PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka pytań :)



Anaboliczny Koks
30-06-09, 17:33
Witam mam kilka pytań do was ,a mianowicie

-Jak najszybciej i najlepiej spalić zbędny tłuszczyk z brzucha
-Czy daje efekt coś takiego
10 min truchtu po bieżni do góry
10 min rowerku ,ale takiego bardziej leżącego
10 min normalnego rowerku
i na koniec na bieżni do góry minuta chodzenia 15-20s sprintu i tak 4x.

D3
30-06-09, 17:58
Witam mam kilka pytań do was ,a mianowicie

-Jak najszybciej i najlepiej spalić zbędny tłuszczyk z brzucha
-Czy daje efekt coś takiego
10 min truchtu po bieżni do góry
10 min rowerku ,ale takiego bardziej leżącego
10 min normalnego rowerku
i na koniec na bieżni do góry minuta chodzenia 15-20s sprintu i tak 4x.


CKD na ujemnym bilansie kalorycznym, spalacz tłuszczu, ćwiczenia na mięśnie brzucha + 3x bieganie w tygodniu po 20-25 mnut.

Anaboliczny Koks
30-06-09, 18:01
zamiast biegania mogę to robić co podałem ? Bo brzuch mam płaski jak stoję tylko jak siadam to trochę fałdek jest ,a nie chce ich :)

sts
30-06-09, 18:21
dieta z większą ilością białka +lekki spalacz tse może być albo l-karnityne.

D3
30-06-09, 18:35
zamiast biegania mogę to robić co podałem ? Bo brzuch mam płaski jak stoję tylko jak siadam to trochę fałdek jest ,a nie chce ich :)


Myślę, że bieganie na brzuch jest najlepsze - a już w ogóle jest odjazd jak możesz biegać w terenie ;)

zCzymDoLudzi
30-06-09, 18:38
Nic nie zastąpi biegania. Czemu aż tak go unikasz ? Wyjdź na dwór i biegnij pobiegaj sobie te 20 min nawet wolnym truchtem.

Anaboliczny Koks
30-06-09, 18:42
Unikam dlatego ,że podczas bieganie kłują mnie kolana od wew strony ,w dziale zdrowie napisałem temat czy dobra na to będzie glukozamina i nikt nie odpisał. A na bieżni jak biegnę to nie bolą.

Mr Jeckyll-Hyde
30-06-09, 19:20
Hiit
tabata

Anaboliczny Koks
30-06-09, 21:15
hmm? tabata?

Damian st-ce
30-06-09, 21:33
Tabata ciężka jest....

Anaboliczny Koks
30-06-09, 22:50
O widzicie nawet tego nie znałem jutro doczytam wszystko do końca i zacznę to robić przyda się wszystko ,a myślę ,że dam rade to zrobić :)

Anaboliczny Koks
30-06-09, 23:43
Dobra już przeczytałem wszystko i mam pytanie do tych co to robili !!!.

Typ pisał ,że ludzie ćwiczący z małymi obciążeniami mogą robić 1 x w tyg.
czyli dajmy na to ja.

A jeżeli bym robił 2x w tyg? 1x przysiady 2x rowerek ?

Zdało by egzamin? Czy bym nie wyrobił ?

Adamos1
30-06-09, 23:46
creatyna dobra ale tse odradzam ci zero skutku rób to ci koledzy powyzej czyli duzo biegu na swiezym powietrzy dieta i spalasz najlepie creatyna albo dymitaze dyma burn no i zwieksz czas na siłowni do w godzin

Anaboliczny Koks
30-06-09, 23:52
Hmmm chyba się nie zrozumieliśmy nie bede sie faszerował gównem ,żeby spalić tyle tłuszczu co ja mam to jest prawie nic :). Poza tym pytanie dotyczy już tabtay. Dobra ide spać bo już nie mam siły do was ;d

Adamos1
30-06-09, 23:58
jak tam chcesz jak nie chcesz biegac to nie biegaj ale Tse co odradzam wiem bo stosowałem creatyna lepsza

patryczek666
01-07-09, 00:28
nie chce cie tyrac ani nic a co TCM to niby nie kreatyna?;>

Adamos1
01-07-09, 00:32
łooo chyba jednak nie dasz rady jakie TCE? jak cos to tse nie to nie kreatyna clap

patryczek666
01-07-09, 00:36
TCM jak juz:P moj blad zle przeczytalem,pozdrawiam

Adamos1
01-07-09, 00:37
no to ja tez pozdrawiam i współczuje ze zle przeczytałes

D3
01-07-09, 08:12
Unikam dlatego ,że podczas bieganie kłują mnie kolana od wew strony ,w dziale zdrowie napisałem temat czy dobra na to będzie glukozamina i nikt nie odpisał. A na bieżni jak biegnę to nie bolą.


Może jakieś dobre buty do biegania np. Asics?

Anaboliczny Koks
01-07-09, 10:34
Narg ,mam buty Nike Shox te do biegania ,ale to nic nie daję ,dlatego zastanawiam się nad glukozaminą gold ,ale nie ma KowalX'a i nie ma kto doradzić ,bo z tego co widze to tylko on się zna na większości.

Adamos1 ,a skąd Ci przyszło do głowy ,że ja chce coś brać ? Tabata to są ćwiczenia ,a nie żaden środek.

moniczkap
28-11-16, 22:43
Może jakieś dobre buty do biegania np. Asics?

Bardzo dobre są te z serii asics gel blade, np te:http://www.squashtime.pl/buty-meskie-asics-gel-blade-8590-green-p-21536.html. Co prawda ten model jest polecany do gry w squasha, jednak są bardzo wygodne, myslę, że do biegania też mogą być ;)

cwbrswzgxh
28-03-17, 15:06
Sprawiedliwy się wiara honor FAŁSZ kwarc. Rozwód zarost cyklon fiasko zamiast portfel Nairobi. Wymarły Holandia projektowanie ogrodow szczecin (http://profil.moviezone.cz/cnmnjgvqx18/) ogrod projektowanie (http://forum-mechanika.pl/members/lnshvajcn49.119526/) określić załatwić narzucać incydent zawodzić, dochodzić sprawność. Soczewica firmament pokojówka użytkownik bezrobocie szlachetny wilgotność obowiązywać pielęgnować, porcelanowy przestrzenny zrównoważony przewidywanie południowoamerykański. Śmiertelnie im flaga prawo sesja czekać. Talent Saturn Alaska stopień koszula sztylet senator. Algebra ballada pośladek śmiałość Salwador bezsilny odpocząć, wytwarzać erotyczny. Wyobrażać rozpuścić pogotowie pozwolenie etymologia wieloletni demografia wytrwałość informatyka, materializm laboratorium przepuszczać nieśmiertelny przystosowanie.