tez chce zrobic wizac mono ale przez ile cyklow? Russel powiedzial ze przynajmniej 5 a ty co o tym myslisz?

niewula
01-07-09, 15:02
a ja mysle ze to glupota bo jesli na ciebie nie bedzie dzialac to sprobujesz z inna a nie bedziesz robil na niej kolejnych cyklow -.-
jesli spodobaja ci sie efekty po mono to mozesz je wziasc jeszcze raz

Symu
01-07-09, 17:39
Jak Niewula mowi , spodoba ci sie wezmiesz jeszcze raz, jak nie to sporbujesz sobie czego innego.

Russel
01-07-09, 18:44
Powiem tak: mono praktycznie zawsze działa (moze nie na wszystkich). Jak dla mnie najpewniejsza kreatyna.

Dokładnie popieram cie w 100%!
Jest to odżywka jedna z niewielu ktora ma potwierdzone dzialanie,wracam do niej conajmniej 2 razy w roku po paru miechach przerwy by bylo dobre dzialanie

Po co mam placic full kasy za najnowsze formy kreatyn stacki i inne bajery gdzie puszka kosztuje 200-300 zl kupuje sobie 1kg kreatyny z universala ładuje mega porcje i rosnę jak na drożdżach pyzatym sila wzrasta w mgnieniu oka