Zobacz pełną wersję : alkohol
zaczynam serie creatyny. czy można pic podczas serii. jesli tak to co i ile??
Nie można pić alkoholu podczas treningu. Ile Ty masz lat btw?
nikt ci pic nie zabroni ale marnujesz kreatyne
dzbanekzwd
30-06-09, 14:42
jak chcesz w pełni wykorzystać cykl to nie pij wogle. rużnie bywa zależy jak twój organizm to odbiera. ale myśle że tam jakie 2-3 piwka co jakis czas nie zaszkodzą. wóda i jabole odpadają :lol:
no nie wiem, 2-3 piwka to ja sobie staram odmówić jak ćwicze bez zadnych dodatkow, a na cyklu to juz w ogole o tym nie mysle!
o ile dobrze wiem to alkohol (i ponoc mleko;>) zbija dzialanie creatyny
mam 20 lat. nawt piwka od czasu do czasu ??
Od czasu do czasu możesz sobie walnąć piwko w ilości jedno na dobę (?)- tak na dobre działanie nerek. Większe ilości jednorazowo zaczynają szkodzić. Pozdro !
Hmm picie podczas cyklu....odpada !!! Albo ćwiczysz albo pijesz ! pzdr
kazdy musi sam zadecydowac jeden chce walnac piwko jak ma cykl...
A 2 jak ma cykl to nic nie wypije:D wiec sam zadecyduj
Ale 1 piwko ci szkod nie narobi:]
Ja wypijam 1 piwko na 2-3 tygodnie albo nawet rzadziej ale bezalkoholowe!!!
Ja znam ludzi ktorzy cwicza i wgl nie pija,i nie patrza czy maja cykl jakis czy nie...
gdy masz cykl to wogóle nie pij bo marnujesz odzywki gdy nie masz cyklu to mozesz sie napic w dni nietreningowe ale podczas treningowych odradzam bo wiecej szkód niz pozytku narobisz a m.in dlatego ze pekaja włókienka miesniowe
alkohol fajny temat warto o tym popisac xd
To zalezy ja sam wypijam tak co tydzien po 2-3 piwka i jakos nie odczuwam,ze zle mi to robi a mam kumpla co popija sobie w kazdy dzien nietreningowy po 2 piwa i mowi,ze mu pomaga:p
no i siekasz białko
no tu się z Tobą nie zgodzę ;>
Cos w tym jest ja mam kumpla co pije i jara a na na rzezbe mu to nie wpływa to chyba kwestia orgamnizmu a jezli chodzi o odczuwane efekty to tego nie czuje sie w postaci bólu lub czegos innego lecz poprostu te włókienka pekaja a miesnie nie rozwijają na 100% swoich mozliwosci