PDA

Zobacz pełną wersję : Podziękowania ;)



Fehu
30-06-09, 21:57
Witam Was z dobra wieścia ;)

lovelas & skajłoker zbanowani ;)

Podziękowania kieruje do Początkująca (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=13155) Dziękuje!!! gdyż nie oficjalnie wiem że to jej zasługa;) Prawda Marcin?
Mam nadzieje że za podziękowania nie będzie zła!!!
Cieszmy się sukcesem..
Miłego wieczoru/nocy

Temat normalnie przydało by sie podwiesić

Yosho
30-06-09, 21:59
He he jaki uradowany:P Prezent od Św. Mikołaja:PP

niewula
30-06-09, 22:00
hahahah
nie no wy powazni nie jestescie ^^

chodz moim zdaniem to se zrobia 2 konto

Czacha
30-06-09, 22:01
przyje*bany ten fehu i po co jak lovelas dobrze doradzal a ty gowno sieznasz

Fehu
30-06-09, 22:03
przyje*bany ten fehu i po co jak lovelas dobrze doradzal a ty gowno sieznasz

ale pajacu! nie umiał sie zachowywać ;D

marcinczwa
30-06-09, 22:04
ale pajacu! nie umiał sie zachowywać ;D

dokładnie
gdyby doradzał normalnie nie było by problemu
a chamstwo trzeba tępić

Czacha
30-06-09, 22:05
ale doradzali dobrze i znali sie na zeczy a ty na niczym sie nie znasz jeszcze zostal jedyny madry tutaj to KowalX on ma tez leb na karku;d

Fehu
30-06-09, 22:09
ale doradzali dobrze i znali sie na zeczy a ty na niczym sie nie znasz jeszcze zostal jedyny madry tutaj to KowalX on ma tez leb na karku;d
Co do kowalX zgadzam się... lovelas większość postów miał FG, dopiero zaczął być aktywny w innych działach (pozytywnie aktywny), ale za krótko jestes by wiedziec co wczesniej sie działo. pzdr. Ciesz sie:)

magic_key
30-06-09, 22:12
ta lovelas mial wiedze, szczegolnie wykazywal sie w dziale doping -.-
moze o treningu i mial wiedze bo efekty jakies tam mial

hans87
30-06-09, 22:15
fakt ze lovelas mial czarny humor ale czasami to bylo nawet zabawne i fakt faktem ze dobrze doradzal bo od miesiaca nie cwiczy. Mogliscie mu kilka ostow dac a nie 2 osty i ban. No chyba ze obrazil admina to juz nie ma wybacz :)

a co do skajlokera to fakt ze z tym "pociagnieciem laski" to byla przeginka... ale początkująca w swoim poscie po tym co napisal skajloker nie okazala ze jest urazona/zniesmaczona, raczej przyjela to zartem.
Tracicie doswiadczonych graczy... niedobrze ze na forum wiekoszc bedzie będzie "świeżakami" bo kto bedzie radzil innym? pozdrawiam

marcinczwa
30-06-09, 22:17
chamów na forum nie potrzebujemy

Fehu
30-06-09, 22:18
Temat do zamknięcia! wiem mogłem podziekować na PW, ale chciałem na FOrum co zrobiłem:)
pozdrawiam