PDA

Zobacz pełną wersję : Białko ovopol



szumek
01-07-09, 10:36
co myślicie o białku tej firmy ? Pierwszy raz sie z takowym spotykam ale fajnie wygląda 98/100 gr białka ... jak ktoś nie wie ocb to może na allegro wpisać takową firmę

wojtas3
01-07-09, 11:14
szumek odpuść sobie cholera wie co to za syf ograniczone fundusze? proponuje łowickie

Symu
01-07-09, 11:30
tzn producent jest ok, bialko kiedys wcinali ovopola ale niestety zolakdi to zle znosza :D

Jednak wybralbym co innego.

Russel
01-07-09, 11:37
To nie jest żaden syf wiec kolego nie pisz tak chyba ze dla ciebie Egg Protein z olimpa to tez syf , bo ich półproduktem jest białko jajeczne z ovopola.
Cena wzrasta jednak niesamowicie bo olimp przyklada sie do znutralizowania naturalnego smaku i zapachu jaki ma ovopol.

I wlasnie jedyny mamnkament tego bialka jeśli nie zależy ci na twoich bliskich i chcesz zagazowac swoje otoczenie to bierz śmialo-naprawde bąk kreci sie po nim mocny

szumek
01-07-09, 11:40
hehe a te łowickie to takie sprawdzone ? a cenowo do jakości wygląda lepiej niż np. Ostrowia albo białka z trec'a ?

Symu
01-07-09, 11:57
sprawdzona jest ostrowia :) Łowickie choelra wie ale lepiej smakuje :D

szumek
01-07-09, 14:14
hmmm no ale o ostrowi słyszałem wiele różniących się opinii, chyba poczekam na to, aż więcej osób wypróbuje, wstrzymam się miesiąc do dwóch z zakupem jeśli tak jest :) Od zawsze mnie ciekawi czemu znane firmy jak np. trec, olimp czy universal każą sobie tak dużo płacić za ich wyroby skoro wiele osób twierdzi, że są porównywalne z tak tanimi firmami jak chociażby ta ostrowia, czy być może teraz te Łowickie ( nie mówie tu o MEGABOLU :D)

Symu
01-07-09, 14:24
Spróbuj a zobaczysz. IMO to niebo a ziemia. Trec np. ma białka o fajnej konsystencji, smaku, rozpuszczalnosci. Ostrowii nie moge pic .

Teoretycznie przyswajalnosc powinna byc podobna ale np. widze ze moje jelita duzo gorzej reaguja na ostrowie niz te droższe białka.
ALE drogie białko nie znaczy dobre ;) (patrz ultra whey universal)

Dla mnie idealnym białkiem był gold whey optimum (mix wheya) ale tu z kolei wchodzimy w druga strone - cena kosmos.

W duzej meirze wiadomo ze placimy za marke ale czesto za tym idzie tez jakosc.